To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

quagmire - Pon Mar 29, 2010 11:09

Pierwiosnek nie gryzie (na razie :wink: )
agacia - Pon Mar 29, 2010 11:16

A już w sobotę Irysek do mnie przyjedzie :mrgreen:
marlena85 - Pon Mar 29, 2010 11:20

emileczka napisał/a:
a no i prety lubymy gryżć oczywiście też po mamie :wink:
na szczęście Marunka nie gryzie prętów, mam nadzieję, że nie zacznie :mrgreen:
Martuha - Pon Mar 29, 2010 22:42

A czy mogłabym prosić w jakiejś wolnej chwili zdjęcie mojego aniołka ? Bo ostatnio rzadko bywam na forum,bo mam masę zajęć i opieki nad pieskiem po operacji :/
mrófka - Śro Mar 31, 2010 00:30

o jej już tyle maluchów w swoich domkach :) a ja nadal czekam na wieści kiedy moje kwiatki do mnie dotrą :| mała Qulka już połączona ze stadkiem i tylko mi ich tu brakuje :P
zuuzuushii - Śro Mar 31, 2010 19:54

Mój Szafirek daje radę :mrgreen: szaleje z Hotarubim i Czartem. Stworzyły mini gang- Dorwać białasa ^____^ i zachęcić do zabawy, co niestety im nie wychodzi bo Czar nie ma poczucia humoru:/ pozostają więc im tylko zaczepki :mrgreen: i zabawa między sobą
Szafirek małpuje we wszystkim Hotę jest w tym przesłodki :) moja rozbrykana pchełka *___*

yoshi - Czw Kwi 01, 2010 00:13

Moja Lobelia, tez na razie pretów nie gryzie ;) w ogole zaczyna sie wybarwiac :serducho: Jest słodziuchna, jutro zrobie dziewczyna sesyjke i wstawie do tematu ;)


W ogole... dzisaj na cwiczeniach przerabialiśmy Lobelie sp. Studiuje architekture krajobrazu, i całkiem sporo się uczymy o kwiatkach ;) to było takie fajne :D W sumie chyba ją sobie kupie do doniczki na balkon :mrgreen: :serducho:

[ Dodano: Czw Kwi 01, 2010 13:50 ]
gdyby ktos mial ochotke, na zdjątka Lobelki to zapraszam http://forum.szczury.biz/...p=424694#424694 :mrgreen: :mrgreen: :serducho:

mrófka - Pią Kwi 02, 2010 23:08

Dziś dołączyły do nas tak oczekiwane Magnolia i Lavenda :serducho: Kwiatuszki są po prostu przecudowne. Już zapoznały się ze stadem i wygląda na to, że się w nim odnalazły bez problemu. Chyba podobają im się człowieki, bo jak tylko mogą to liżą po palcach, wchodzą na nas i zaglądają do nosów i uszu :lol: Naszej psinie też nie popuściły i musiały zbadać dużego potwora z ciekawości :mrgreen: Już je kochamy :serduszka: emileczka , heniok dziękujemy :DD
quagmire - Sob Kwi 03, 2010 17:21

mrófka napisał/a:
Naszej psinie też nie popuściły i musiały zbadać dużego potwora z ciekawości :mrgreen:

Czemu ja nie mieszkam z fajnym psem, tylko z kotem? :(

yoshi - Sob Kwi 03, 2010 20:27

quagmire napisał/a:
mrófka napisał/a:
Naszej psinie też nie popuściły i musiały zbadać dużego potwora z ciekawości :mrgreen:

Czemu ja nie mieszkam z fajnym psem, tylko z kotem? :(


Mój kot siedział na szafce kiedy trojka panien byla puszczona, i sobie do tego kota weszły po klatce, i z kotem, Geegee się zapoznała :wink: Wiec nie trzeba miec fajnego psa :P :lol1:

agacia - Sob Kwi 03, 2010 21:49

Irysek już u mnie :mrgreen: Wiedziałam, że jest piękny, ale nie sądziłam, że aż tak :serducho: Henioku, dziękuję za Iryska, jest cudowny i ma cudowny charakter :serducho: Pierwsze co zrobił jak go wzięłam to schował się do rękawa. Z Colinem też zaprzyjaźnił się od razu :)
mrófka - Sob Kwi 03, 2010 22:37

quagmire, yoshi, kocioła też mamy :wink: ale odkąd Lolka go przegoniła po mieszkaniu tam i z powrotem to się biedaczyna boi ogonów, i jak tylko jakiś, choćby najmniejszy, się pojawi w jego okolicy, to zwiewa gdzie pieprz rośnie :lol:
quagmire - Sob Kwi 03, 2010 23:12

No, mój też się boi, a ja bym chciała, żeby się lubili. Jednak szczury też czują respekt.
Yenna - Nie Kwi 04, 2010 18:19

Nasze kwiatuszki już w domku, dostały rano świątecznego bananka i schowały się do hamaka. Nosa spoza niego nie wystawiają, na razie troszkę strachliwe są, ale palce wylizują wręcz namiętnie^^ Po świętach założymy temat na forum i pochwalimy się zdjęciami:)
zuuzuushii - Nie Kwi 04, 2010 18:47

hmn... Mój Szafirek to bardzo delikatny chłopak, delikatnie skubie rączki, wącha, troszkę się skrada i przyczaja. Jest też ciekawski - jak są chłopaki w pobliżu, to za nimi lata:) Nauczył się schodzić z łóżka, ale mu nie pozwalamy, bo później nie chce z pod niego wyjść. Więc siedzi pod kołdrą i zastanawia się na ile nosek wyściubić...
jak go się położy gdzieś na podłodze, otwartej przestrzeni to leci na rączki, pod bluzeczkę i tylko obserwuje... Ale z chłopakami potrafi pobrykać :-p
Dzisiaj widział pieska i jako jedyny był bardzo zainteresowany^^ przywitał się, dał buzi w nos, pomacał futerko i w ogóle go to nie obeszło. Reszta udawała, że ich nie ma, (no może oprócz Hoty :-p) a on pełny luuuz...
Bardzo mi się podoba, że jest taki delikatny i uważny i to, że przybiega jak się go woła (wyjątek- królestwo pod łóżkiem^^) Ciekawe co z niego wyrośnie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group