To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Sajenka - Wto Lut 12, 2008 20:25

Wrzucam nakręcony przed chwilą piękny (i nieostry) filmik z moimi dwutygodniowymi glizdonkami, które już wcale na glizdy nie wyglądają ;) Towarzystwo zrobiło się już dośc włochate i bardzo ruchliwe, mimo, że jak narazie nie widzi. Ciury nabrały kolorków i to, co początkowo brałam za czarny, okazało się czarnym lub brązowym - tak więc w filmie udział biorą czarno- i brązowo-białe haskulce oraz 3 prosiaczki - jak narazie białe ;)

Szczurzy filmik

Anonymous - Wto Lut 12, 2008 20:30

Sajenka, Jakie cudne :) Jak "szeleszczą " i jeden to nawet nosek myje :)
Oli - Wto Lut 12, 2008 21:48

Ja nie znam sie za bardzo, ale czy te husky to nie blazed przypadkiem? :drap:
persefona4 - Wto Lut 12, 2008 22:19

Śliczne maluszki i jakie ładne kolorki :serducho:
Olimpia, niektóre maluszki faktycznie na blazedki wyglądaja :shock: ale też mogę sie mylić :roll:

Sajenka - Wto Lut 12, 2008 22:29

Ja się na tym nie znam kompletnie, więc Wam nie odpowiem ;) Ale jutro wrzucę jakieś fotki indywidualne szczurasów, to może ktoś kompetentny osądzi...
gratis - Śro Lut 13, 2008 06:51

Jeśli byś mogła "wysłać" malca konduktorką (albo ktoś gdzieś jedzie z Wrocławia akuat przez Jaworzno, lub Katowice ^^ ) to ja bym z wielką chęcią przygarnęła jednego chłopaczka (: jeśli byś chciała jakieś CV czy coś, czy jakieś zdjęcia (klatka, pokój, kolega :P ) to natychmiat (:
Pacyfka - Śro Lut 13, 2008 06:57

śliczne kluski :serducho:

gratis napisał/a:
Jeśli byś mogła "wysłać" malca konduktorką (albo ktoś gdzieś jedzie z Wrocławia akuat przez Jaworzno, lub Katowice

ja kursuje co jakiś czas Wrocław - Chrzanów przez Katowice, teraz będę jechała w czwartek, ale to jeszcze za wcześnie dla maluchów. Potem to chyba dopiero na święta.

Sajenka - Śro Lut 13, 2008 10:31

gratis, ja się będę wybierać do Gliwic za jakiś czas, jeśli Cię to jakoś urządza :) A odnośnie konduktorki... hmmm... pomyślę i sparawdzę szczegóły - generalnie bałabym się powierzyć szczurka komuś obcemu, nawet jeśli by to był pan konduktor, no ale sprawdzę na jakich zasadach takie przesyłki sobie "jeżdżą".
Anonymous - Śro Lut 13, 2008 10:36

Sajenka, nie taka konduktorka straszna jak się może wydawać... mnóstwo szczurków już tak przejechało pół Polski :)

zawsze możesz poradzić się w tej kwestii na forum, bo są tu osoby, które w ten sposób transportowały maluchy w wiele różnych miejsc kraju.

mc - Śro Lut 13, 2008 11:30

śliczne! nie moge sie doczekac! :tummykiss: :foty:
gratis - Śro Lut 13, 2008 16:30

Do Gliwic hm... trochu dalekawo, ale może chłopak mojej kuzynki by mi go wziął, jakby do szkoły jechał ^^ wszystko zależy od tego jaki to byłby dzień (: w razie czego mam jeszcze jedną osobę już, która by mi mogła z Wrocławia zabrać (studentka), ale wszystko zależy czy z egzaminami jej się powiedzie
Sajenka - Śro Lut 13, 2008 17:09

A więc są fotki, dużo, duuużo fotek ;)

Dzieciarnia rośnie jak wściekła i strasznie "rozlazła" się robi, zrobie takiej gromadzie ostrych zdjęć graniczy z cudem ;) Bo jedno pełznie, drugie się myje, trzecie zasuwa pod poduszkę... Oj, dadzą mi one popalić, jak jeszcze trochę podrosną ;)

Hobby narazie mają 2: spanie w rękawie mojego szlafroka i wspinanie się po drabince na piętro klatki... A że z tego piętra zejść jeszcze nie umieją, to już inna sprawa :lol1:

Bo wiadomo, że w rękawie śpi się najlepiej...



Widzę cię! (tak, dzisiaj szczuraski z okazji ukończenia 2 tygodnia życia zaczęły otwierać oczka!)



Ogony w całej swej mnogości:



Wszystkie fotki tutaj.

Podzieliłam towarzystwo według płci - łatwe to nie było, bo się paskudy rozpełzają na wszystkie strony świata i co je poskładam na 2 odpowiednie kupki, to któreś mi się przeturla do nie swojej. Według tej wstępnej klasyfikacji mam na stanie 8 dziewuszek i 8 facetów :mrgreen:

Panienki

Faceci

sachma - Śro Lut 13, 2008 17:13

linki mi nie dzialaja :( otwiera mi sie strona glowna a nie strona z fotkami... :(
LunacyFringe - Śro Lut 13, 2008 17:14

mi to samo...
Sajenka - Śro Lut 13, 2008 17:24

Właśnie widzę, co za głupia strona :evil: Przenoszę fotki na fotosika, zaraz będą działać...

edit:

Już wszystko działa, zapraszam do oglądania! :mysza:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group