To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Anonymous - Pon Sie 04, 2008 16:38

wuwuna, ale Layla już napisała czyj jest :P
nutaka - Pon Sie 04, 2008 17:39

wuwuna napisał/a:
A ja Cię nutaka nie poznałam,bo na fotach wygladasz całkowicie inaczej.


z Toba miałam taki sam problem :P



a mi tez się bardzo podobało :) mimo to ze szczurasków mało i początkowo nawet nie mogłam ich znalezc bo zapędziłam się w koty. Wszyscy których poznałam są bardzo fajni i teraz lubię ich podwójnie, za rok będę lubiała pewnie Was poczwórnie, bo w tym roku krótko niestety byłam :x

Andzia - Pon Sie 04, 2008 18:37

Nam się niestety nie udało wpaść w drugi dzień, ale uważam że było bardzo miło :) fajnie było poznać szczurki i Was oczywiście :D
nezu ja chyba mam fotki Strzygi :P jak naładuje baterie to sprawdze i postaram się wrzucić jak najszybciej. Nie wiem czy się uda przed końcem urlopu.

Oli - Pon Sie 04, 2008 18:58

sachma napisał/a:
ja powiem tylko tyle, ten kto narzeka, nie ma widac zielonego pojecia o mozliwosciach tak malego stowarzyszenia, o popularnosci takich wystaw i o nakladzie pracy jaki trzeba wlozyc w organizacje takiego wydarzenia ;)

sachma, spokojnie, nie ma się co od razu irytować. :wink: Każdy kto się interesował stroną techniczną lub sam miał okazję organizować coś ze szczurami (tak jak ja) to wie jakie są możliwości, ile trzeba w to pracy włożyć itp. Ciacho była jako zwiedzająca. Jak napisała L. - niech powie co jej się nie podobało i jak według niej można by to rozwiązać. A wystawa jest męcząca i przyznam, że fakt iż byliśmy na hali głównej (ten hałas) też swoje dołożył. Po pokazie w Warszawie nie byłam aż tak zmęczona (mieliśmy oddzielną salkę).

Matrix - Pon Sie 04, 2008 20:21

Ja też byłam bardziej zmęczona po tej wystawie, niż w Warszawie, mimo, że mieszkam niedaleko...Coś jest w ty, że byliśmy na głównej sali z kotami. Ale poza tym sympatycznie :)
Azi - Pon Sie 04, 2008 22:28

A my dotarłyśmy wreszcie do domu!

wuwuna, to zdjęcie baletki z wąsikami jest cu-do-wne! Wspaniałe i łiii jak ona ślicznie wyszła.

Ja tylko żałuję, że praktycznie straciłam z wystawy wszystko co najlepsze :roll: w warszawie jakoś i mogłam z wystawcami porozmawiać i z z publiką, a tak tylko szczurze macanki i odszukiwanie szyi :/ Chociaż przyznam, że nauczyłam się sporo i przyznajmniej wiem, że ślepa aż tak nie jestem ;)

No i tam mi proszę zamienić podpisy z Baleci na Balecię i Dafne, w końcu ona też tam jest! :P

I ja zgadzam się na publikację wszystkich moich zdjęć pod warunkiem, że wyglądam jak człowiek i się idiotycznie nie szczerzę ;)

wuwuna - Pon Sie 04, 2008 22:44

Azi napisał/a:
No i tam mi proszę zamienić podpisy z Baleci na Balecię i Dafne, w końcu ona też tam jest
Powiem szczerze że nawet nie widziałam Dafne,ja jestem ślepa :oops: :oops:
Azi - Pon Sie 04, 2008 23:04

wuwuna napisał/a:
Powiem szczerze że nawet nie widziałam Dafne,ja jestem ślepa
bo Dafne tam za czarny dywanik robi :P
nezu - Pon Sie 04, 2008 23:08

Jak można było nie zauważyć tego czarnego cuda. :mrgreen:
Ja się w Dafne zakochałam, nawet kraść próbowałam, ale groźba odwiedzin męża azi po swojego szczura mnie zniechęciła... ;)

Widzę się na kilku fotach i nie ma sprawy, może i dupsko duże mom, ale nie wyszłam jakoś fatalnie.

I wreszcie wyczaiłam Strzygę na filmiku. :D

Anonymous - Wto Sie 05, 2008 00:30

nezu napisał/a:
I wreszcie wyczaiłam Strzygę na filmiku. :D
jak ona nie zachwyciła! Jest przepiękna!
I jeszcze szalenie podobają mi się panny G EM, napatrzeć się nie mogłam na czarnulki. No i Pralinka... I wszystkie łysole! :serducho: :serducho: :serducho:

Layla - Wto Sie 05, 2008 06:43

Viss napisał/a:
jak ona nie zachwyciła!


Vissnia, znaj moje cierpienie, ona u mnie była z soboty na niedzielę, a potem nezu ją zabrała i już nie ma Strzygusi i smutno :( Teraz każde odwiedziny u nas nezu to ze Strzygą a Coli z panienkami. :hyhy:

falka - Wto Sie 05, 2008 10:28

ja też wpadłam :) w sobotę po południu - widać już było całodniowe znużenie u wystawców :) zachwyciły mnie łyse świniaki!! :serducho:
Anonymous - Wto Sie 05, 2008 10:30

Layla napisał/a:
Teraz każde odwiedziny u nas nezu to ze Strzygą a Coli z panienkami. :hyhy:
to ja sie wprowadzam do was. Zawsze chciałam nad morzem mieszkać. :mrgreen:
L. - Wto Sie 05, 2008 13:55

falka, widziałam Cię, widziałam :D ale byłaś z jakimś Panem to nie chciałam przeszkadzać :wink:
Ps. fajna kiecka, bluzka ? nie wiem co to było, ale mi się podobało :-P

Oli - Wto Sie 05, 2008 14:21

falka napisał/a:
ja też wpadłam :) w sobotę po południu - widać już było całodniowe znużenie u wystawców :) zachwyciły mnie łyse świniaki!! :serducho:

Też Cię widziałam. :DD I uważam, że masz obłędny kolor włosów! :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group