To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Layla - Nie Sie 03, 2008 18:21

Chyna, on się nudził i już nie wiedział jak ma się rozwalić. Klucha moja :mrgreen:
Anonymous - Nie Sie 03, 2008 18:52

Oli zgarnęła dwie nagrody, łaaał, Oli mega gratulacje, strasznie się cieszę. :jupi: Reszcie też mocno gratuluję, szczurki cudowne, a naj chyba jednak Balecia, która tym zdjęciem całkowicie mnie rozpuściła. :serducho: :serducho: :serducho:
nutaka - Nie Sie 03, 2008 20:24

Balecia to straszna kruszynka taka malusia jest :mrgreen:
nezu - Nie Sie 03, 2008 21:41

A Strzyga była szarą eminencnją którą omijały wszystkie aparaty....

Ale za to sędziowie jej nie ominęli i zdobyła nagrodę za najlepszą samicę dumbo wystawy i nominację do championatu! :mrgreen:

Cieszę się dziewczyny, że miałam okazję was poznać... :)


Jestem też dumna z wnuków i "rodziny". Laury Impa i Iris, wysokie noty Pequeny i Pralinki, Nagroda Otella i miłość publiczności do Omara. No żyć nie umierać. :mrgreen:

Oli - Nie Sie 03, 2008 21:55

Viss napisał/a:
Oli zgarnęła dwie nagrody, łaaał, Oli mega gratulacje, strasznie się cieszę. :jupi:

Nie ja , ino moje szczury. :mrgreen: Dziękuję za gratulacje. Bardzo nam się podobało. Dotarłam dopiero do domu, więc foty jutro raczej będą. Nagrałam filmik z wszystkimi szczurami, jak jutub połknie dzisiaj to wrzucę. :wink:

nutaka i ntliee mają u mnie minusa, bo się nie pokazały. :] :P

wuwuna - Nie Sie 03, 2008 22:50

nezu, trzeba było wołać o foty :DD

Ale na pewno będzie jeszcze okazja o foty na żywo,bo na wystawie to nie da się dobrych fotencji zrobić.
Ale obiecuję na pewno jeszcze będzie okazja do spotkania :mrgreen: i obfocenia piękności Twoich

nutaka - Nie Sie 03, 2008 23:22

Olimpia, Olimpia, Olimpia, ja Ciebie cały czas miałam przed oczyma swyma, ale jako iz nawet jednym okiem na mnie nie spojazłas to pomyslałm, ze mnie nie poznałas :P ( kurde ale mi się rymneło :P )

za to nezuś kochana mnie poznała, pierwsza chyba i oświeciła wuwunę bo myśmy się nie poznały :oops: , a potem to juz nie pamiętam, bo sporo ludków znajomych tam było :)

ahhh no Jajla z nią to było zderzenie czołowe juz w mc'donalds i zadna z nas nie raczyła łaskawie do siebie podejsc, dopiero na wystwie się poznałysmy, ale powiem, ze straaaszna gaduła z Ciebie Laylo:P

Oli - Nie Sie 03, 2008 23:35

nutaka napisał/a:
Olimpia, Olimpia, Olimpia, ja Ciebie cały czas miałam przed oczyma swyma, ale jako iz nawet jednym okiem na mnie nie spojazłas to pomyslałm, ze mnie nie poznałas :P ( kurde ale mi się rymneło :P )
:oops: przepraszam w takim razie... ale do mnie trzeba jak do tłoka - wyciągnąć łapę i wrzasnąć nick z forum. :wink:
nutaka - Nie Sie 03, 2008 23:36

Olimpia, no to kto u kogo ma minusa? hę? :P
Oli - Nie Sie 03, 2008 23:37

nutaka napisał/a:
Olimpia, no to kto u kogo ma minusa? hę? :P

Ty u mnie, boś się nie przedstawiła. :P

nutaka - Nie Sie 03, 2008 23:39

Ty u mnie boś się nie przedstawiła :P

A ja Cię poznałam a Ty mnie nie!

więc masz juz drugiego minusa :P

Oli - Nie Sie 03, 2008 23:41

nutaka napisał/a:
Ty u mnie boś się nie przedstawiła :P

Przepraszam bardzo, ale jakoś nie widzę sensu w przedstawianiu się każdemu odwiedzającemu. :cojest: Poza tym miałam plakietkę, a Ty nie. :P

nutaka - Nie Sie 03, 2008 23:43

Przepraszam bardzo alez ja nie jestem jakiś tam odwiedzający toz ja przeciez jestem nutaka ^^

A ja bez plakietki Cie poznałam :P

Oli - Nie Sie 03, 2008 23:48

nutaka napisał/a:
A ja bez plakietki Cie poznałam :P

Bo ja tu pracowicie działam na forum coby mnie wszyscy znali ( i niekoniecznie kochali)! :twisted:

nutaka - Nie Sie 03, 2008 23:53

Olimpia, ale ja Cie obserwowałam :twisted: i no milsza sie wydajesz na zywo :lol: a moze to tylko pozory :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group