To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - L Abraxas 04.11.2010 [*Loki, Leda, Lemminkainen]

Frag - Nie Gru 05, 2010 14:20

A Lexi gdzie? ;(
Ja też chcę zobaczyć mojego pisklaka! Buuuu!

Piękne są!

Lavi - Nie Gru 05, 2010 16:40

olus0312, Dimi napisała mi smsa, że już siedzi z maluchami w pksie i możemy zacząć skakać z radości :mrgreen: :mrgreen:
olus0312 - Nie Gru 05, 2010 19:05

Lavi, też dostałam esa. Zadzwonię do niej ok. 21 i jak będzie chciała to po nią wyjadę do Gdańska.
Lavi - Nie Gru 05, 2010 19:07

Off-Topic:
Jakbyś wyjechała do głównego to byśmy się spotkały i może poznały :DD

Madziula - Nie Gru 05, 2010 19:56

Loona już u mnie :mrgreen:
Jest kochana i śliczna :serducho:
Dotarła cała i zdrowa, jest teraz w klatce zastępczej, jutro bedzie łaczenie :kciuki:
Dzisiaj musi wypocząć, bo miała kupe wrazeń.

Dziekuje serdecznie Agaci, Pyl, Zuuzuushii za pomoc w dostrczeniu Loony do mnie :serducho:

Jutro wstawie foteczki :mrgreen:

Vermona - Nie Gru 05, 2010 21:37

Z ostatniej chwili:
Lucifer zdominował trzy razy większego od siebie Ancymona. :shock: Do Marcela się nie sadzi, bo przecież nie podskakuje się Padre. 8)

Lavi - Nie Gru 05, 2010 23:04

Loki u mnie :DD Jakie to małe w porównaniu z moją pozostałą trójką :mrgreen:
Jest prześliczny! Właśnie się łączy z chłopami na łóżku. Foty zamieszcze w swoim temacie :DD

Azi - Nie Gru 05, 2010 23:09

Nakasha, ja bym bardzo chciała wiedzieć jak Lelek i czy dostałaś kropelki dla niego...
Nakasha - Nie Gru 05, 2010 23:10

Lemmi i Lelek łączą się z Alladynkiem - maluchy wtulają się w niego jak w mamusię :serducho:

Tylko z oczkiem Lelka jest źle. :( Idziemy jutro do naszego okulisty, a jak nic nie będzie umiał poradzić, to we wtorek jedziemy do okulisty do Wawy. ;)

Nie, nie dostałam kropelek.

agacia - Pon Gru 06, 2010 02:14

Ja też nie dostałam :( Chyba, że mam sklerozę i jestem ślepa, ale wyciągałam wszystko z tej przepastnej torby :( Wprawdzie troszkę mu kropiłyśmy z Monia sztucznymi łzami, żeby suchego nie miał tego oczka, ale to pewnie nie to samo.
olus0312 - Pon Gru 06, 2010 08:36

Moja Lola też już ze mną :mrgreen: Jest taką malusieńką słodką pchełką :serducho: Nie mogę się doczekać powrotu z pracy, bo wczoraj było już późno i nie nacieszyłam się nią wystarczająco.
Dziękuję agaci i Dimi za pomoc w transporcie Małej.

Bel - Pon Gru 06, 2010 17:04

a ja składam reklamację.To nie jest dziecko Perka.To łobuz jakiś.Napada mi na E.T.-ka,ciągnie go za uszy,wciąga psa do klatki za futro,jeździ na Smolicku i gania ogon Szafrana.Perkowe dzieci się tak nie zachowywały ;( :lol:
Nakasha - Pon Gru 06, 2010 17:16

Lelki też mordują i zaczepiają Alladynka, kotłują się z nim i nie dają mu spać. :lol: A potem się wtulają we trójkę. :serducho:
Azi - Pon Gru 06, 2010 17:28

believe_86, no bo tego... wiesz... nie zapominaj, kto wychowywał :P
Bel - Pon Gru 06, 2010 17:44

Azi, szatańskie nasienie nie szczur :P no tak...to wszystko wyjaśnia... :evil: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group