To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot O SunRat's - rezerwacje str. 6

quagmire - Czw Paź 24, 2013 11:25

pszczoła napisał/a:
Widać łapki w piąstki, chociaż nie tak bardzo - film nakręciłam około 2 godziny po podaniu cabaseru i wydawało się, że znacznie mniej zaciska piąstki niż wcześniej.

To mam nadzieję, że Cabaseril pomoże i go ustabilizuje :kciuki:

A tylne nóżki tutaj jeszcze trzyma pod sobą, więc nie jest z nimi aż tak kiepsko. Chyba przeszkadza mu coś innego.

No i jest taaaaaki słodki :serducho:

pszczoła - Pon Paź 28, 2013 22:39

Byłam na konsultacji u drugiej wetki. Raczej jednak idziemy w kierunku zwyrodnienia kręgosłupa i początku problemów z serduszkiem. Przysadka także wykluczona, bo Ozzik jest bardzo kontaktowy i wcale nie przymulony. Na kręgosłup dostaje metacam. Serducho osłuchowo bije miarowo ale trochę za cicho i jakby słabo. Dodatkowo miał obniżoną temperaturę, więc zdecydowałyśmy z wetką podawać karsiwan. Wcześniej zawsze miał łąpy i ogon cieplutkie, teraz często zdarza się być wychłodzony. Więc coś w tym jest.

I na razie stabilnie, Ozzy nie słabnie a na przeciwbólowym jakby mu lepiej ;)

nezu - Pon Paź 28, 2013 22:44

Moje kciuki ciągle zaciśnięte za niego :serducho:
Pyl - Pon Paź 28, 2013 23:01

pszczółka, ucałuj ode mnie i szepnij na uszko, że chcę go zobaczyć przy następnej wizycie :serducho:
pszczoła - Wto Paź 29, 2013 00:09

Pyl, oczywiście, przekażę ;) Tylko ta wizyta musi być wcześniej niż później...


nezu, dziękuję :serducho:

Pyl - Wto Paź 29, 2013 00:38

pszczółka, będę się starać, ale wiesz, że to nie tak łatwo :(
quagmire - Wto Paź 29, 2013 09:57

Oj, dobrze, że na przeciwbólowym lepiej. Niech się Ozzy dzielnie trzyma :kciuki:
pszczoła - Nie Lis 03, 2013 22:49

Jeszcze pozanudzam. Zwyrodnienie u Ozzika postępuje, tylne łapki zostają już z tyłu, zaplątane jedna o drugą. W ogóle tylna połowa szczura już całkiem bezwładna :? Jedyne pocieszenie to to, że je i załatwia się bez problemów. Jednak boję się, czy w przypadku tak szybkiej utraty kontroli nad ciałem będzie potrafił się wypróżniać.

To bardzo przykre, wybieg wygląda w ten sposób, że Ozzik położony na łóżku w kocyku leży w jednym miejscu, co najwyżej przeczołga się kawałek. Patrzy tęsknie na biegających chłopaków. Gdy tylko mogę, biorę go na kolana, głaszczę, ogrzewam i szepczę do uszek, że jeszcze nie pora.

Pyl - Nie Lis 03, 2013 22:54

pszczółka, smutno czytać :( Wytul ode mnie i wytargaj za uszka, dobrze?
Ja parę dni temu widziałam fOzzika i był taki jak kiedyś - nic a nic się nie zestarzał, łapki w pełni sprawne, nawet te diabelskie iskierki w oczach takie same. Trudno w to uwierzyć.

heniok - Nie Lis 03, 2013 22:56

pszczoła, od nas też wymiętoś i wycałuj ... i masz rację to jeszcze nie czas :(
AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 22:57

Pyl, Flonik po prostu wziął sobie do serca, że dla kogoś to ważne i bardzo się stara. Ja bym chciała, żeby oryginał trzymał się jak najlepiej, jak najdłużej. :kciuki:
Pyl - Nie Lis 03, 2013 23:19

AngelsDream, też bym bardzo chciała. Nawet nie wiesz jak bardzo bardzo. To bardzo TEN szczur, nawet jeśli pszczoły i daleko.
quagmire - Nie Lis 03, 2013 23:25

pszczoła, z mojego doświadczenia szansa na to, że będzie się ładnie wypróżniał jest większa niż że przestanie. Chyba żeby coś gdzieś konkretnie mu zaczęło naciskać. Ale sam paraliż nie powinien być powodem do zmartwień w tym zakresie. Ale oczywiście obserwować trzeba. Caluję Was oboje :*
pszczoła - Pon Lis 04, 2013 00:05

Pyl napisał/a:
AngelsDream, też bym bardzo chciała. Nawet nie wiesz jak bardzo bardzo. To bardzo TEN szczur, nawet jeśli pszczoły i daleko.

Bo to podbijacz serc jest :serducho: (miałam napisać, że łamacz, ale jakoś źle to brzmi)
A Flonik także moje serce ma w kieszeni.

quagmire, dobrze to wiedzieć, ulga ;)

pszczoła - Pią Lis 08, 2013 20:50

Serducho Ozzika pracuje coraz gorzej, ma arytmię, wetka się nawet dziwiła. Ogólnie choroba wciąż postępuje.
Trzymajcie kciuki, by digoxin go ustabilizował.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group