To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Mao - Pią Wrz 07, 2012 11:48

I od nas lecą kciuki. Oby to nie było nic groźnego :kciuki:
kartofel - Śro Wrz 12, 2012 11:03

Dziękujemy wszystkim za kciuki - Uszczeleczka bardzo ładnie przeszła zabieg, na 3/4 dawki narkozy, ślicznie się wybudziła i w miarę spokojnie przechodziła fazę 'zejścia'. W nocy już kupka, jedzenie i picie, dziś juz wylizała mi ręce, i poszła spać z drugą rekonwalescentką ze stada. Gruczolak był dość mocno ukrwiony, ale w miarę ładnie dał się wyciąć. Dzielna nasza grubaska! :mrgreen:
Lavi - Pon Paź 01, 2012 08:29

Dzisiaj nasze U-rwisy kończą dwa latka!!!! :urodziny: :urodziny:

Wszystkiego najlepszego dla całego rodzeństwa i kolejnych dwóch lat w zdrowiu! :serducho:

najeli - Pon Paź 01, 2012 08:57

No to wszystkim UberSzczurom 5 latek w zdrowiu i dobrej kondycji! :urodziny:

Wymiziajcie je dziś wszyscy porządnie! :serducho:

quagmire - Pon Paź 01, 2012 09:11

Wszystkiego najlepszego tym, których znam, ale także tym, których nie znam :urodziny:
Mao - Pon Paź 01, 2012 10:23

Wszystkiego najlepszego UberSzczurom, żebyśmy mogli za rok tu świętować :urodziny:
Nakasha - Pon Paź 01, 2012 10:50

Wszystkiego najlepszego! :urodziny:
kartofel - Pon Paź 01, 2012 11:58

:urodziny: Wszystkiego najszczurzego dla U-szczurków! Uszczeleczkę dziś uraczymy czymś specjalnym na pewno! Byle były z nami jak najdłużej!
['] dla Ulijanki - cudownej siostry, która za wcześnie odeszła.

kartofel - Nie Lis 18, 2012 13:47

06.11 pomogliśmy Uszczelce odejść. W ciągu kilku dni stopniowo słabła - szczególnie tylne łapki, dlatego myśleliśmy, że to starość. Nadal jadła i przychodziła na zawołanie. Niestety, we wtorek 6go tylko już leżała i piszczała. Sekcja wykazała zmiany nowotworowe wg weterynarza, na wątrobie i płucach. Na histopatologię wysłaliśmy wątrobę, większe zmiany tam były, a na płuca zabrakło nam funduszy. Orzeczenie po badaniu wklejam:

Badaniem histopatologicznym stwierdzono: obecność nacieków komórkowych wokół naczyń krwionośnych i w sinusoidach zrazików, ogniskowo nacieki są bardzo obfite, naczynia śródzrazikowe objęte są silnym przekrwieniem, hepatocyty o różnej wielkości wykazują cechy zwyrodnienia miąższowego, wodniczkowego, tłuszczowego i ogniskowo martwicę skrzepową. Rozpoznanie: dystrofia wątroby powstała na tle zapalenia limfocytarnego. Ustalenie przyczyny zapalenia jest niemożliwe w tym badaniu.

Nakasha - Pon Lis 19, 2012 09:36

kartofel, bardzo mi przykro. :(

[*]

Lavi - Pon Lis 19, 2012 11:30

kartofel, przykro mi :( Dla siostrzyczki [*]

U naszych Uobuziaków wszystko w porządku póki co. Widać na Ukulele starość, chyba już nawet nie widzi, ale dalej ma siłę wspinać się po prętach i wejść na najwyższe pięterko, jak tylko podejdę :mrgreen:

Mao - Pon Lis 19, 2012 12:20

kartofel, bardzo mi przykro. Biedna dziewczynka :(

Kalinka powinna schudnąć, w czym staram się jej pomóc. Nie wiem, ile waży, bo znów wróciła do epoki, kiedy to wagi jadły szczury... ok. 380g będzie. Walczymy z grzybem, ale na razie wygrywamy.
Ostatnio zastanawia mnie jej wilczy apetyt. Pochłania wszystko w oka mgnieniu, kiedy coś jem jest gotowa kręcić piruety, byleby coś dostać (sama) i strach jej dać coś dobrego, bo wsuwa tak szybko, że właściwie za każdym razem się zachłyśnie. Niby niegroźnie, ale... I chociaż w stadzie ma pozornie najmniej do powiedzenia, ostatnio mam dość częste bójki o jedzenie ze wszystkimi członkami stada, nawet przy samej karmie. Po prostu: żreć, żreć, żreć...

najeli - Pon Lis 19, 2012 12:22

oj, smuteczek... biedna maleńka, trzymaj się kartofel! :glaszcze:
Mao - Pon Gru 03, 2012 01:34

Kalinka miała robione w sobotę badania RTG i morfologię. Serce i drogi oddechowe w porządku, nerki w porządku, natomiast mamy początkowe problemy z wątrobą. Objawów póki co nie ma, ale wyniki są jakie są. Będzie dostawać Zentonil.
Lavi - Śro Gru 05, 2012 14:01

A ja się chwalę powystawowo:

Ukulele Unkulunkulu of Anahata na wystawie zdobył najlepszego samca seniora i RCWC :D

Mój misiowy dziadunio :serducho:

A! I nie jest beżem tylko Buffem :mrgreen: Cokolwiek to znaczy :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group