To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "L" Rat's Troop

Anonymous - Nie Mar 11, 2007 18:19

Angels, tja, ja wiem co sama rok temu przechodziłam :D

a teraz mnie bierze na łysola troche, ale spokój, spokój, bez szaleństw ;)
jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będziemy mieć z siostrą stado 3 na 3 - 3 standardy i 3 dumbole ;)

ech, mam nadzieję, że się i fotki w miocie H pojawią ;)

aaa, blondasy są fajne :D

AngelsDream - Nie Mar 11, 2007 18:21

mataforgana, ja wiem jak zobaczyłam Coco no i Faraia. Ale na miłość jakoś to nie wpływa :serducho: Eh, gdybym już mogła wiedzieć, który to Loki... :roll:
Anonymous - Nie Mar 11, 2007 18:24

Loki! świetne imię :D
AngelsDream - Nie Mar 11, 2007 18:28

Off-Topic:
Oby było szczęśliwe :serducho:

Anonymous - Nie Mar 11, 2007 18:31

Off-Topic:
Angels, musi być :)
ja już nikomu nie polecam nazwać szczura Ryjek... to się źle kończy... ale Nitka jest spoko, moja ma właśnie równo... półtora roku! :) dobra, koniec offowania pani Admin ;)

sachma - Pon Mar 12, 2007 19:40

mo ze mialam plany sesji indywidualnej na dzis, musze ja odwolac.. mam obnizona temp jest mi slabo i kreci sie w glowie... boje sie je brac na rece.. bo siedze i w pewnej chwili bezwladnie lece a rece sie trzesa...

jesli ktos ma cos pilnego do tylko tel, ale wybaczcie glos zura z pod mostu, ale mam zapalenie gardla... wierze ze do jutra wieczorem mi przejdzie.

nie odpowiadam na smsy bo nie mam za co.. chyba ze to heyah...

Dory - Pon Mar 12, 2007 21:14

Sachmuś, trzymaj się :glaszcze:
L. - Wto Mar 13, 2007 13:35

sachmuś :przytul:
sachma - Wto Mar 13, 2007 13:47

sachma po pierwszej przespanej 12h nocy czuje sie o dziwo lepiej :D temp 36 wiec powracam do zywych :D wczorajszy rajd po sopocie mnie dobil, ale bylo warto :)

foty porobione, myslalam ze zrobie indywidualne ale powiem wam szczerze ze te wiercipiety tylko w grupie daja sie sfotografowac.. bo tak osobno to wszystkie foty zamazane :P zaraz wrzucam na kompa :)

teraz juz moge powiedziec z pewnoscia ze mamy dwa czarne blazy i jednego niebieskiego niestandardowego malego blaza ;)

wszystkie
karmienie
i karmienie

nie wiem czemu 5 fot nie wyszlo... jak baterie ozyja zrobie wiecej...

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 18:41 ]
Kolejna porcja fot...

Dziewczyny
chlopcy
blaziki
jakas kluska jedno z nielicznych fot ktore wyszly indywidualnie..
kolejna kluska
i nastepna kluska
i ostatnie zdjecie ktore wyszlo z indywidualnych (a kazdy maluch mial rbione 4 foty...)
ukladamy
jeszcze ulozone
i juz wszystkie na sobie..

AngelsDream - Wto Mar 13, 2007 18:53

sachma, piękne kluseczki :D

Dziękuję :*

sachma - Wto Mar 13, 2007 19:04

chyba kopnelam sie w uszach u chlopcow... dzis wydawalo mi sie ze sa 3 standardy a nei 2.. nie wiem juz co myslec.. po raz pierwszy nie wiem co mam w miocie.. te wasy tez wydaja mi sie takie same.. wypatrzylam dwa z mniejszymi.. ale to chyba malo parwdopodobne zeby tylko dwa byly fuzzy a reszta satin fuzzy... udam sie po porade do nezu i sie wyjasni! o tak wlasnie zrobic musze ;)
Cola - Wto Mar 13, 2007 19:42

dziękuję bardzo za foty!!!
są cudowne!! :mrgreen:

Naciol - Wto Mar 13, 2007 21:19

Aaaa bajeczne golaski :D
A jak sobie wyobraże takie duże gołe... :P
Aaa :rotfl:
Mamuśce pogratulować wytrwałości w karmieniu dzieciarni, a babci życzę powrotu do zdrowia ;)

sachma - Śro Mar 14, 2007 13:17

w przyszly czwartek jedziemy do nezu, wtedy wszystko sie wyjasni... beda foty indywidualne i najpozniej w przyszly piatek przydzial dzieciakow ;)
Naciol - Śro Mar 14, 2007 13:22

Foty foty aaaa :rotfl:
Już się nie mogę doczekać 8)
A jak mamuśka sobie radzi? ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group