To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - L Abraxas 04.11.2010 [*Loki, Leda, Lemminkainen]

agacia - Śro Gru 01, 2010 21:35

A kiedy się wybierasz? ;>
Nakasha - Śro Gru 01, 2010 21:42

A kiedy ja dostanę moje maleństwa? :P
agacia - Śro Gru 01, 2010 21:46

Nie wiem które twoje, ale tez mogę zabrać na wystawe ;)
Vermona - Śro Gru 01, 2010 21:48

agacia, chyba w ten weekend, jak mnie madzial nie przegoni. :> Chciałabym w piątek, żeby mój uparty facet uczestniczył w łączeniu... ale jeśli to nie będzie możliwe, to przystanę na każdy inny termin. :mrgreen: Już normalnie nie mogę się doczekać... :tummykiss:
agacia - Śro Gru 01, 2010 23:19

W ten weekend jadę do Warszawy i mnie nie będzie niestety, więc chyba bedziesz musiala sama po niego pojechac
Bel - Czw Gru 02, 2010 09:07

Nakasha, można by było zrobić tak,że Agacia weźmie je dla Ciebie i przesiedzą w trakcie wystawy u mnie w domu.Po wystawie bym Ci je dała :) od samej areny do mojego domu to 2min żółwim krokiem na piechotkę ;)
Azi - Czw Gru 02, 2010 09:38

Nakasha, Lelum jest duży. Bedziesz w Warszawie? Mogłabym zezwolić na ich oddelegowanie.

Kichacz jeszcze jest za malutki

madzial13 - Czw Gru 02, 2010 09:47

Kochani, z uwagi na śniegi i mrozy i pękające szyny na pewno nie wyślę żadnych maluchów w ten weekend. Na przykład do Gdyni czy gdzieś równie daleko. Już Madziula ma problem z dostaniem się do Warszawy.
Liczę na to, że w przyszłym tygodniu, jak mi będzie bardziej pasowało, nastąpi jakaś cudowna odwilż, ale na wszelki wypadek - rozpytajcie znajomych, czy ktoś nie jedzie w najbliższym czasie na trasie Wasze miasto-Wrocław, albo może wpisujecie chociaż, dokąd każdy szczur ma jechać. Nie wiem - na przykład jeśli coś jedzie do Sosnowca, to może stamtąd bliżej jest wysłać to coś w południowo-wschodnie regiony itd.
Jeśli chodzi o Gdynię - to też mi się wydaje, że dobrze by było zabrać małą do Warszawy i najwyżej stamtąd wysyłać dalej, żeby trasa była krótsza.
Lilith będzie zabierać swoje malce do Sosnowca w przyszły weekend.
Agacia może dowieść maluchy do Warszawy (jutro 14:00).

Pomyślcie i piszcie, jak można to wykorzystać (połączyć). Ja Wam zwrócę kasę za konduktorki, nie ma problemu

Dimishka - Czw Gru 02, 2010 10:13

Madzial, jeśli trzeba zabrać mała do Gdyni, mogę ją wziąźć jak będe wracać z wystawy. O ile tam dotre w ogóle. bo to co się wyprawia z pociągami, nie wrózy temu za dobrze:P
olus0312 - Czw Gru 02, 2010 10:16

madzial13, właśnie też się martwię o te mrozy :( wstępnie byłyśmy umówione na następny tydzień, ale jak będzie taka pogoda to trochę się boję... pociąg do Gdyni jedzie 9 godzin, a nie daj Boże będzie jakaś awaria ogrzewania? Może ktoś jadący na wystawę do Wawy zabrałby moją Maleńką? A na wystawie może byłyby ktoś z okolic Trójmiasta i "przejąłby" Szkarba i zabrał ze sobą? Bardzo proszę o pomoc
Dimishka - Czw Gru 02, 2010 10:43

Olus0312, patrz post wyżej ;)
olus0312 - Czw Gru 02, 2010 10:49

:mrgreen: super Dimishka, juz kiedyś nawet się spotkałyśmy na peronie w Gdyni odbierając mauchy z miotu I Anahata :] Byłabym Ci bardzo wdzięczna, gdybyś zabrała moją Lolę ze sobą do Gdyni. Z tego co pamiętam to mieszkamy w miarę blisko, ale się cieszę :jupi:
agacia, weźmiesz moją Małą do Wawy na wystawę plissssssss

Frag - Czw Gru 02, 2010 11:09

Jeśli Lilith przywozi maluchy do Sosnowca, to gdyby się dało podrzucić Lexi byłabym zachwycona. Stamtąd będziemy się martwić co dalej, ale to już prawie na miejscu. Łatwiej znaleźć połączenie z konduktorką w stronę Bielska, a i dojazd do Sosnowca nie jest dla mnie niemożliwy.

Lilith, pomożesz? :)

agacia - Czw Gru 02, 2010 12:55

olus0312, ja tam moge zabrac. Myslę, że to lepsza opcja jak wysyłanie konduktorką. Zawsze maluszki będą pod opieką w razie awarii, a nie same zapakowane w karton.
olus0312 - Czw Gru 02, 2010 13:08

agacia napisał/a:
Myslę, że to lepsza opcja jak wysyłanie konduktorką

jestem tego samego zdania, dziękuję Ci serdecznie :serducho:
Rozumiem, że wybierasz się do Wawy na wystawę i jakby Dimishka dotarła to będzie mogła odebrać Małą od Ciebie i przywieść do Gdyni :mrgreen:
Teraz jeszcze madzial13 musi wyrazić zgodę.

Ps. Dziewczyny jesteście kochane :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group