To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

zuuzuushii - Pią Mar 26, 2010 00:40

Ale Ci fajnie, że jest już u Ciebie :) same piękności *_*
ja tez już chcę :P

marlena85 - Pią Mar 26, 2010 01:41

Marunka też już w nowym domku, łączenie dziewczyn przebiegło ekspresowo i bezproblemowo :mrgreen: fotorelacja będzie ok południa.
Po łączeniu w transporterze wszystkie trzy panny poszły zwiedzać klatencję. Dziecinka jest cudowna, pcha się na ręce, w klatce jako pierwsze znalazła hamak i nie omieszkała z niego skorzystać :)
Maruna Jukka w niecałą godzinę załatwiła stadu przeprowadzkę do szynszylówki :roll: muszę ją jeszcze zmodernizować i połączyć z chomikową klateczką, będą miały trochę więcej miejsca

yoshi - Pią Mar 26, 2010 03:17

zuuzuushii napisał/a:
Ale Ci fajnie, że jest już u Ciebie :) same piękności *_*
ja tez już chcę :P


ja też! ja też!

Tak wam dziewczyny zazdroszcze ze maluchy już u was :)

emileczka - Pią Mar 26, 2010 06:44

quagmire, moje maleństwo :serducho:

Bardzo proszę wszystkie nowe domki które już mają moje kruszyny o foty - tesknię za nimi i tak pusto robi się w klatkach :(

zuuzuushii - Pią Mar 26, 2010 19:47

a kiedy mogę spodziewać się mojej kruszynki? Musze wiedzieć kiedy wyszorować klatkę :falover:
quagmire - Pią Mar 26, 2010 19:56

Nie wiem, kiedy, ale kruszynki to raczej nie dostaniesz - kawał chłopa prędzej :P
Bo jedyną kruszynkę wzięłam ja :DD

marlena85 - Pią Mar 26, 2010 22:54

świąteczne zdjęcia wnusi :mrgreen: Maruna Jukka jako modelka doskonała

yoshi - Nie Mar 28, 2010 11:38

Lobelia już u mnie ;) siedzi mi w kapturze :) Malutka jest troche przestraszona :) Nie ma co jej się dziwić :wink: Licze jednak że szybko jej przejdzie :)

zdjęcia obiecuje ale prędzej jutro niż dzisaj :)

quagmire - Nie Mar 28, 2010 14:33

Dzisiaj Pierwiosnek waży już 125 gramów :mrgreen:

yoshi - Nie Mar 28, 2010 15:04

ach, ja na szybkości jedno z zapoznawania dziewczyn, przebiegło błyskawicznie i bezproblemowo :mrgreen: i teraz już cała trójka czerwonookich dziewczyn, siedzi razem w domku :)


zuuzuushii - Nie Mar 28, 2010 19:45

Szafirek jest już u mnie :falover:


Jest cudowny :mrgreen: , ciekawski, żwawy, lata z resztą chłopaków, zaczepia i jest zaczepiany.
Już zwisa na prętach a jak się otwiera klatkę to jest pierwszy do wyjścia:)
Więcej zdjęć z łączenia w moim temacie : ): http://forum.szczury.biz/...p=423034#423034

heniok - Nie Mar 28, 2010 19:48

Wnusssssssssssie :serducho: :serducho: :serducho:
Ciesze się że dobrze im w nowych domkach, tylko u nas pusto i smutno ;(

marlena85 - Nie Mar 28, 2010 20:11

zuuzuushii napisał/a:
Już zwisa na prętach a jak się otwiera klatkę to jest pierwszy do wyjścia:)
to chyba rodzinne :) Maruna robi to samo, wystarczy lekkie poruszenie niedaleko klatki a już się zrywa do wyjścia, na wybiegu trochę pozwiedza, ale niemal cały czas siedzi pod bluzką i jakby mogła mówić to byłoby - "no przytulaj" :mrgreen:
wushu - Nie Mar 28, 2010 21:11

Lian








Lian z Tują








emileczka - Pon Mar 29, 2010 08:49

Może zwisania nie odziedziczyły po mamie ale jeśli chodzi o szybkość wyskakiwania z klatki to napewno, jak było 9 dziewczynek w jednej klatce to nienadążyłam z łapaniem tak szczybko wyskakiwały, przy 6 też jest co łapać, a no i prety lubymy gryżć oczywiście też po mamie :wink: (narazie bezdźwiękowo)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group