To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Cola - Pon Sie 04, 2008 11:54

to poprosze tu o deklaracje, bo nie pamietam a bardzo kto jest kto, i w ogóle tyle was tam jest na tych fotach, ze to by mi zajeło dużo czasu...
Matrix - Pon Sie 04, 2008 12:58

Ja też się zgadzam, co tam ^^ Byle foty były! ;)
Tygrys - Pon Sie 04, 2008 13:28

zazdroszcze Wam po raz kolejny... ;(
Oli - Pon Sie 04, 2008 13:43

Ode mnie narazie tyle: http://pl.youtube.com/watch?v=6Lnt7Y46BpA :wink:
ciacho - Pon Sie 04, 2008 14:09

wystawa była hmm... spodziewałam sie czeoś naprawdę dużo dużo lepszego, zawiodłam się :(
L. - Pon Sie 04, 2008 14:21

ciacho, a dokładniej? możesz powiedzieć co się nie podobało?
Każde sugestie i uwagi są brane po uwagę, my się dopiero uczymy :wink:

Anonymous - Pon Sie 04, 2008 14:25

Jeeeejjj, wszystkie szczuraki. :serducho: I wszystkie taakie piękne!
Cola - Pon Sie 04, 2008 14:30

Maciek nie fotografował szczurów. mamy tu ogólną atmosferę wystawy ;]

















wydaje mi sie ze nikogo nie skrzywdze tymi fotami, jak coś to prosze pisać zażalenia ;]

sachma - Pon Sie 04, 2008 16:02

ja powiem tylko tyle, ten kto narzeka, nie ma widac zielonego pojecia o mozliwosciach tak malego stowarzyszenia, o popularnosci takich wystaw i o nakladzie pracy jaki trzeba wlozyc w organizacje takiego wydarzenia ;)
Layla - Pon Sie 04, 2008 16:06

I tak to wyglądało o wiele lepiej niż świnki. I niż poprzednia wystawa w Gdańsku. Ciacho, szczurów nie jest tyle co kotów, trudno, żeby była ich setka. Szczury są mniejsze, zajmują niewiele miejsca. A i SHSRP nie jest długo działającym stowarzyszeniem. Ja jestem bardzo zadowolona, warunki były dobre, atmosfera bardzo miła. Dziewczyny, dobra robota, serio.
Anonymous - Pon Sie 04, 2008 16:08

Ja byłam pierwszy raz i też mi się podobało :) Tylko bardzo męcząca sprawa niestety :P
sachma - Pon Sie 04, 2008 16:12

Ren, to chyba przez te wiecznie mialczace bengale :P no i ogolny hałas panujacy ;) ja i w sobote i w niedziele wracalam do domu z ogromnym bolem glowy i ogolnym zniecheceniem do robienia czegokolwiek po za spaniem :P ale jestem zadowolona, no moze nie bardzo, bo bylo troche moich niedociagniec, ale jakos poszlo :)

nie moge sie doczekac Olsztyna :P pierwsza wystawa do ktorej organizacji nie bede musiala przylozyc nawet paluszka :P moze chociaz raz przed wystawa zdarze te moje brudasy umyc :P

Anonymous - Pon Sie 04, 2008 16:23

obejrzałam filmik, świetny :) szczury piękne, przyznać się czyj jest duplo? :serducho:
Layla - Pon Sie 04, 2008 16:27

aga, Olimpiowy jest ^^
wuwuna - Pon Sie 04, 2008 16:33

aga napisał/a:
przyznać się czyj jest duplo?
aga, mała podpowiedz Duplo mieszka w stolicy :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group