To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot F SunRat's - rezerwacje str. 11

babli - Sob Sie 28, 2010 10:33

Figaretka :) Waży obecnie 270g, szybko rośnie! Rządzi stadem. Jest dobrą alfą, tylko Srutut czasami przegina wg. Figary, czasami zdarza jej się spuścić manto temu upierdliwcowi małemu :)

wuwuna - Nie Sie 29, 2010 00:44

piękne uszy!
nezu - Nie Sie 29, 2010 13:50

Jaka ona piękna... :serducho:
babli - Nie Paź 03, 2010 16:03

Figa trzyma się przy swoich 310g teraz. Jak waży reszta rodzeństwa? Bo ciekawa jestem czy ona tylko taka mała.. :P
maris - Nie Paź 03, 2010 19:18

Fergie 309g


Florence 274g



Fergie z pucharem :D

babli - Nie Paź 03, 2010 19:20

No to nie mam co się martwić : )

Śliczne dziewczynki :serducho:

Bel - Czw Lis 11, 2010 19:01


A co tam u F-ek? :)

vedzion - Czw Lis 11, 2010 20:19

believe_86, F-ki, przynajmniej moje mają się dobrze. Fryderyk jest zdecydowanie największy i najbardziej się rządzi i ustawia resztę rodzeństwa. Frodo jest pięknym klonikiem Elmika, chociaż jak pewnie pamiętasz miał jedno uszko mniejsze - takie nie całkiem dumbo. Takie już zostało, ale dodaje mu to uroku. Filutek jest kochany, jak wszyscy. Feluś już całkiem wydobrzał i jako jednojajeczny ogonek świetnie się czuje.Frotek jest bardzo ciekawski i ma świetne, pokręcone futerko. Tatuś Elmuś jest bardzo dumny ze swoich synków. Wujaszek Dziabunio, mimo choroby też. Franek świetnie się ze wszystkim dogaduje, tak jak "przyszywane rodzeństwo" Iktorn, Ildefix i Gucio.
Generalnie F-ki są wspaniałe. Odziedziczyli genialne cechy po rodzicach. Zarówno fizyczne jak i zachowaniowe. Przytulasy z nich ogromne. Teraz akurat wyjechałam, więc nie mogę ich poważyć, ale zrobię to jak wrócę. Wiem na pewno, że Fryderyk pobije rekord, bo duży z niego Szczurek. :serducho:

maris - Pią Lis 12, 2010 14:12

Ale misio z Fruga :serducho: Pięęęękny!

Fergie waży 351g a Florence 360g
Czarnulka przegoniła siostrę :P

FERGIE





Fergie startuje do pozycji alfy i jak jeszcze urośnie, to pewnie nią zostanie - wywraca na plecy nawet Mię, która biedna piszczy :lol: Fergie jest bardzo odważna i nie ma dla niej takiego miejsca, w które by nie umiała wejść albo wspiąć się :P Straaaszny z niej zbój :lol: ale oczywiście wszystko jej się wybacza. :P

FLORCIA



Florcia to lizawka, rozsadza ją energia, lubi bawić się z ręką, na rękach wytrzymuje tyle, żeby pocałować ją w brzuszek. Jest kochanym dzieckiem :serducho:

I na koniec jeszcze się trochę pochwalimy z Fergie :D :D :P

vedzion - Pią Lis 12, 2010 17:23

maris, siostrzyczki wspaniałe! Piękne i słodziutkie. A takim pucharem to się wręcz trzeba chwalić!! Gratuluję. Braciszkowie i Tatuś twoich słoneczek są dumni, że dziewczyny wyrosły na takie piękności! :serducho: :mrgreen:
maris - Sob Lis 13, 2010 13:20

vedzion, dziękujemy :mrgreen: i pozdrawiamy tatusia i braci :)
emileczka - Śro Gru 08, 2010 19:33

Na XIII Ogólnopolskiej Wystawie Szczurów Rasowych:

Fifa zajęła II miejsce najlepsza samica uszy dumbo - uszka jak nic po tatusiu :mrgreen:

heniok - Pon Sty 24, 2011 13:25

eFki kończą dzisiaj 8 miesięcy, Fifa jest kochanym rozrabiakiem i zaczepia inne dziewczyny do zabawy, na szczęście nic jej nie dolega :)

Co słychać u reszty rodzeństwa ?

Sysa - Pon Sty 24, 2011 13:35

Ale ten czas zleciał!

Fibi jest strasznym łobuzem, ma charakterek. Najczęściej to ona prowokuje bójki, nie lubi jak sie jej przeszkadza w jedzeniu czy spaniu, najszybciej ze wszystkich szczurów śmiga z klatki na pokój. Nauczyła się otwierać wszystkie drzwiczki w klatce.
Póki co mizianko jej nie intersuje, ona musi wszystko wiedzieć i kropka.

Bel - Pon Sty 24, 2011 18:19

Frugo wyluzował.Po połączeniu z drugim stadem stracił pozycję alfy.. w sumie nie ma co się dziwić-w młodym stadzie nie było ogona który by się do tej funkcji nadawał-Czechy za strachliwe,bracia G zbyt leniwi a Titek.. Titek ma swój świat ;) Parę razy Frugo się przekotłował z Dumbulcem i poległ.Jest niesamowitym lizakiem.Pierwszy leci gdy otworzę klatkę,od razu liżąc ozorem wszystkich :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group