To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

quagmire - Wto Maj 11, 2010 17:34

emileczka, ale Szafirek i Irysek i tak są ciężsi :wink:
Tylko że Piesek był najmniejszy z miotu, nawet dziewczynki były cięższe :wink:

emileczka - Wto Maj 11, 2010 17:37

quagmire, ale jest większy od Bibo :shock:
Martuha - Wto Maj 11, 2010 19:37

W tygodniu kupuję wagę to też zważę moją Lillkę,ale ona też jest duża,wielkością taka sama prawie jak moje 2 letnie szczury :) Kawał baby z niej :mrgreen:
quagmire - Śro Maj 12, 2010 10:12

emileczka, bo Bibo ma drobne kości, a Piesek grube :mrgreen:
emileczka - Śro Maj 12, 2010 17:48

quagmire napisał/a:
bo Bibo ma drobne kości, a Piesek grube

:hahaha: uwielbiam Cię :wink:

agacia - Śro Maj 12, 2010 19:42

Kocham Iryska :serducho: Odkąd udostępniłam chłopcom cały pokój do biegania tylko on przychodzi do mnie posiedzieć na kolanach :serducho: A to nie jest łatwe, bo musi się wspiąć po mojej nodze.
Martuha - Śro Maj 12, 2010 20:18

A moja Lillka zaczęła coraz bardziej ciemnieć na pyszczku i dupci :mrgreen: ogólnie to piękna pannica z niej :hyhy:
emileczka - Czw Maj 13, 2010 21:05

agacia, Martuha, nawet nie wiecie jaką mi radość sprawia czytanie waszych postów :wink: Wymiziajcie Kwiatuszki odemnie
agacia - Czw Maj 13, 2010 21:12

Irysek wymiziany :) Własnie go zważyłam i waży 386g :)
emileczka - Czw Maj 13, 2010 21:18

agacia, :shock: to jakieś wielkoszczury będą, jeszcze conajmniej 4 miesiące rowijania, wzrastania przed nimi
quagmire - Pią Maj 14, 2010 10:24

I dobrze, niech będą duże :mrgreen:
Martuha - Nie Maj 16, 2010 12:38

A ja mam pytanko,czy otrzymaliście już metryki swoich "bobasów" ? Bo ja nadal czekam i nie wiem czy to wina poczty ( bo kochają u mnie nawalać,prawie zawsze są przygody),czy to ja muszę może coś wysłać żeby ją otrzymać,a nawet nie wiem (jakąś opłatę,czy coś w tym stylu),czy nie została jeszcze wysłana.Oczywiście tylko pytam,bo nie spieszy mi się,jednak chciałam wyrobić mojej kluseczce rodowód i odwiedzić parę wystaw ;) .Wolę się upewnić,bo jak to znowu poczta nawala to będę musiała się do nich przejść i kolejny raz opierdzielić:D
zuuzuushii - Nie Maj 16, 2010 12:57

przejrzałam dokumenty i okazało się, że mam tylko umowę :P
agacia - Nie Maj 16, 2010 13:00

Ja mam metrykę Irysa, ale nie była wysyłana pocztą tylko Madzial mi ja przywiozła razem z Iryskiem :)
heniok - Nie Maj 16, 2010 15:02

Martuha, Metryka była wysłana ze 2 dni po zabraniu małej przez Ren, więc dawno powinna przyjść, mogę wysłać jeszcze raz.

zuuzuushii, Masz jeszcze pudełko w którym była nadana konduktorka ?
Na dnie pod pudełkiem z maluchem była metryka :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group