To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Mao - Czw Maj 30, 2013 20:54

Lavi, :glaszcze:
Kalince też słabną łapki i drgają, ale jeszcze dajemy radę. Kołyszącym kłusikiem jeszcze pobiegnie ;)

Co to takiego w misce?

Lavi - Czw Maj 30, 2013 21:21

Mao, serek waniliowy:)
Ukulele niestety już nie pobiegnie, tylko drepcze powolutku.

quagmire - Czw Maj 30, 2013 21:44

Lavi, ale na zdjęciu wyszedł bardzo ładnie :serducho:
Mucha321 - Pią Maj 31, 2013 06:58

Uziemu nóżki nie siadają jeszcze.. i w ogóle jest w extra kondycji. Schudł i wyłysiał odrobinkę, ale poza tym jest ok. Gdyby nie to cholerstwo za żuchwą to byłoby wyśmienicie.. :(
Mao - Sob Cze 01, 2013 01:35

To tak na moment odchodząc od przykrej starości: nasza trójca* ma już 2 lata i 8 miesięcy :)


*Czwórka? Nie wiadomo, co z Utopią.

Mucha321 - Sob Cze 01, 2013 12:37

Wytrwałości! :serducho:
Lavi - Śro Cze 05, 2013 21:16

Ukulele dostał dziś steryd, mamy zobaczyć, czy mu się polepszy. Jest coraz gorzej. ;( Je tyle co nic, nie chodzi, jeśli już to łapki ciągnie za sobą, głównie leży na jednym boku i się czołga...

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Od razu mówię, że miś nie siedzi w tej klatce. Wkładam go do niej na czas karmienia, bo chłopaki mu wszystko zjadają w dużej klatce a na kanapie nie chce jeść, bo odkąd go ciągam po wetach panicznie się boi być poza klatką i ucieka w kryjówki ;( ;( Co ja mam robić?

Mao - Śro Cze 05, 2013 21:31

Lavi, on tak cały czas się czołga, pochylony taki? Myślicie z wetem, że od czego mu się tak porobiło?
AngelsDream - Śro Cze 05, 2013 21:33

Lavi, jeśli jeszcze nie próbowaliście, leczyć pod kątem zapalenia mózgu lub guza przysadki.
Lavi - Śro Cze 05, 2013 21:57

Mao, Czołga się w pionie, jak stawiam go na wersalce to nie czołga się tak przekrzywiony tylko w miarę równo. Jak się kładzie to tylko na jeden bok, je też w dziwnie bocznej pozycji.
Zastanawialiśmy się nad guzem przysadki, ale też nad tym, że guz, który ma w klatce piersiowej może mu przeszkadzać dlatego tak się kładzie. Czasem jak źle się położy to słyszę jak ciężko oddycha i świszczy, chociaż płuca osłuchowo czyste...

Możliwe, że ten guz w klatce piersiowej ma jakieś przerzuty, których na RTG wcześniej nie było widać.

Dziewczyny ja nie mam pojęcia, co ja mam robić... Czy ciągnąć mu to życie czy co ;( ;( ;( ;(

AngelsDream - Śro Cze 05, 2013 21:58

Lavi, możliwe też, że guz coś uciska i przez to mały ma problemy z wydolnym oddychaniem.
Lavi - Śro Cze 05, 2013 22:17

AngelsDream, też się nad tym zastanawialiśmy. I może dlatego leży na jednym boku, bo wtedy mniej mu to przeszkadza. Jak steryd przestanie działać i nic nie pomoże, to spróbujemy z lekami na przysadkę...
susurrement - Czw Cze 06, 2013 20:49

Lavi, tak w ciemno to bym stawiała na zapalenie ucha. zaglądał wet dokładnie do ucha? dawaliście jakiś antybiotyk pod tym kątem, oxyvet/borgal?
biedny miś :(

Lavi - Czw Cze 06, 2013 21:56

susurrement, zaglądał do ucha ale mówił, że nie widzi nic niepokojącego. Sama go obwąchiwałam i ropą nic nie jedzie, uchi wydają się być czyste... Dziś dostanie bromergon. Jak to nie pomoże w poniedziałek postaram się z nim jechać do Dr. Ani na osowę...
susurrement - Czw Cze 06, 2013 21:58

Lavi, ale problemu z uchem środkowym czy błędnikiem nie zauważy w ten sposób. leki o których pisałam, szczególnie oxyvet, pomoże także jeśli to np. zapalenie mózgu. wg mnie nie wygląda przysadkowo. ma bardzo 'świadome' spojrzenie, nie jest przymulony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group