To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

nezu - Wto Sty 22, 2008 21:40

Na Oliwkę to się trzeba było decydować póki była wolna, teraz nezowmu nie przetłumaczę... :roll:
Anonymous - Śro Sty 23, 2008 00:13

O - mój - boże!!!!!!! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :slinisie:
nezu - Śro Sty 23, 2008 00:26

Dobrze omszone te fuzziska co? ;)

Najwięcej futra to ma Olsen, on wygląda jak rex a nie fuzz... :roll:

Reszta ma przerzedzenia ale nie jakieś duże a najs\krajniejsza choć i tak nie skrajna jest Osia.. :serducho: . MOja malutka Osieńka eksploratorka, której jutro zrobię indywidualna sesję... :serducho:

Layla - Śro Sty 23, 2008 06:47

Jeju, wszystkie maluchy słodsze, ale mój Omar... Aaaa od wczoraj się wpatruję w niego jak w obrazek ;) Te uszyska cudne! A ogon ma taki sam jak starszy kolega Lenin ;) Jak Omar urośnie, to ich dupcie będą mi się mylić :DD
Pacyfka - Śro Sty 23, 2008 07:16

jejciu :) te czarnuszki są powalające :serducho: :serducho: i reszta dzieciarni też słodka :) :serducho:
Dory - Śro Sty 23, 2008 07:55

Mój Otello :slinisie: Aaaaaaaach... :wow:
Ninek - Śro Sty 23, 2008 09:42

Oliwka jest najobłędniejsza :serducho: :slinisie: Jak moja mum ją zobaczyła to nie dała mi zdjęć przełączyć na następne :P
A standardziki to takie słodkie klusie :mrgreen:

nezu - Czw Sty 24, 2008 04:39

Skutki bezsenności i siupryz dla domków kochani. Czyli zdjęcia i filmik w zestawie. :]

Aha, megacolon to oczywiście było moje urojenie. Tak to jest jak się ma paranoję. Maluchy rosną zdrowo choć jak zawsze, ja uważam że za wolno, że są za małe, za chude i w ogole "za"..
Ale za to jakie słodkie! :mrgreen:
Zero strachu, wszystkie się pchają na człowieka, nowy człowiek to ekstra okazja do poznawania nowych zapachów i miejsc. :mrgreen:
Największymi zasypiaczami nakolannymi jest Omar i Oliwka. Oliwka jest w ogóle spokojna, nakolanna, naramienna i zakochana po uszy w nezowym. Jej ulubionymi zajęciami jest spanie i jedzenie. Zabawy też są fajne ale w drugiej kolejności.
Omar za to to wiercipupa nieziemska i szczurokret, UBÓSTWIA kopanie w ściółce, Layla będzie musiała zorganizować mu raz na jakiś czas digging box, no mówię wam, szał. Jak nie przekopie choć raz dziennie ściólki, to od razu ma gorszy humor. :lol1:
Oak to wielki żarłok i agutkowy pluszowy misiek. Je wszystko i w największych ilościach, od Gythy się prawie nie odkleja, ciągle ssie, a do tego pożera potworne ilości stałego pokarmu. A najgorsze że tego po nim w ogóle nie widać...
Ozzy to dla odmiany wyścigówka i wyborowy skoczek. Zachowuje się bardziej jak mały kangur niż szczur. Kiedyś będzie idealnym skoczkiem. Mizianki też lubi, a co, ale wtedy kiedy się już zmęczy :] . Ma przy tym niesamowicie dziewczęcą, delikatną urodę. No subtelna, delikatna i po prostu śliczna jest. :serducho:
Omen jest szczurkiem w charakterze wybitnie do Oaka podobny, w kwestii jedzenia też ma takie samo zdanie, poza tym zawsze się tłucze z bratem o dominację w stadku maluchów... :roll:
Olsen to skoczna pchełka, ciekawski, wesoły, kwintesencja fuzzowatości, jest pod tym względem baaardzo podobny do swojego braciszka Oddiego. Oddi tak poza tym lubi ludzkie ramię i wszelkiego rodzaju kieszenie. Piecuch i wybredniś w kwestii jedzenia, jak czegoś nie lubi to tylko w ściółce zakopuje i ma w nosie ;) .
Ori bardzo przypomina mi w charakterze mamusię, takie samo ADHD połączone z niezwykłą proludzkością i nieustraszonością, wszystko ją interesuje i niczego się nie boi, mam wrażenie, że gdyby kot zaczął wąchać klatkę, skończył by z jej ząbkami w nosie... :roll: . Apetyt ma złoty i rozwija się bardzo szybko. ;)
Opal to ADHD do potęgi i w niczym nie ustępuje fuzzowym siostrom. Wiecznie w biegu, wiecznie czegoś szuka. Jeśli nie biega, to je. Śpi tylko kiedy musi.. :roll: . Uwielbia zaglądać mi do nosa i myć mi uszy :mrgreen:
A Osia.. moja Osieńka :serducho: . To niesamowite... ale ja mam chyba pod nosem nowe wcielenie Felisi. Po prostu identyczne zachowania. Taki wścibolek myszolek, drobinka z rozbieganymi oczkami i ciałkiem. Chudziutka, drobniutka, delikatna, najskrajniejsza z rodzeństwa, budzi niesamowicie silne instynkty macierzyńskie i kocha usadawiać się w róznorakich pojemnikach. Norki są de best ;) .

A oto i foteczki dzieciaków.


Sprzed chwili czyli Oliwka w nezumyszowej kieszeni. :]


FILMIK! :mrgreen:
http://pl.youtube.com/watch?v=IRHJSOq4o1Q

No i Imre, czyli tatuś tych słodkich dzieciaków, dziś wraca do swojej dużej i chciałam mieć po nim chociaż jakąs pamiątke w postaci zdjęć..


Imre, fajnie było cię poznać i gościć. :mrgreen: :serducho:

Layla - Czw Sty 24, 2008 06:35

nezu napisał/a:
Największymi zasypiaczami nakolannymi jest Omar i Oliwka
nezu napisał/a:
Omar za to to wiercipupa nieziemska i szczurokret, UBÓSTWIA kopanie w ściółce, Layla będzie musiała zorganizować mu raz na jakiś czas digging box, no mówię wam, szał. Jak nie przekopie choć raz dziennie ściólki, to od razu ma gorszy humor. :lol1:


Jaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :serducho: :serducho:

Już go kocham :DD

Filmik i foty prze-cu-do-wne :serducho:

Dory - Czw Sty 24, 2008 07:39

Nie ma opisu Otiego ;(
Anonymous - Czw Sty 24, 2008 10:14

Filmik.. :zakochany: :grouphug: :wavexxs: :sirwwt: :sirwwt: :sirwwt:
Pełzaki najsłodsze, zmiękczyło mnie na maksa :D A który to łazik tak dzielnie pruł do przodu za ręką? :serducho: :serducho: :serducho:

Justka1 - Czw Sty 24, 2008 11:33

ONE SA BOSKIE!!! :serducho: :serducho: :serducho:
Piekny kopiec dzieciaczkow :mrgreen: Az milo sie oglada taka ilosc dzieci :wink:
Wymiziac,wycalowac maluchy,a tate wytarmosic :serducho: :)

pituophis - Czw Sty 24, 2008 12:32

Widok tej kupki maluchow poprawia humor. Niektore wygladaja jak... rexy :roll:

Rozumiem, ze Oliwka zostaje w rodzinie?

nezu - Czw Sty 24, 2008 12:48

Dory, po prostu go przegapiłam ;)
Trafi ci się szczurzy wypróbowacz i bardzo stonowany pan. Bez przesadnej ciekawskości, z pewną dozą ostrożności, ale za to miziak i żarłoczek. Poza tym lubi skakać z punktu a do punktu b i w miejscu w górę co najmniej tak samo jak Ozzy :]

pituophis, tak, zostaje.

Viss, Mała idącą za ręką to Oliwka, ta która troszke później zaczyna eksodus w stronę obiektywu to Ori :] , a maluch którego jako pierwszego mam na ręce to Olsen ;) .

Dory - Czw Sty 24, 2008 13:42

nezu napisał/a:
lubi skakać z punktu a do punktu b i w miejscu w górę
:shock: :serducho: :slinisie: :serducho: :shock:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group