To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

Bel - Czw Mar 18, 2010 19:17

Polaczka, to nie cieszysz się z dwóch samców? nie rozumiem :roll:
Polaczka - Czw Mar 18, 2010 19:21

Oli, tych 2 samiczek wyczekiwalam caly czas, odeszla o jedna za duzo i tylko dlatego ze nie mialabym parki zdecydowalam sie ostatecznie na samce, aby nie szukaly domkow.. Sachma o tym doskonale wiedziala.. Ale chyba juz nie chciala szukac domow dla 2 samcow, bo wygodniej na kogos przelac samiczki.. Napisalam nawet posta na wpol zartem, zeby maris nie brala dwoch panien..a jednak zartem to sie nie okazalo. W sumie nie wiem co teraz, rozzalona jestem, moze i z tymi szczurami sie wstrzymam. Teraz wychodze. I przepraszam za uniesienie 'urazonych', ale takie sytuacje mnie przerazaja i przerastaja. I to mocno.
Bel - Czw Mar 18, 2010 19:23

Polaczka, to twój wybór ale dla mnie nie ma znaczenia samiec czy samica.Mam akurat stado samców więc na panienkę sobie nie pozwolę.Jednak czy ma jajka czy nie to taki sam kochany szczur :/
quagmire - Czw Mar 18, 2010 19:24

Ale przecież chłopcy są fajniejsi. Prawda believe_86?
Bel - Czw Mar 18, 2010 19:27

quagmire, ciężko mi powiedzieć bo miałam w życiu tylko jedną szczurzycę x lat temu i była cudowna.Ale z doświadczenia przy "odwiedzinach"u innych osób wolę zdecydowanie miziastych mężczyzn :] Ja jednak nikogo nie namawiam.Nie rozumiem też
Polaczka napisał/a:
Oli, W sumie nie wiem co teraz, rozzalona jestem, moze i z tymi szczurami sie wstrzymam.

tzn że chcesz zrezygnować z chłopców?

Oli - Czw Mar 18, 2010 19:34

Polaczka napisał/a:
zdecydowalam sie ostatecznie na samce, aby nie szukaly domkow
jeśli śledziłaś uważnie temat, to zapewne zauważyłaś, że było dużo chętnych spoza listy.

Polaczka napisał/a:
Ale chyba juz nie chciala szukac domow dla 2 samcow, bo wygodniej na kogos przelac samiczki..
bzdura jakich mało :roll:

Polaczka napisał/a:
W sumie nie wiem co teraz, rozzalona jestem, moze i z tymi szczurami sie wstrzymam. Teraz wychodze. I przepraszam za uniesienie 'urazonych', ale takie sytuacje mnie przerazaja i przerastaja. I to mocno.
what?! soryy, ale jak możesz tak pisać?! to chciałaś szczury, a teraz nie chcesz, bo są samcami i wzięłaś ich z litości?! dziewczyno, czy ty aby na pewno chcesz mieć szczury, w sensie, czy jesteś gotowa na opiekę nad żywymi istotami, których nie odstawia się tak z półki na półkę. :]

quagmire, nie namawiaj Polaczki, bo z takim jej nastawieniem ja bym jej odradzała szczury, jakiekolwiek. :]

sachma - Czw Mar 18, 2010 19:41

Polaczka, zdecydowałaś się na chłopców ZANIM zakończyły się rezerwacje, więc przyjęłam że PRZEMYŚLAŁAŚ swój wybór i jesteś pewna że chcesz samców.
Jeśli coś ci się nie podobało wypadałoby się ze mną skontaktować na PM.
Nie wiem czy w takiej sytuacji chce ci tych chłopców przekazać - sorry, ale wszędzie piszę że liczy się dla mnie przede wszystkim DOBRY kontakt z domkami a ty właśnie pokazałaś że tego kontaktu nie ma.
Nie rozumiem fochów - wypadało się zgłosić z tym na PM.

Na razie nie decyduje w sprawie chłopców, bo jestem zła, a obiecałam sobie że wezmę sobie do serca rady osób które mnie znają i zanim coś więcej powiem czy coś zrobię, uspokoję się i zdystansuje.

Nikt nigdy moich szczurów nie brał z litości i nie chce żeby tak było - to mają być szczury wyczekiwane i wymarzone, a nie wzięte bo nie chce się czekać na inny miot.

Bel - Czw Mar 18, 2010 19:41

Również tego nie rozumiem.. skoro dokonałaś wyboru to znaczy,że w jakimś sensie "pokochałaś"tych chłopaków... to nie są jeansy,które można zareklamować i oddać... przykre to co czytam :( sama z chęcią bym przytuliła pana z numerem 12 :DD
Oli - Czw Mar 18, 2010 19:44

mnie się to w ogóle w głowie nie mieści, zupełnie jakby ktoś jej kazał wziąć tych chłopaków... :evil: i ten tekst, że ją to przeraża i przerasta. a co będzie jak szczur coś zniszczy, jak zachoruje, jak nie daj Bóg się dziewczyny pobiją, czy będą miały nie odpowiadające charaktery... :]
baradwys - Czw Mar 18, 2010 19:47

nie no ja siedzę z rozdziawioną paszczą i nie wierzę w to co czytam...

Polaczka, mogłaś napisać do sachmy, że jeśli jednak będą 2 panny to chętnie weźmiesz a nie teraz cyrki odstawiać...

Dla mnie to wciąż abstrakcja
Off-Topic:
czy dziś aby na pewno nie mamy 1 kwietnia??

sachma - Czw Mar 18, 2010 20:37

Zgodnie z etyką hodowlaną a dokładnie pkt 10.
Cytat:

10. Hodowca ma prawo do wycofania rezerwacji, ale musi podać kupującemu powód.

Dziś przedstawiłam Polaczce powód wycofania rezerwacji - na gg, bo uważam że forum to nie miejsce i czas na to.

tak więc 2 chłopców szuka domku :)

baradwys - Czw Mar 18, 2010 20:39

believe_86, czy ruszasz do boju o maluszka zatem??
Bel - Czw Mar 18, 2010 21:04

staram się ubiegać o Pana z numerem 12 :] zobaczymy czy mi się poszczęści :kciuki: :mrgreen:
sachma - Czw Mar 18, 2010 21:04

pan nr 12 ma cichą wielbicielkę - jeśli wszystko pójdzie dobrze, zostanie zarezerwowany, czekam jeszcze na CV :)
baradwys - Czw Mar 18, 2010 21:14

:kciuki: :kciuki: za pana nr. 12 :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group