To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot P Rat`s Troop

Andzia - Pon Sty 28, 2008 21:35

Ja powiem tak....Kocham Goffego :serducho: ubóstwiam tego szczura po prostu!!! Jestem szczęściarą bo posiadam malucha z jedynego miotu jakiego był tatusiem. Gent ma w tej chwili 4 miesiące (1 lutego) i jest pięknym zdrowym szczurem :mrgreen: i waży 500 gram :shock: może ciut mniej ale ciężko go było na wadze utrzymać :lol1: Gent ma niesamowity charakter na prawde....Jest miziasty, przytulasty, liziasty, mądry czasem uroczo złośliwy :serducho: uwielbiam tego szczura i życie bym oddała za jeszcze jednego synka Goffego!!! Nezu.... myśle tak jak pozostali...jesteś rozsądna i wiesz co robisz. Grafit ma cudowne geny....i myśle że warto je jeszcze porozdawać :mrgreen: A ja powiem tylko że bardzo chciałabym zarezerwować maluszka...już teraz....nawet jeśli mam zapłacić miliony :roll: hihi i czekać na niego bóg wie ile :mrgreen: Ja bardzo prosze dumbolkową czekoladkę :serducho:
persefona4 - Pon Sty 28, 2008 21:52

Andzia, to tak jak ja :wink: też marzy mi się rexowa dumbolkowa czekoladka :serducho: :mrgreen: i mam nadzieje, że dzieki temu miocikowi mi się to spełni :mrgreen:
Andzia - Pon Sty 28, 2008 22:11

Moja nawet nie musi być rexowa....Ja chce potomka Goofego :serducho:
Anonymous - Pon Sty 28, 2008 22:23

a minków nikt nie chce?
minki są baaardzo fajne :mrgreen:
wiem co mówię, bo mam w domu taką jedną ;)

nez, gratuluję decyzji i bardzo kciukam za ten miot :)

Andzia - Pon Sty 28, 2008 22:28

Minki też mi się podobają ale w drugiej kolejności po czekoladce :mrgreen: ale tak na prawde to ja chce malucha z tego miotu ze względu na tatusia....Ludzie wierzcie mi że po porstu nie ma lepszego!!!! :serducho: :mrgreen: Ja jestem zakochana!!!
Nezu czy mogłabyś mi wysłać wzór cv bo na waszej stronie nie znalazłam :roll:

Anonymous - Pon Sty 28, 2008 22:32

Andzia napisał/a:
ja chce malucha z tego miotu ze względu na tatusia


tja... i dlatego ja się muszę bardzo mocno kopać w głowę :-P i chyba nie tylko ja ;)
no cóóóż... przyjdzie mi tylko zazdrościć nieziemsko :-P i kciukać bardzo mocno ;)

Andzia - Pon Sty 28, 2008 22:42

mataforgana napisał/a:
ja się muszę bardzo mocno kopać w głowę :-P :lol1:

:lol1:

Ja też mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i mocno kciukam....

nezu - Pon Sty 28, 2008 23:31

Andzia, może być wzór cv EM, ja generalnie proszę po prostu o dane osobowe i o to w jakich warunkach żyłby szczurek. Nie mam żadnego wzoru... :oops:

Ludzie, ja was nie chcę zniechęcać czy coś, ale co jeśli to będzie tylko jedna czekoladka? Ich będzie statystycznie mniej niż minków czy blacków, no chyba że mamcia natura okaże się łaskawa...
A mink to taka eee... mleczna czekolada...chociaż dość ciemna ;)
Bo wiecie, Strzyga to silver mink. Silver minki są jaśniejsze niż minki, a silverków się w miocie nie spodziewam. :]
Aha, cv proszę słać na pw albo na e-mail poena@o2.pl

Layla - Wto Sty 29, 2008 08:46

Kciukam za miocik, dobrze, że mam wszystkie miejscówki zajęte i mój chłop nie czyta tych tematów. Jakby się dowiedział, że Gufika miot :roll:
Anonymous - Wto Sty 29, 2008 09:53

nezu napisał/a:
A mink to taka eee... mleczna czekolada...chociaż dość ciemna ;)
a mnie sie ten kolor zawsze kojarzył z czekolada na gorąco i cynamonem. Takiego koloru był Mini, zanim sie wybarwił w seal pointa. :serducho: :serducho:
Anonymous - Wto Sty 29, 2008 09:58

Viss napisał/a:
a mnie sie ten kolor zawsze kojarzył z czekolada na gorąco i cynamonem.


bardzo dobre porównanie :)
i ja będę prowadzić kampanię na rzecz minków, bo są naprawdę piękne :)

kateratina - Śro Sty 30, 2008 12:21

mink... zakochałam się, jak zobaczyłam jednego w stadzie mat...

:killer: ;(

persefona4 - Śro Sty 30, 2008 12:46

CV wysłane :wink:
Minki tez są piękne owszem, ale mi sie tak bardzio bardzio marzy czekoladowy chłopak, że ahh.....a teraz mam możliwość spełnić marzenie :mrgreen: i mam nadzieję, że sie uda.
Tylko Matko Naturo ja tak skromnie prosze o duzo maluszków a w tym duzo czekoladek ( minków, blacków i siamków też :) ) tak zeby dla każdego starczyło :mrgreen: :P

Andzia - Pią Lut 15, 2008 21:37

No i jak??? Jakaś decyzja zapadła??? :mrgreen:
nezu - Pią Lut 15, 2008 22:40

Już dawno.. ;)
Do miotu dojdzie na takich warunkach, jak opisałam wyżej.

Pierwsze spotkanie zapoznawcze księzniczki Strzygi z Gufiakiem odbędzie się w okolicy 5, 6 marca, a kiedy dojdzie do krycia, cóż. Zobaczymy... :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group