To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

samar - Pią Lut 01, 2008 20:16

co by tu wiele sie rozpsywac..maluchy sa cudowne i juz nie moge sie doczekac przyjazdu Oddisia :serducho: :mrgreen: :sirwwt: (przygotowania w toku :twisted: )
Łosoś - Nie Lut 03, 2008 22:53

No tak, ja nie miałam nawet czasu tu napisać a przecież w czwartek sama osobiście wymiziałam te maleństwa :mrgreen: Są po prostu niesamowite, jak sie rozbrykaja to ciężko ogarnąć nawet 4 a co dopiero 11 :P faktycznie pchełki ale jak się zmęczą to tak rozkosznie zasypiają wtulone w dłonie, na boczku czy pleckach, fantastyczny widok :mrgreen: dostały obiadek, mam nadzieje ze smakował, bo dropsy to chyba tylko mama zajadała 8) wszystkie są boskie i zazdroszcze właścicielom :wink:
Anonymous - Nie Lut 03, 2008 22:56

nez a czy one już łysieją czy nadal są takimi lewymi fuzzami? :mrgreen:
nezu - Pon Lut 04, 2008 00:25

Fuzziejemy, łysiejemy i broimy na potęgę... Chłopcy są już oddzieleni od dziewczyn. Gytha mieszka już z siostrą i kumpelami, przyjęły ją do stada spowrotem na *pstryk*. Nigdy mnie nie przestaną zadziwiać... Mlauchy więc uczą się życia bez maminego mleka.

A teraz najważniejsze.
Do wszystkich domków w Warszawie i tych które na dniach chcą odbierać swoje Pisklaki, Proszę zabrać ze sobą ksera dowodu osobistego. Ksero jest KONIECZNE w przypadku podpisania nowej umowy kupna sprzedaży.

Wraz z umową kupna - sprzedaży każdy właściciel dostanie do podpisania aneks do umowy, dotyczący miotu kontrolnego jakim jest miot O. Każda umowa będzie w dwóch egzemplarzach, jeden wezmę sobie ja, drugi dostanie kupujący. I jeszcze jedna ważna sprawa. Jeżeli ktoś chce, żebym przysłasła malucha konduktorką i nie będzie w stanie przybyć po niego sam lub odebrać go w Warszawie, do kwoty za Pisklaka proszę doliczyć jeszcze 25 złotych za uiszczenie przesyłki. Proszę też o przysłanie transportera pocztą (Adres na który należy przysłać transporter, oraz kwotę za malucha podaję na PW osobom, które się zgłoszą). Nie jestem producentem transporterków, a po poprzednich przeżyciach nie wyślę malucha we własnym transporterze w taką trasę. Przepraszam, ale chciałabym kontenerki jeszcze kiedyś zobaczyć...
Pozdrawiam domki, jeśli starczy mi sił i czasu, zrobię im jeszcze przed wyruszeniem do nowych domów zdjęcia.

Layla - Pon Lut 04, 2008 06:32

nezu, ja mogę albo Cię zaprosić na herbatkę, albo sama przyjechać. Sama wybierzesz co wolisz :D
nezu - Śro Lut 06, 2008 18:10

Olsen pojechał wczoraj do swojej nowej rodziny...
Rozjeżdzają się już wnuki do domków...

Anonymous - Śro Lut 06, 2008 18:54

no, już czas...

ja chyba musze naskrobać pw do Justki, bo jednak nie pojadę do wawy ze względów finansowych... pieniądze i ksero dowodu przekazałabym ci nezu przez Justkę, a umowę odesłała pocztą...

a jak tam dzieciaki ogólnie?
może jakieś jedno zbiorowe foto...?

Layla - Śro Lut 06, 2008 19:02

Ja natomiast mam małą prośbę ;) Nezuś, daj mi znać na gg lub pw, jakie masz propozycje co do Omarka - czy wpadniesz, czy wolisz, żebym przyjechała (co uczynię równie chętnie, jak zaproszę Ciebie). Mam nadzieję, że pieniążki doszły na konto :) Mi pasuje niedziela (ale wtedy jesteś na wystawie pewnie) oraz następny tydzień (bo kończę o 14 od wtorku do piątku).

Na Omarka czekamy już i my, i chłopaczki :mrgreen:

nezu - Śro Lut 06, 2008 23:31

Y... Yyy...
Ori ma rujkę, Taką odfruwajkę :shock:
I 5 tygodni... :roll:

To jakby ktoś potrzebował jeszcze dowodów na to, że taki maluch może zajść w ciążę..

Mataforgana, ona w tej chwili bardziej kojarzy mi się z helikopeterem niż szczurem.. Lata po klatce jak nakręcona.

Anonymous - Czw Lut 07, 2008 00:48

nezu napisał/a:
Ori ma rujkę, Taką odfruwajkę :shock:


:DD

MOJA dziewucha :DD

Nisia - Czw Lut 07, 2008 15:27

nezu napisał/a:
Ori ma rujkę, Taką odfruwajkę

Nie no, sorry, skojarzyło mi się z takim ruchem uszu, jak ptak porusza skrzydłami. I.... poleciała!

Layla - Czw Lut 07, 2008 17:15

A może w przyszłym tygodniu, może już we wtorek... :serducho: Omarku, wszystko na Ciebie już czeka, będziesz mieć 3 duuuzych kolegów i już zamówiłam ferplastowe półki, coby było wam miło i wygodnie :D
nezu - Czw Lut 07, 2008 22:33

Tak layluś, we wtorek.
Przyjedź. Przywitam, ugoszczę, poczęstuję i pomiziasz te pisklaki które jeszcze u mnie będą... utulisz swojego Omarka i jak będzie ci starczyło sił i ochoty, to mnie trochę pocieszysz.


Ponieważ jadę jutro do Warszawy i nie wracam raczej przed poniedziałkiem (chyba że w niedzielę, zobaczę jak sobie poradzę sama ze sobą w stolicy), kontakt ze mną będzie tylko telefoniczny. Gdyby któryś z niewarszawskich domków pisklaków chciał coś ode mnie, to mój numer telefonu znają osoby z forum, poproście w temacie i pewnie dostaniecie na pw. Odpowiem w miarę możliwości.. Tylko proszę dzwonić, z pieniążkami na karcie krucho.
Trzymajcie się kochani. Ja też muszę.. Jutro hurtowo do swoich domków wybywa Otello, Omen Ozzy i Opal... a w niedzielę Ori.. do zobaczenia na wystawie!
. Mam cichą nadzieję że nie zapomnę niczego ważnego...

samar - Pią Lut 08, 2008 23:32

łłiiiiiiiiiiiiii, a ja mam juz nareszcie internet! :mrgreen: tzn ze moge sie teraz znow przez caly dzien do woli zachwycac i upajac tematem O-pisklakow... :serducho:
tylko co ja tu widze..towarzystwo sie juz rozjezdza.. ;( a ja jeszcze tak dluuuugo musze czekac na Oddinka ;( a czy nowe domki zrobia sesje jakies jak juz O-dzieci zawitaja u nich? niech nowe domki powiedza ze zrobia..bo smutno bedzie bez tych uszolkow w temacie.. :( i nezu w miare mozliwosci kiedys czasem tez niech pstryknie Oddinkowi-juz-niedlugo-rodzynkowi jakas fotke jak znajdzie wolna chwilke..nie naciskam..tylko prosze :( i niech sie nezu trzyma, bo jakby nie patrzec to na pewno nezu smutno jest oddawac wnuczeta, prawda? takze zycze duzo pogody ducha w tym okresie.
tak bardzo bym juz chciala swojego ogonka..... :oops: :roll:
kocham go! :serducho: jest cudny :mrgreen:

Layla - Sob Lut 09, 2008 06:47

samar, ja jadę po Omara we wtorek. Wymiziać Oddinka od Ciebie? :mrgreen: Nezu też mogę wymiziać bo pewnie smutno jej będzie po rozstaniu z wnukami.

PS A kiedy Pisklak znajdzie się u Ciebie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group