To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot H SunRat's - Cały miot za TM

Pyl - Wto Maj 17, 2011 11:49

I wygląda... jak wiewiórka :P
Wiewiora - Wto Maj 17, 2011 19:51

ale zabawne :rotfl: ha ha ha ;P
black_tequila - Sob Maj 28, 2011 15:23

http://www.facebook.com/p...&type=1&theater

a tu Hektorek

Wiewiora - Sob Maj 28, 2011 16:14

ślliczny jest Hektorek :serducho:
Nakasha - Pią Cze 03, 2011 12:45

Harunka :DD

Kwietniowa:




Majowa:


:serducho:

emileczka - Pią Cze 03, 2011 13:53

Jaki Haruna ma poincisko, cudo :serducho:
Nakasha - Pią Cze 03, 2011 15:25

Tak, po zmianie futra na dorosłe ma ciemniejszego pointa i w ogóle jest ciemniejsza. :D
bajgraf - Śro Cze 22, 2011 19:24

Będę musiała w końcu zamieścić jakieś zdjęcia naszych pulpecików :D ... pozdrawiam!
Oli - Czw Lip 07, 2011 21:29

a nasze smrodki kończą dzisiaj pół roku ;) ja nie mogę w to uwierzyć, że to już, że moje najmniejsze szkrabki mają tyle miesięcy za sobą... :serducho:

u nas święto trochę smutne, dla mnie, bo Honey to synek Jasia, który niedawno nas opuścił :( chociaż maluch urodę i delikatność odziedziczył raczej po mamie (jest dość samiczkowy z urody, nie jest taki "zimny" jaki był Jasiek), to znaczenie i charakter ma po tatusiu :mrgreen: mam nadzieję, że obie cechy się będą tak rozwijać jak u Jaśka, bo to byly jego największe atrybuty.

całemu rodzeństwu przesyłamy urodzinowe buziaki :urodziny: :tummykiss:

Arystydea - Śro Lip 27, 2011 11:07

To może skrobnę coś o Hoshi. :)

To szczur z niespożytą energią i mega apetytem. Nie trudzi się nawet żeby coś przeżuć, tylko odrywa kawałek i od razu połyka. :DD
Jest w bardzo dobrej formie. Kiedy włożyliśmy naszego Hosho - Klocka do miski wagi... waga pokazała wynik 465 .... :D
Hoshi jest największa z całego stada.

Co ciekawsze, ostatnio wyszły jej nowe dwie plamy na futrze. Są na obu boczkach, wielkości.. hmmm.... opuszki kciuka. Na jednym zdjęciu lekko to widać - w rzeczywistości są ciemniejsze. Niestety nie daje sobie zrobić normalnej fotki, zaraz gdzieś przebiega, ucieka i tyle po niej. :) Wybaczcie więc za zdjęcia z klatki. :)



Wiewiora - Pią Wrz 09, 2011 19:49

Hipolitek jest bardzo kochanym szczurkiem. Jest bardzo ruchliwy, wszędzie jest pierwszy, i jest niezwykle ufnym szczurem. wszystko da ze sobą zrobić. zawsze pierwszy ucieka z klatki :)
dzisiejsze zdjęcia:


a co u rodzeństwa? :)

emileczka - Pią Wrz 09, 2011 20:24

Haruna obecnie odkarmia 15 pijawek (miot S SR), daje sobie z nimi świetnie radę, jest kochana i całuśna :) , Nakasha pewnie za nia tęskni
Nakasha - Pon Wrz 12, 2011 20:44

Noo, bardzo tęsknię. :( :(
quagmire - Wto Wrz 13, 2011 08:31

Nakasha, już niedługo :)
emileczka - Pią Paź 14, 2011 10:15

W związku z pojawieniem się 2 guzów przysadki i jednego kostniako-mięsaka w miocie G SunRat's, miot H SunRat's nie będzie już rozmnażany.

Bardzo proszę o baczną obserwację podopiecznych z miotu H SunRat's



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group