To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot POTTEROWY Happy Feet - 2 lata 3 miesiące

AngelsDream - Pią Mar 01, 2013 11:44

quagmire, Voldemort dał swoim dzieciom absolutnie piękne głowy. :serducho:

(Niefortunnie to brzmi z jego imieniem... :lol: )

quagmire - Pią Mar 01, 2013 11:52

Dał głowy Toma Riddla ;)
AngelsDream - Pią Mar 01, 2013 11:55

quagmire, Ty to napisałaś.
Godryk ma niesamowicie szlachetny, ujmujący profil. Ale jaki miałby mieć z tym imieniem? :D

Wczoraj zjechał mi po nodze jak szmatka bez mięśni. Zmiękcza się w rękach, zwłaszcza w momencie zakraplania oczu. Potrzebowałam go na chwilę odłożyć, a on jakby tego nie odczuł i po udzie spłynął na kanapę, zdziwiony. Jak to tak? :lol:

Vaco - Pią Mar 01, 2013 13:08

Na zdjęciu tego nie widać, chociaż uchwyciłam po części spojrzenie "jak śmiałaś wyciągnąć mnie po drzemce", ale Portkey patrzy na wszystkich "z góry" :D Ma minę wiecznie zażenowanego, gdy podaje mu się smakołyk wygląda jak "a cóż to za przekąska? ah, skosztuję, ciesz się" :lol:

AngelsDream napisał/a:
Potrzebowałam go na chwilę odłożyć, a on jakby tego nie odczuł i po udzie spłynął na kanapę, zdziwiony
:lol:
AngelsDream - Pią Mar 01, 2013 13:13

Vaco, to nie jest śmieszne, on biedny sądził, że do stania wystarczą łapy. Nie pomyślał, że należy ich także użyć. :P
Vaco - Sob Mar 02, 2013 02:33

Portkey, normalne zdjęcia :P


AngelsDream - Sob Mar 02, 2013 12:05

Vaco, piękny jest!

Chociaż te 40-50 gramów mniej piękności by mu nie ujęło. Ale to wiem, że wiesz. :kwiatek:

Vaco - Sob Mar 02, 2013 13:03

AngelsDream napisał/a:
Chociaż te 40-50 gramów mniej piękności by mu nie ujęło. Ale to wiem, że wiesz.


tak, tak ^^ pracujemy nad tym

gratis - Pon Mar 04, 2013 01:38

Vaco, cudowne zdjęcia. Spełnione marzenia i idealne wyważenie pomiędzy Avadą i Voldemortem.

A.... ojciec kończy dzisiaj 3 latka nie mogę przez to spać! Tyyyyle czekałam na ten dzień, bojąc się, że go nie doczekamy.
W czwartek byliśmy na kontroli u dr Ani Rzepki. Wszystko cacy, reszta to już podeszły wiek, ale Voldka nie zapomina, że ma tylne łapki i używa wszystkich czterech.
To cudowny, mój szczur. Z niepewnymi obcymi ma problem. Ci bardziej pewni siebie mogą liczyć na jego pełną akceptację.
Przed 1,5 tygodnia zawitaliśmy do domu. Podróż zniósł tak-sobie. Porfirynka w oczka poszła, ale odespał i było dobrze. Ustawia psa i jest strasznym maminsynkiem (on nie będzie siedział gdzieś sam/z zarazą, kiedy mógłby obok mnie ).
Dla mnie to idealny charakter szczura - jednego właściciela.

Mam nadzieję, że dzieciaki dostały po nim zdrowie i biologiczny zegarek.

No i, jeśli się zmieści, to prosiłabym jednak o zmianę tytułu, Avada, to Avada, zwłaszcza, kiedy spisujemy rodziców miotu. ; )

AngelsDream - Pon Mar 04, 2013 08:31

gratis napisał/a:
ojciec kończy dzisiaj 3 latka nie mogę przez to spać!


Gratulujemy i liczymy na dużo więcej (myślę, że spokojnie mogę pisać w imieniu swoim, Avu i Godryka).

gratis napisał/a:
jeśli się zmieści

Nie zmieści się.

AngelsDream - Wto Mar 05, 2013 09:14

Bardzo proszę Potterowe domki o to, by w najbliższym czasie śledziły wątek mojego stada, począwszy od tego wpisu:

http://forum.szczury.biz/...p=848724#848724

Avada, mama miotu, wczoraj w trybie pilnym musiała przejść zabieg.
W kości tworzącej dół oczodołu pojawiła się zmiana.

AngelsDream - Wto Mar 26, 2013 08:38

Uwaga, dwie Potterowe dziewczynki zmieniają miejsce zamieszkania:

Mika29 napisał/a:
Trochę się pozmieniało. Z powodów finansowych, jak i z racji tego, że mam alergię musiałam zmniejszyć swoje stado. Czort został oddany - znalazł dom u mojej koleżanki, Rose i Ariana pojechały do gratis.


Avada dziś będzie miała kontrolę.
Wciąż jest żwawa, chętna do eksplorowania otoczenia, niestety z oka zaczęła znów ciec porfiryna, wczoraj obficie.

Godryk, prócz zwyczajowych już dla niego problemów z higieną oczu, czuje się dobrze.
Testral miał ropnia w okolicy penisa, ale po oczyszczeniu wrócił szybko do stada. Dobby w normie.

AngelsDream - Śro Mar 27, 2013 00:02

Cytat:
Wyniki posiewu z ropy Avady też w końcu zostały przysłane.
Wyszły dwie bakterie. Jedna obfita, druga skąpa. Obie wrażliwe na m.in. tetracyklinę, więc antybiotyk z tej grupy Ava będzie dostawać. Czuje się dobrze (nie, żebyśmy nie widzieli ;) ), szczęka omacana, jest w porządku.

Zgodnie z wynikiem posiewu może nie jednoznacznie, ale stosunkowo logicznie można jednak wykluczyć nowotwór. Ten raczej już by małą zabrał, a ona trzyma się stabilnie i jest jak na swój stan bardzo wesołym zwierzakiem.

Kami - Czw Mar 28, 2013 16:26

Bellatrix i Roxanne:


Bellatrix nigdy nie chorowała. Roxanne po kastracji czuje się świetnie i jest pełna energii, odzyskała wagę (nawet aż za bardzo, koniec ze smakołykami). Ciągle kicha, czasem chrumka, płuca osłuchowo zawsze w porządku.

Więcej zdjęć w moim temacie. :wink:

AngelsDream - Czw Mar 28, 2013 16:30

Kami napisał/a:
Ciągle kicha, czasem chrumka,


Mam nadzieję, że to tylko taki jej urok. :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group