To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

klaraurs - Czw Wrz 01, 2011 23:08

Maja miała gruczolakoraka :cry:


Nakasha - Wto Lis 22, 2011 17:33

Zapraszam!

http://shsr.szczury.biz/v...p?p=29448#29448

Temat o zdrowiu naszych miotów. Wiem, że nie wszystkie informacje są aktualne, dlatego bardzo proszę o Pw/maile! :)

susurrement - Sob Mar 10, 2012 15:16

moje najkochańsze wnusie kończą dzisiaj 2 latka :serducho:
chciałabym życzyć im jak najwięcej zdrówka i sił, a opiekunom radości z nich i jak najwięcej czasu spędzonego razem :urodziny:

Moduł, Mabelle i mamusia Destiny pozdrawiają rodzinkę.
a o Miracle niezmiennie pamiętamy.
tak jak o Mishy. bawcie się dobrze tam, gdzie jesteście. [*]

Nakasha - Sob Mar 10, 2012 16:36

Wszystkiego najlepszego! :) :urodziny:
justrzna - Sob Mar 10, 2012 16:44

Wszystkiego Najlepszego dla eMek.
Szczególnie uściski i ucałowania dla Moduła.

agacia - Sob Mar 10, 2012 17:48

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego miotu :urodziny:

Szkoda, że Mishka nie dożył żadnych urodzin [*]

klaraurs - Sob Mar 10, 2012 18:40

I ode mnie dużo zdrówka dla braciszka i siostrzyczek!


Maja bardzo ostatnio schudła (z 640 na 450g), a do tego straciła wzrok :( . Nie ma zaćmy, źrenice nie reagują na światło, leki przeciwzapalne nie pomogły. Wygląda na to, że narząd wzroku ma sprawny, tylko coś uciska nerw wzrokowy - to może być guz przysadki ;( . Na razie jeszcze jest zagubiona i niepewna, ostrożnie się porusza i uczy się żyć po nowemu. Nie bierze już jedzenia w łapki, nie myje się dokładnie, choć chodzi jeszcze ładnie i bez problemu dociera do każdego zakamarka klatki. Zrobiła się miziasta :serducho: .


mmarcioszka - Nie Mar 11, 2012 00:15

Wszystkieg najlepszego - duuużo zdrowia :urodziny:
Karena - Pon Mar 26, 2012 12:00

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
klaraurs - Pon Kwi 16, 2012 22:12

Nie ma już Mai ;(
susurrement - Śro Maj 02, 2012 23:36

mamusia Destiny 357g. 2 years, 9 months, 2 days.
niezmiennie oczko w mojej głowie; szczur o niesamowicie silnym charakterze, usilnie wpychająca się za moją koszulkę. tam chyba najbezpieczniej :serducho:
sercowiec. od ~3 miesięcy walczymy ze zmianą na dnie ucha; aktualnie jest dość stabilna i czuje się naprawdę nieźle jak na swój wiek i chorobę. nóżki już nie te, ale charakter niezmiennie ten sam.



i dzieci
Mabelle 472g. 2 years, 1 month, 22 days
mój mały aniołek, niesamowity miziak. grzeczna dla wszystkich szczurów, cudowna dla człowieka. bardzo dzielnie znosi wszelkie łączenia, z nikim nie zadziera.
jest zdrowa.



Moduł 488g. 2 years, 1 month, 22 days
bardzo zrównoważony i spokojny chłopiec. mieszka z haremem swoich kobiet. sercowiec, niestety w bardzo kiepskim stanie. potwornie chudnie, serce pracuje coraz gorzej i nie wiem jak dużo czasu nam zostało razem po tej stronie :( ale jest bardzo dzielny.
notabene jedyne płodne zwierzę u mnie w stadzie ;)


emileczka - Pią Maj 04, 2012 09:43

susurrement napisał/a:
Destiny 357g. 2 years, 9 months, 2 days
jestem z niej bardzo dumna :serducho:
susurrement - Sob Gru 22, 2012 21:57

z miotu została już tylko Mabelle, ale może ktoś chciałby jeszcze o niej poczytać.

moje słoneczko stale przyjmuje prilium, stan jej serca jest stabilny, zdjęcie rtg jest niezłe jak na jej wiek. ostatnie badanie krwi również w normie. od około miesiąca przyjmuje kabergolinę na guza przysadki - pięknie reaguje na leczenie. dwa dni temu miała usuwanego w znieczuleniu wziewnym guza wywodzącego się z tarczycy. świetnie zniosła zabieg, pięknie się wybudziła i aktualnie czuje się bardzo dobrze. moje małe oczko w głowie :serducho: :serducho:

wuwuna - Sob Gru 22, 2012 22:00

susurrement, cieszymy się razem z tobą. :serducho:
Nakasha - Pią Gru 28, 2012 18:00

Kochani, chciałabym sporządzić aktualny spis zdrowia szczurków z moich i Ren miotów. ;)

Niektórzy z Was regularnie do mnie piszą i bardzo Wam za to dziękuję. :)

Niestety nie miałam czasu, a bywało że możliwości, aby wszystko na bieżąco zapisywać. :oops: Teraz do końca stycznia mam w pracy urlop i czas, aby to porządnie ogarnąć. Dlatego, bardzo Was proszę, o ponowne (lub po raz pierwszy, jeśli jeszcze nie pisaliście) przekazanie mi informacji o szczurkach: jeśli żyją jak się mają, na co chorowały, jeśli zmarły, na co zmarły i kiedy. Chodzi mi o dane od początku 2012 roku.

Najchętniej na maila, bo duża ilość Pw powoduje skasowanie najstarszych.
anahata_rattery@interia.eu

lub w temacie miotu.

Z góry Wam dziękuję. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group