To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C SunRat's - rezerwacje str.12

Badoha - Wto Mar 30, 2010 10:54

http://picasaweb.google.p...at=embedwebsite jaki piękny szkrabek :serducho:
Oli - Wto Mar 30, 2010 10:57

uwielbiam te zgarbione nosy szczurze podczas chrupania :serducho: :serducho: :serducho:
agacia - Wto Mar 30, 2010 10:58

:kciuki: za Carmen. A fotki cudne :)
Devona - Wto Mar 30, 2010 11:03

madzial13 napisał/a:
Devona, teraz 52 gramy :glaszcze:
Ja to zawsze dostaję najmniejszego stworka ;) . Trzeba będzie przygotować się na dożywianie ;) .
madzial13 - Wto Mar 30, 2010 11:27

Devona, no ja się cieszyłam, że Carmen posiedzi sześć tygodni z mamą, a tu taki klops! Ale wcina - gerberek, jajeczko na twardo, zupkę z kluseczkami na kurczaczku no i JR Farma dla juniorków.
Wczoraj była śmieszna sytuacja w supermarkecie. Wykładamy zakupy na taśmę metodą taką jak zwykle: ja podaję Nelce, mówię, dla kogo to jest, a Nelka powtarza jak papuga i wykłada na taśmę. No i jedziemy: jogurt dla tatusia, gerberek dla szczurków, serek dla rodzinki, serek dla szczurków, bułeczki dla Nelusi, chlebek suchy dla szczurków, jajka dla rodzinki i dla szczurków. "Dla ściurków" powtarza z naciskiem moja córka.
Gdybyście wydzieli minę pani kasjerki :lol:

Oli - Wto Mar 30, 2010 11:33

madzial13 napisał/a:
ja podaję Nelce, mówię, dla kogo to jest, a Nelka powtarza jak papuga
zupełnie jak w Jasminum :serducho:
Badoha - Wto Mar 30, 2010 11:35

madzial13 napisał/a:
"Dla ściurków" powtarza z naciskiem moja córka.
skąd ja to znam :mrgreen: moja siostrzenica jak wpada do sklepu to się wydziera-mam kup sok dla szczurów :lol:
zuuzuushii - Wto Mar 30, 2010 15:31

how sweet :falover:

A jaki jest Chu-Chu? Muszę to wiedzieć :mrgreen: po pierwszym szalonym fuzzie wole być przygotowana :P
napisz, że jest taki dambusiowy, delikatny i nieporadny^ ^ pliiisss...

heniok - Wto Mar 30, 2010 21:14

Sprawdźcie pocztę, umowy zostały wysłane :wink:
Ogoniasta - Wto Mar 30, 2010 22:00

Umowa już wydrukowana. :)
Zabieram się za wypełnianie i jutro rano biegnę na pocztę. :)

heniok - Śro Mar 31, 2010 06:45

Ogoniasta napisał/a:
Zabieram się za wypełnianie


Chyba podpisanie bo umowa jest wypełniona :wink:

madzial13 - Śro Mar 31, 2010 10:32

zuuzuushii, nieporadny to on nie jest :mrgreen:
Ciekawski, umiarkowanie odważny. Najbardziej mi się podoba jak razem z Curunirem stają na sputniku na tylnych łapkach i próbują dosięgnąć prętów diuny, a wtedy ślizgają im się tyle łapaki i spektakularnie zjeżdżają po tym sputniku na dół :lol:
Nie wygląda mi na wariata, choć to moje pierwsze fuzzy, które tak długo obserwuję i rzeczywiście mają motorki w dupkach :P

Ogoniasta - Śro Mar 31, 2010 10:34

heniok napisał/a:
Ogoniasta napisał/a:
Zabieram się za wypełnianie


Chyba podpisanie bo umowa jest wypełniona :wink:


Możemy się umówić, że to: wypełnianie pól przeznaczonych dla mnie. :lol: :mrgreen:

Umowa już poszła. :wink:

Rodzynka - Śro Mar 31, 2010 14:46

Też już wysłałam umowy i ksero.
Chicha to chyba względnie spokojna jest sądząc po tym, że zawsze ma najwięcej zdjęć indywidualnych :) .

madzial13 - Śro Mar 31, 2010 14:50

Rodzynka, z dziewczyn najspokojniejsza jest Cynka. Największym rozbójnikiem i kręcidupką jest Chmurka, a zaraz po niej fuzziczki (tu przoduje Carmen). Więc w sumie wychodzi, że faktycznie jest względnie spokojna.
Dziewczyny zostały z mamą i w ich klatce panuje błoga cisza, podczas gdy chłopcy próbują się wydostać z diuny przez większą część dnia i nocy. I już się tłuką :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group