To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot POTTEROWY Happy Feet - 2 lata 3 miesiące

gratis - Wto Sty 08, 2013 20:29

Od słowa do słowa, Biała zmotywowała mnie do zrobienia Voldce zdjęć (dzięki! :serducho: ) , więc wrzucę je i tu.

Jak widać na pierwszych zdjęciach, to nie było takie proste:


Kami - Wto Sty 08, 2013 20:55

Ojciec córy się nie wyprze. Bellatrix jest bardzo podobna. :serducho:
gratis - Wto Sty 08, 2013 21:01

Kami, strasznie mnie ten fakt cieszy. :serducho:
gratis - Pią Sty 11, 2013 03:25

Edit: W wymazie Voldemorta wyszedł gronkowiec złocisty. Taki, którego wszystkie szczury i inne żyjątka, z ludźmi włącznie, mają na sobie na co dzień.
Czuły na 99% antybiotyków. Prewencyjnie dostaliśmy detreomycynę w maści do stosowania miejscowo. W dalszym ciągu przemywamy roztworem manusanu. Goimy się. Może nie jakoś strasznie szybko, ale do przodu.

AngelsDream - Sob Sty 12, 2013 15:52



Pani matka. Dzielnie pracująca z piłkami, targetami, nadal drobna i szczupła.
Już nie tak skoczna, ale wciąż sprawna i z wzajemnością zakochana w wilczaku.

majlena - Sob Sty 12, 2013 17:36

http://i842.photobucket.c...13-01-11-02.jpg
mój mąż chciałby taki zestaw zwierza 8)

AngelsDream - Sob Sty 12, 2013 17:41

majlena, Baaj się tanio nie odda, a Avada-Ava bez niego nie pójdzie. ;)

Dodam, skoro już piszę, że Godryk jest cudownie iskająco-liżącym potworem. On dosłownie napada człowieka i musi kochać, inaczej nie umie. Michałowi iska policzki, mi... dziurki nosa, rzęsy i dłonie. :serducho:

majlena - Sob Sty 12, 2013 18:20

AngelsDream, szkoda...
Godryk to chyba niezły przytulak. a jak Ty znosisz takie iskanie rzęs? ja choćbym chciała spróbować, to automatycznie się spinam i odsuwam, jak mi wchodzą do oczu. może moje za mało delikatne wariatki...

AngelsDream - Sob Sty 12, 2013 18:28

majlena, co byście zrobili z upierdliwym psem, który, zostawiony sam, próbuje skakać przez okna? Z całym szacunkiem i uwielbieniem do Avady, chyba nawet ona nie jest warta takiego poświęcenia?

majlena napisał/a:
a jak Ty znosisz takie iskanie rzęs?

Zazwyczaj pozwalam przez chwilę, potem podkładam mu rękę albo innego szczura. Wczoraj zagłaskał mnie na śmierć. Miałam wrażenie, że mam obślinione pół twarzy, rękę i polepione włosy. Odłożyłam Godryka na półkę, za moment znów przyszedł. :D

AngelsDream - Sob Lut 16, 2013 10:20

Zdrowia, gromadko! :mrgreen: :wavexxs: :tummykiss:
Vaco - Sob Lut 16, 2013 12:45

jeszcze pół roku do 2 latek, ale już teraz życzę wszystkim 3 albo i 4 zdrowych, pogodnych lat :D
Kami - Sob Lut 16, 2013 18:14

Wszystkiego najlepszego dla sióstr i braci! :urodziny:

Bella ma się świetnie, Roxanne niestety spędza urodziny w chorobówce - dochodzi do siebie po kastracji (11.02).

Siostry w ubiegłym tygodniu:

AngelsDream - Czw Lut 28, 2013 10:26

Godryk znów ma problemy z oczami, ale poza tym jest w całkiem niezłej formie. Był ostatnio na przeglądzie i osłuchowo nie stwierdzono nieprawidłowości.

Mama miotu jest leczona z powodu ropy oraz gruchania, które się przy okazji pojawiło. Bardzo ładnie reaguje na leczenie.

AngelsDream - Pią Mar 01, 2013 00:31

I Portek:

http://oi47.tinypic.com/ju7s79.jpg

http://oi48.tinypic.com/w7k9rk.jpg

Vaco, dziękuję. :serducho:

quagmire - Pią Mar 01, 2013 11:04

Jaki misio :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group