To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

Anonymous - Czw Sty 24, 2008 13:44

nezu napisał/a:
Ori bardzo przypomina mi w charakterze mamusię, takie samo ADHD połączone z niezwykłą proludzkością i nieustraszonością, wszystko ją interesuje i niczego się nie boi, mam wrażenie, że gdyby kot zaczął wąchać klatkę, skończył by z jej ząbkami w nosie... :roll: . Apetyt ma złoty i rozwija się bardzo szybko. ;)


pięknie ;) mam nadziejkę, że się dogada z Zuliną i Nan ;) razem będą mogły psicę ganiać ;)

a że proludzkość, nez, to mnie wcale nie dziwi, wszak ja znam Ciri ;)
cieszę się strasznie z tej małej... :) :serducho:

Matrix - Czw Sty 24, 2008 15:01

Świetne są :mrgreen: A czemu takie śliczne? No bo tatusiem jest Imre,ojciec mojej Nejki :D :serducho: :serducho: :tummykiss: :sirwwt: Miziaki dla maluchów.
satis_verobrum - Czw Sty 24, 2008 18:49

nezu: ciekawe co będzie jeśli dziś znów będziesz miała bezsenną noc...
filmik... :mrgreen:

nezu - Pią Sty 25, 2008 05:38



:]

To na smaka, a reszta pewnie po weekendzie :]

Justka1 - Pią Sty 25, 2008 12:31

Uwielbiam takie foty :) :)
persefona4 - Pią Sty 25, 2008 13:12

http://www.fotosik.pl/sho...7e8957888bc614a :serducho: :serducho: :serducho: cudeńka! ja bym tych śliczności nikomu nie oddała :P :wink:
i zgadzam się, że Omar i Opal najpiękniejsi :wink: też kocham czarne a jak jeszcze dumbo :serducho:

samar - Pią Sty 25, 2008 17:21

jejkuuu...myslalam ze dostane fiola! :? wiedzialam ze maja byc zdjecia a nagle zostalam odlaczona od sieci z powodu remontu u mnie w domu... ;( i nie wiem kiedy znow bedzie net (teraz jestem u kolegi) ;( a Oddisiem moim biednym kochanym to nikt sie w zastepstwie nie zachwycil nawet.. ;( ale to nic, jestem juz, chociaz chwilowo i chcialam powiedziec ze to najsmakOwsze dziecie pod sloncem i ze go kocham i ze jest piekny i ze ma piekne ogromne uszka..i sliczne rodzenstwo :)
a to:
nezu napisał/a:
Oddi tak poza tym lubi ludzkie ramię i wszelkiego rodzaju kieszenie

to tylko potwierdzenie ze to ideal idealow jak dla mnie, bo taki mial byc, hy hy..i wiem ze nezu go dla mnie specjalnie spreparowala i zmodyfikowala genetycznie by byl takim idealem :serducho: :mrgreen: :sirwwt: ..tak tak Oddiś, przygotowuj sie na roznorakie spacerki, trzeba bedzie wiedziec wtedy gdzie zajac miejscowe zeby bylo najwygodniej :twisted:

Matrix - Pią Sty 25, 2008 23:03

Byłam dziś u Nezu i powiem że maluchy są wspaniałe i słodkie ^^ :serducho: Duże już z nich szkraby :> Kochane,zsocjalizowane i wchodziły na mnie cała gromada :D
Poza tym widziałam tez kilka dorosłych i wszystkie cudowne :) :tummykiss: Lord jest wielki :twisted: Najbardziej to mnie w sobie rozkochał pan Puzzelek :D Ale będziesz miała fajnego dzieciaczka Layla :) Oak to grubasek śliczny :mrgreen:

Layla - Sob Sty 26, 2008 11:11

Matrix napisał/a:
Najbardziej to mnie w sobie rozkochał pan Puzzelek Ale będziesz miała fajnego dzieciaczka Layla


Aaaaaajjjj :serducho: :serducho: :serducho: Już nie możemy się doczekać, nawet Ludwik jak na zawołanie kończy okres dojrzewania i jest grzeczniutki. Nezuś, a jak tam jajeczka mojego uszatka? Schodzą już :mrgreen: :oops: ?

zasadzkas - Sob Sty 26, 2008 12:34

Przepraszam, bo nie orientuję się, choć czytam regularnie: czyja księżniczka Oliwka?
Cudnie rosną, łebki jeszcze jak tułowik, pokraki małe :mrgreen:

Layla - Sob Sty 26, 2008 12:36

zasadzkas napisał/a:
czyja księżniczka Oliwka?


Nezowa :DD :serducho:

zasadzkas - Sob Sty 26, 2008 12:40

no, cóż :oops:
Matrix - Sob Sty 26, 2008 13:49

Layla, pewnie, już widać że to mali mężczyźni ^^ i przystojniacy :>
Dory - Sob Sty 26, 2008 14:13

Nezu wczoraj miała gorączkę, więc pewnie zdjęcia i relacje będą dopiero za jakiś czas.
Anonymous - Pon Sty 28, 2008 22:25

halo halo, nezz, jak się czujesz? nie żebym popędzała czy coś, ale mam nadzieję, że dzieciaki zdrowo rosną... :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group