To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - L Abraxas 04.11.2010 [*Loki, Leda, Lemminkainen]

harpoonka - Wto Gru 14, 2010 14:41

believe_86, :shock: Byłam pewna, że Twój LOL jest większy od Lancelotka. Bo on to taka typowa, maleńka kruszynka :serducho:
Nakasha - Wto Gru 14, 2010 14:43

Lemmi - 152
Lelek - 149

quagmire - Wto Gru 14, 2010 14:45

harpoonka, one mają niecałe 6 tygodni. 175 gramów to dużo. Ale w tym wieku oczywiście nie można mówić, że za dużo ;)
Bel - Wto Gru 14, 2010 14:53

harpoonka, spoko ;) ma chłopak kilka mc żeby się wyrobić ;)Na razie to on kilka razy dziennie ma czkawkę :shock:
We wszystkim próbuje naśladować Szafrana.Wczoraj nawet zobaczył jak Szafran z tarasu schyla się do poika i pije.Spróbował powtórzyć i spadł na łeb :P

Frag - Wto Gru 14, 2010 15:59

U mnie dziś chyba pomyślnie zakończone łączenie stadka. Miałam dużo czau więc dziewczyny zmordowałam do południa bieganiem z atrakcjami. Mała Lexi niby jest nieśmiała, ale szaleje ze starszą Arabellą aż miło popatrzeć (gorzej, że przemieszczać się wtedy nie bardzo da, bo szybkie są jak błyskawica)


Kiedy cała trójka wpadła do wypucowanej i przemeblowanej klatki, zjadły i... padły :) Skończyło się na jednym dziabnięciu Lexi przez najstarszą Ciapkę i dziewczyny zgodnie zasnęły w jednym hamaczku. W pewnym momencie wyglądało to tak:

quagmire - Wto Gru 14, 2010 16:04

Frag, jaka słodka ta fota :serducho:
Lavi - Śro Gru 15, 2010 10:53

Nie wiem ile waży mój Loki, bo nie mamy na stancji wagi:D
Ale za to dam jego wczorajsze zdjęcia:




Teraz przez Believe mam manię sprawdzania dużych nosów. Czy Loki ma duży nos? :lol:
Futerko mu się prostuje przy zmianie, ale mam nadzieję, że rexa odzyska :mrgreen:

Pozdrowienia ze stadka! :P

harpoonka - Śro Gru 15, 2010 11:45

Lavi, jaki on jest kochany :mrgreen: Ale nie wiem, czy jego nos kwalifikuje się jako duży :mrgreen:
Madziula - Czw Gru 16, 2010 13:56

Loona ma się bardzo dobrze, rośnie pięknie jest kochana i bardzo bystra :mrgreen:
czasem łapie zawiasa... wchodzi jak najwyżej może, po czym patrzy sie w dal i nic ją nie jest w stanie z tego transu wybudzić :lol:
Nadal jest problem z łaczeniem dziewczynek, Loona ciagle mieszka tylko z Emi
Ale pracujemy nad tym :kciuki:
Waga Loony z teraz to 163 g
Fotkę dołacze dzisiaj wieczorem jak tylko uda mi się uchwycić tą wyścigówkę :lol:

quagmire - Czw Gru 16, 2010 14:16

Madziula, a wiesz, że ona tak robiła już wcześniej? Jak były u mnie to tak samo. Ona i Loki chyba łapli takie zawisy :wink:
Lavi - Czw Gru 16, 2010 15:55

quagmire, Loki właśnie czasami stoi przy prętach klatki, oparty o nie przednimi łapkami i tak patrzy w zadumie :lol: Śmiałam się, że wtedy wydaje mi się taki smutny i chce mu dać wszystkie mizianki i smakołyki świata :mrgreen: :serducho:
Frag - Czw Gru 16, 2010 18:23

Lexi też tak ma - "zawiesza się" wystając z rury, albo stojąc na klatce. Patrzy przed siebie i delikatnie się kiwa. Ot, taki wielki-mały zamyślony szczur :D
agacia - Czw Gru 16, 2010 20:07

No Loona z Lokim tak robili :) Śmiałam się, ze się 2 aguty zawiesiły ;)
LiLith1981 - Sob Gru 18, 2010 20:55

Ladon został okrzykniety w domu inteligentem, jak nie ma potrzeby to się nie przemęcza. Lubi wspinać się na ludzia jakiegokolwiek i patrzeć z góry na przybranego brata, wygląda wtedy na prawdę mądrze. Jest milusiński i ciągle chce się tulić taka mała przylepa :) . Jednak jeżeli chodzi o władzę to chwilowo Iblis dostaje lanie, chociaż nie bardzo chce się poddać. Fotki niedługo .
Vermona - Nie Gru 19, 2010 20:31

Lucifer... istnie diable dziecię. :twisted: Zwodzi wyglądem. Pierwszy do psot. Atakuje z zaskoczenia, niczym rasowy drapieżnik. Najczęstszą ofiarą jego poczynań jest... brat abraxasowy - Ancymon oraz moje palce... Oczywiście jak przystało na drapieżnika, jest niezwykle żarłoczny i walczyć o swoje przy korytku potrafi. :wink: Jest też niezwykle otwarty na obcowanie z vermonową rąsią, a to podgryźć, a to dać się poprzytulać... Mój słodki diabełek. :mrgreen:












Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group