To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - L Abraxas 04.11.2010 [*Loki, Leda, Lemminkainen]

Frag - Pią Gru 03, 2010 19:40

Madzial, to może jak zostały Ci tylko trzy, uda się Ciebie uprosić o zdjęcia i kilka słów o charakterkach maluchów dla wytęsknionych domków?
Proooszę. :>
I moje Dziecko (zakochane w szczurach prawie jak Twoja Babcia) też bardzo pięknie prosi. ;)

Nietoperrr... - Pią Gru 03, 2010 21:39

Madzial,to Ty teraz taka samotna zostaniesz,maluszki z obu miotów tak szybko idą w świat... :( I tak nagle pusto się zrobi...
Bel - Pią Gru 03, 2010 23:05

madzial13, a ja już mam LOLka :D połączył się ze stadem młodszych raz dwa.Męczyły go wywracały a on nawet nie pisnął... :shock: a potem poszedł spać pod jajka Szafrana :P miło ciepło i przytulnie :P
harpoonka - Pią Gru 03, 2010 23:22

believe_86, dawaj foty :mrgreen:
Bel - Pią Gru 03, 2010 23:47

harpoonka, zapomnij ;) dopiero szczury wykąpałam mam jeszcze masę roboty.Dopiero po wystawie będę robić fotki ;)
harpoonka - Sob Gru 04, 2010 00:42

believe_86, osz Ty :evil: Zobaczymy jeszcze, też będziesz chciała fotki :mrgreen: :mrgreen:
LiLith1981 - Sob Gru 04, 2010 10:22

Azi a jak moje chłopaki??? Mam nadzieję, że lubią się możesz mi napisać jaki jest Ladon:) bo o Iblisie już wiem:) proszę ;P
Frag to zależy czy będę pracować, mam nadzieję że sobotę będę miała wolną bo jeśli nie to odbiorę w niedzielę, ale to dopiero będę wiedziała w piątek około 15. Co do odbioru to Katowice mogą być, przywiozę ją w swoim a później przełożymy w jakimś ciepłym miejscu do Twojego:) o ile się w niej nie zakocham i Ci oddam :P Wyślij mi numer tel na pw to jak będę już coś wiedziała to zadzwonię:)

madzial13 - Sob Gru 04, 2010 10:49

Frag, mój mąż nie chce Lexi oddać. "Najładniejszego szczura sobie nie zostawiłaś?" - tak wczoraj było :mrgreen:
Chyba mi się popsuł aparat. Nie pstryka. Jeszcze go pomęczę, ale nie ściemniam, serio...

Vermona - Sob Gru 04, 2010 15:40

A u mnie była "awantura o Basię" tylko wtedy, kiedy oświadczyłam, że biorę Lucuśka, a teraz słyszę jak połowica do niego prawi "Mooooja słodziutka kuleczka". :twisted: I weź tu zrozum facetów... :roll:
Frag - Sob Gru 04, 2010 21:56

madzial13 napisał/a:
Frag, mój mąż nie chce Lexi oddać. "Najładniejszego szczura sobie nie zostawiłaś?" - tak wczoraj było :mrgreen:


Madzial, rozumiem Go - pisałam Ci, że dla mnie Lexi jest najpiękniejszym szczurem "L" :) Ale mam nadzieję, że to nie jest groźba? Mogę obiecać Twojemu mężowi, że będę często wysyłać zdjęcia, myślisz, że to wystarczy?
Wierzę w złośliwości aparatu, ale chociaż napisz kilka słów o dzieciakach :roll:

Lilith, trzymam kciuki za Twoją wolną sobotę. Numer wysyłam.

Lavi - Sob Gru 04, 2010 22:16

Nieprawda, mój Loki jest najpiękniejszym szczurem ,,L" :P
LiLith1981 - Nie Gru 05, 2010 09:34

No no uważaj Lavi piękny jest Ladon hahaha no pójdźmy na kompromis
:mrgreen: wszystkie są numer 1

Azi - Nie Gru 05, 2010 13:05

Lancelot:


Ladon:


Luthien:

Lavi - Nie Gru 05, 2010 13:18

Jaaaakie śliczności :serducho: A ja dziś o 22.20 odbieram mojego Lokiego! Od razu dam znać jak i co z nim i łączymy ze stadkiem :DD
LiLith1981 - Nie Gru 05, 2010 13:20

Azi super zdjęcia dzięki że je wstawiłaś. :mrgreen: Moje maleństwo już nie mogę się doczekać :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group