To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot S zirrael rattery

persefona4 - Nie Paź 21, 2007 20:29

Tak, tak czekamy... :foty:
sssmok - Pon Paź 22, 2007 21:40

Fotki, fotki, fotki.... fotki!
:twisted:

zirrael - Wto Paź 23, 2007 06:31

No wiem wiem, ale jakoś tak mi się zbiegło z kastracją psa i ogólnie mam jeden wielki zawrót głowy. Bardzo proszę przyszłych właścicieli o przesyłanie mi na pw swoich danych - imię, nazwisko, adres - bo chcę już wydrukować metryki. Dzisiaj jako pierwszy Salem opuszcza mamusię i mnie.
zasadzkas - Śro Paź 24, 2007 00:43

zirrael napisał/a:
No wiem wiem, ale jakoś tak mi się zbiegło z kastracją psa i ogólnie mam jeden wielki zawrót głowy. Bardzo proszę przyszłych właścicieli o przesyłanie mi na pw swoich danych - imię, nazwisko, adres - bo chcę już wydrukować metryki. Dzisiaj jako pierwszy Salem opuszcza mamusię i mnie.

Bez fotek - nie dam ;P

persefona4 - Czw Paź 25, 2007 18:36

Więc Salem jak i jego "przyrodni braciszek" Roderick of ZR wczoraj dotarły do mojego domku :mrgreen: Chłopaki są przeurocze i bardzo ciekawskie :mrgreen: rozrabiają co niemiara a mały Salem dokucza kazdemu większemu od siebie szczurowi jakiego spotka na swojej drodze...są przekochane i juz chyba mają powoli dość ciągłego miziania :wink: hehe moj chłopak juz nadał kazdemu z nich ksywke ze wzgledu na ich futerko i wygląd. I tak Roderick to wg niego Pomyj bo jego futerko kojazy mu sie ze ściereczką do naczyń a Salem to niby ze względu na uszka... nietoperek!
Na razie załączam zdjęcie zrobione wczoraj z komórki w chwile po dotarciu maluszków:) chyba jedyne na którym uchwyciłam oba ogonki..i coś widać :wink:
lepszej jakości zrobie jak uda mi się dorwac cyfrówke
Dzięki Ci Zirr za te cudeńka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: są ze mną od wczoraj a już podbiły me serce :serducho:

vilya - Sob Paź 27, 2007 10:58

Wczoraj do domu przybyla Samanta. Mama Kruszyna, dzieciak jeszcze, przt spotkaniu z Lu zaczela pakowac jej sie pod brzuch i probowala ssac. lu bardzo zaskoczona i nieco przytloczona desperacja malej, to "zloty szczur" ktory nie ma w sobie krzty agresji, natomiast konsekwetnie odsuwa sie i idzie gdzie indziej. Teraz sytuacja wyglada tak ze Dziewczyny sa razem w klateczce ale Lu ignoruje Mala, przebywaja zupelnie gdzie indziej. Mam nadzieje ze to sie z czasem zmieni i Luisia pokocha Samante.
sssmok - Pon Paź 29, 2007 23:10

Sirrah juz w nowym domu :)
Zdjecia sie obrabiaja - beda u mnie na Sssmokowisku jeszcze dzisiaj :D
A to na zachete:

zasadzkas - Pon Paź 29, 2007 23:44

Ja również odebrałam dzisiaj Szemre. Odebrałam, przytargałam i wpadłam po uszy. Zresztą, nie tylko ja, mąż jak zobaczył to tylko pytał, czy może go trochę potrzymać.
Mały dostał kawalerkę, swój polarek z domku i kolacyjkę. Jest prześliczny.

Anonymous - Wto Paź 30, 2007 07:38

zasadzkas napisał/a:
polarek z domku
Off-Topic:
domek z polaru... :D ?

zasadzkas - Wto Paź 30, 2007 09:52

Nie, polarek z poprzedniego domku, od babci Zirr :wink:

Szemre, czyli Szmerek z przed chwili (wybaczcie jakoś, dysponuję zaledwie komórą):
http://img136.imageshack....dsc00107cl0.jpg

Anonymous - Wto Paź 30, 2007 12:59

Off-Topic:
zasadzkas, :rotfl: śmiesznie to zabrzmiało (;

persefona4 - Wto Paź 30, 2007 16:33

A oto Salem i jego przyszywany braciszek Rodi :serduszka:
zasadzkas - Wto Paź 30, 2007 16:39

Wątek moich ogonków, gdzie piszę dalej o Szmerku:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=2132

Dzisiejsza fotka malucha:
http://img225.imageshack....pict0007fj1.jpg

godot - Wto Lis 13, 2007 22:07
Temat postu: Satou
Satou w nowym domu.


Ma dziewczyna charakterek. Strasznie dużo biega i skacze na wszystkich czterech łapkach :) Poza tym bardzo szybko się uczy. No i czeka cierpliwie na siostrę.

zasadzkas - Wto Lis 13, 2007 22:10

No, boska jest, zwłaszcza na ostatnim :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group