To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "O" Rat's Troop Rattery!

L. - Czw Lis 15, 2007 14:13

omg, ależ cudowne fotki! :D
zdjecia na tym turkusowm reczniku wychodzą obłednie :wink:

Layla - Pią Lis 16, 2007 09:03

Toż to cudo!! :serducho: :serducho: :serducho:

nezu, kiedy się widzimy, bo ja marzę o osobistym wymizianiu tej panienki :lol1: :lol1:

Izabela - Pią Lis 16, 2007 23:02

Niom, śliczna panna, żeby tak jeszcze futro miała, to by była całkiem, całkiem :wink: :P
nezu - Pią Lis 16, 2007 23:21

Izabela, no wiesz, jej dzieci to i futro będą miały.. ;)

Layla, przyjedźże na spotkanko rodzinne w grudniu ;) to wymiziasz :mrgreen:

pituophis - Sob Lis 17, 2007 00:23

Cudowna, duża, ładna, z piękną głową i wzorcowym znaczeniem! Brać, brać maluchy po niej!

Szkoda tylko, że nie ma dla niej cappeda, choćby na drugi miot i nie Fg :( Może dla jakieś jej córki się trafi :)
Izabela, pogryzę! Fuzz dumbo to szczytowe osiągnięcie szczurzego gatunku, to poezja ruchu i cudowne ADHD, i te uszy :serduszka:
Brać, brać maluchy po niej, jeszcze raz radzę :D ! Każdy powinien mieć choć raz w życiu fuzza, inaczej nie jest godny nawet pretendować do tytułu szczuromaniaka, a jak już raz się skusi - wsiąknie bez reszty!

Cudna panna, licznego miotu życzę :)

Anonymous - Sob Lis 17, 2007 08:18

pituophis napisał/a:
Każdy powinien mieć choć raz w życiu fuzza
nie mogę się nie zgodzić. To niesamowite stworzonka, wszystkie fuzzy mają obłędny charakter
pituophis napisał/a:
a jak już raz się skusi - wsiąknie bez reszty!
o tak, wiem coś o tym ;(
Izabela - Sob Lis 17, 2007 08:36

Ha, ha, wiedziałam, że wkładam kij w mrowisko :lol1: Ale to był tylko taki niewinny żart :wink:

Osobiście fuziki wywołują moje rozczulenie, bo są tak "brzydkie", że aż śliczne. Sama bym ich nie chciała mieć (bo wolę wszystko, co ma dużo kłaków), ale rozumiem, że ktoś się w nich lubuje i nie mam nic przeciwko.

Anonymous - Sob Lis 17, 2007 08:53

Izabela napisał/a:
bo są tak "brzydkie", że aż śliczne
ja nadal tak uważam ;) Też nie chciałam fuzza, wcale nie byłam do nich przekonana, ale ostatecznie uwiodł mnie Loki AD i A. :serducho: Nie będziemy cię zmuszać do posiadania fuzza, ale nie wiesz co tracisz :wink: :lol1: :lol1:
Anonymous - Sob Lis 17, 2007 11:34

Te oczy są cudowne,tak wiele potrafią powiedzieć,a te uszy na pewno lubią słuchać. :)
pituophis - Sob Lis 17, 2007 14:14

Cytat:
wolę wszystko, co ma dużo kłaków


Masz owłosionego legwana? O_O?

Matrix - Sob Lis 17, 2007 14:55

pituophis, dobre ^^

Gytha będzie przewspaniałą mamusią :) Może i ja się kiedyś skuszę na fuzza.. :> Bo się przekonuję czytając między innymi o miocie Justki :D :serducho:

Izabela - Sob Lis 17, 2007 15:44

pituophis napisał/a:
Masz owłosionego legwana? O_O?


Ooooo, złapałeś mnie :mrgreen: Ale to jedyny wyjątek, reszta stworów ma kłaki :)

Zaraz mi się za offtop oberwie, więc napiszę jeszcze, że ta panna naprawdę mi się podoba, ma bardzo ładne znaczenia.

Arwena - Sob Lis 17, 2007 15:49

po wczorajszej rozmowe z Nezu...sama sie zastanawiam czy tez nie wziac maluszka z tego miotu. mamusia sliczna oczarowała mnie! a chcialam standarda albo rexa, ale po dluższym zastanowieniu chyba FUZZ . Wciągaja straszliwie i sa taaaakie kochane.. Kolejny maluch do stadka? i kolejny lysolek?
Anonymous - Sob Lis 17, 2007 17:35

Arwena, bierz fuzzika i ciesz się, że jeszcze możesz. Ja bym tak bardzo chciała, ale już nie mogę brać więcej szczurków. Przynajmniej przez dłuższy czas. :( Ale potem sobie tą męczarnię wynagrodzę, więc drżyjcie Rat's Troop, hehe. :hyhy:
Anonymous - Sob Lis 17, 2007 20:03

bu, a mnie nooosi :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group