To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "A" Ratteria Rataty

Noangel - Śro Lip 18, 2007 09:33

Ratata napisał/a:
Jedna samiczka będzie wolna na pewno, tylko jeszcze nie wiadomo która - Lara musi sie zdeklarować.
I tu nie ma co myśleć, trza brać i tyle.
Ja się wczoraj skusiłam na takie cudeńko

[url=http://images24.foto...f282m.jpg]Image[/URL] :oops: :oops:


She is beautiful!!! :tummykiss:

Ratata - Śro Lip 18, 2007 09:46

Noangels it's boy, and yes - he's beautifull :)
It's Nitael of Zirrael, pics of my babies are on previous site ;)

Morannon - Śro Lip 18, 2007 10:10

Ratata napisał/a:
I tu nie ma co myśleć, trza brać i tyle.

Kiedy ja zawsze obrzydliwie dużo myślę, rozdrabniam problem na czynniki pierwsze, rozrysowuje na grafie lub tabelce, analizuje, kłade na szalki, roztrząsam , przeżuwam, połykam, wraca .. przeżuwam ponownie..... :)
I najczęściej decyzji już nie muszę podejmować bo jest za późno :lol1: tak było z Sachmową Euforią, która o włos mogła byc moja.....

No bo jak tu brać takie sliczności jak jest tyle bidaków choćby z interwencji których nikt nie chce. A na taka ślicznotkę zawsze sie znajdzie ciepły domek.
No i tak jak mówiłaś jak brać to pewnie jesio jedną małą skądś, żeby blusia nie była samotna wśród dużych szczurasów, które mam (bo najmłodsza juz ma rok). No i w rezultacie to bym miała 6 ogonow... to troche jest...
Ale jest taka śliczna :serduszka: i wszyscy mówią, że jest diametralna różnica w hodowaniu tak wypieszczonego malucha niż sklepowca.
I ale, i tak, i siak... :lala:

Chyba lekko zaooftopicowałam, ale jeszcze nie mam wyczucia, jak coś to sorki, już nie będę.

A maluś śliczny.. hehm.... :roll:

Anonymous - Śro Lip 18, 2007 10:29

Morannon napisał/a:
jest tyle bidaków choćby z interwencji których nikt nie chce


Off-Topic:
...i dlatego chyba takiego pieszczocha nigdy nie będę miał...
:(
Azi - Śro Lip 18, 2007 10:54

Off-Topic:
głupoty piszecie ;) jakby każdy podchodził do sprawy tak, że tyle maluchów z interwencji czeka, to w końcu by było prost odwrotnie - że tyle maluchów w hodowlach czeka, a o interwencyjne się ludzie zabijają. Oczywiście, to gruba przesada jest, co napisałam


Dlatego Morannon, bierz jedną tu i jedną z interwencji. Serce zaspokojone, a i sumienie czyste ;)

Panowie czarni podbijają me serce. Zakochana jestem w tych czarnuszkach i deklaruję, że z zapartym tchem będę czekać na ich kolejne focie. Panienka agutka także urocza niezwykle.

Dlaczego ja mam takiego paskudnego mężczyznę bez GMR? :roll:

Ratata - Śro Lip 18, 2007 12:03

Off-Topic:
Azi, dobrze mówisz :)
Nikt nie ma obowiązku przygarniania bid, nikt tego też nie musi popierać.
Każdy robi to, co lubi. Ze swojego doświadczenia (a miałam i mam i bidy, i sklepowce, nawet laboranty dwa, i rasowce) powiem tylko, że różnica między tymi szczurami jest na prawdę duża. I to nie tylko w wyglądzie :roll:

Azi, ja bym postawiła przed faktem dokonanym, ale ja to ja ;)
Morannon, 6 szczurów to jeszcze nie tak dużo ;) Schodki zaczynają się przy dziesięciu :mrgreen:

Morannon - Śro Lip 18, 2007 13:20

Azi rozwalająca odpowiedź :)
Off-Topic:

A co do chłopa... to moje chłopie lubi myszate, ale z rezerwą i po każdej mówi "ale to już dośc i koniec, obiecaj". A narazie to mi skaczą ilości wg ciagu Fibbonacciego. 1, 1, 2, to teraz 3 na raz powinnam wziąć :lol1: A stawianie przed faktem dokonanym.. hmm ja tak nie lubię, a za to mam niekończące się dyskusje.


Ratata to wtedy juz nie schodki, a równia pochyła :mrgreen: To ja tak wstępnie rezerwuję wolną blusię, która zostanie (omg... co ja robie).

Noangel - Śro Lip 18, 2007 14:11

Cytat:
Noangels it's boy, and yes - he's beautifull
It's Nitael of Zirrael, pics of my babies are on previous site


ouch...sorry Nitael, that I called you a girl :)
I saw your kids, they all are wonderful :) :slinisie:

Ratata - Śro Lip 18, 2007 21:51

Noangel, thanks :)
Nitael is so sweet that he could be a girl ;)
Morannon, to niech Ci chłop zrobi prezent, okazję jakąś znajdziesz.
Blusia wstępnie zarezerwowana :)

Post ze zdjęciami wyedytowany, wszystkie rezerwacje są.
Azi, jeżeli możesz poproś Larę o kontakt ze mną, bo dalej nie mam pewności, które dziewczynki chce i która jak ma się nazywać

sachma - Śro Lip 18, 2007 22:41

Ratata, nie len sie :P foty prosimy :D :lol1:
Ratata - Śro Lip 18, 2007 23:09

Sachma :shock: Przeca są, z dziesiejszego ranka, na poprzedniej stronie :wink:
sachma - Śro Lip 18, 2007 23:19

Ratata, ja wiem jak dzieciarnia szybko rosnie :P ty sie nie len, bo foty to dwa razy dziennie byc powinny :P

a tak serio.. to ja sie na nie napatrzec nie moge.. niezwykly miot... i dalej zachodze w glowe "jak?!" :D

Ratata - Śro Lip 18, 2007 23:30

Ha, łatwo powiedzieć :P Niestety, fotki mogę robić tylko przy dziennym świetle :roll:
I ja też siedzę i myślę, inni też myślą ale nic nam z tego nie przychodzi, prócz myśli, że natura umie jednak spłatać figla ;)

Morannon - Pią Lip 20, 2007 14:30

Ha, no i blusie zaklepane.
Lara gratulacje przyszłych podopiecznych:).... zwłaszcza ta z białą plamką jest śliczna :) A ja następnym, bliżej nieokreślonym, razem sobie jakąś podadoptuję.
Myślałam, że się doczekam na nowe zdjęcia przed wyjazdem na urlop, Ratata.... na pewno sie dużo zmieniło! Nic.. jak nie będę mieć tam netu to hurtem obejrzę po powrocie :)

Dużo pozytywnych myśli dla maluchów i ich dzielnej, zmęczonej okropnie pewnie, mamy!

Ratata - Sob Lip 21, 2007 11:49

Maluchy kończą dziś dwa tygodnie :urodziny:
Na razie dwa zdjęcia zbiorowe, więcej będzie, gdy malce otworzą oczka.
Mama faktycznie jest zmęczona, ucieka przed maluchami, które uparcie za nią pełzają usiłując nadprogramowo dorwać się do cyca :-P




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group