To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "L" Zirrael Rattery

zirrael - Nie Kwi 01, 2007 09:54

Maluchy rozrabiają i śpią na zmianę :) już uczymy się pić z poidełka, wciągamy każde dostępne jedzonko no i molestujemy mamę ile wlezie. Pozostał jeszcze jeden wolny maluch - chłopiec dumbo rex diluated lila berkshire 8)
myaku - Nie Kwi 01, 2007 11:41

zirrael, a mogłabyś zrobić dla niego zdjęcie?
Bo ja chciałabym takie teraźniejsze ^___~

Bosz, piękne te maluchy są *_*

L. - Nie Kwi 01, 2007 12:08

łiiii ^.^
A jak tam Lucy ? ^.^
i :foty:

bierzcie faceta nooo :P taki śliczny 8) :mrgreen:

Livonia - Pon Kwi 02, 2007 17:49

........ :) eh..... ja musze najpierw dom sobie znalesc...:) ale piekny rzeczywiscie;P:) :oops:
vilya - Pon Kwi 02, 2007 20:19

My tez bysmy sie usmiechali o aktualnosci i fotki jesli by sie dalo. Masz moze jakies fotki wczesniejsze? Bo sobie albumik chcemy zrobic, a co :mrgreen:
Dory - Śro Kwi 04, 2007 13:12

zirrael napisał/a:
Pozostał jeszcze jeden wolny maluch - chłopiec dumbo rex diluated lila berkshire 8)

Boziu... ten, który od początku mi się najbardziej podobał :zly: Ludzie, zlitujcie się :(

Livonia - Śro Kwi 04, 2007 18:23

zlitujcie sie nad kim? chyba nad nami:D zeby nie bylo kolejnej cholery w domu:DDD :mrgreen: :mrgreen:
Dory - Śro Kwi 04, 2007 18:56

Livonia napisał/a:
zeby nie bylo kolejnej cholery w domu:DDD :mrgreen: :mrgreen:

Otóż to :? ...

zirrael - Pią Kwi 06, 2007 08:29

No cóż, na fotki musicie jeszcze chwilkę poczekać - ale obiecuję, że w święta znajdę chwilę i pofocę. Mam niespodziankę dla przyszłych właścicieli Lancelota, Lewiatana i Lucy - cała trójka to odd eye :mrgreen:
L. - Pią Kwi 06, 2007 11:07

:shock: :shock: ja wiedziałam ! ha ha :twisted: :twisted:
była widac na zdjeciach tych pierwszych ale myślałam, ze to flesz :P
no nie i wiecej kasy trzeba bedzie płacić :lol1: osz wredna no ta Lucy :P
a fotki jak najszybciej :mrgreen: :foty:

gijane - Pią Kwi 06, 2007 13:29

eh, lancelot to poprostu moj szczur-ideal... wymarzony kolorek, uszka, oczki, znaczenia.poprostu piekny!!
zirrael - Pią Kwi 06, 2007 13:31

gijane, ten miocik będzie powtarzany :)
gijane - Pią Kwi 06, 2007 16:17

oj, chyba wlasnie podpisalas na mnie wyrok :P
chyba musze szukac sobie mieszkania, bo mnie starzy z domu wyrzuca, jak 3 szczura przyprowadze ^^

Bachor - Sob Kwi 07, 2007 11:20

I tak Lewiatan i Lukier są najśliczniejszymi kluskami :wink: .
Już nie możemy się doczekać, aż trafią do nas.

zirrael - Wto Kwi 10, 2007 15:46

Mam niestety smutną wiadomość. Wczoraj musiałam uśpić Lancelota. Podejrzenia moje i weta - megacolon. Czekam na wyniki sekcji. Jeśli ktoś z tego powodu chce zrezygnować z malucha to bardzo proszę o szybką wiadomość. Ostatni wolny chłopak ma zapewniony domek razem z bratem Lomarem, a będzie nosić imię Lucek. Przyszłych opiekunów, którzy nie chcą rezygnować z maluchów proszę o kontakt i podanie na pw imienia i nazwiska, dokładnego adresu i nr dokumentu ze zdjęciem oraz propozycje terminu odbioru maluchów. Malce będą do odebrania od niedzieli


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group