To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot "D" Ratteria Rataty

Lazanka - Pon Wrz 28, 2009 13:02

Oli napisał/a:
Nie wiem jak inne dzieciaki, ale mój Dupelek jest dorodnym i bardzo spokojnym samcem. Praktycznie go nie zauważam w stadzie, ale jak do mnie przyjdzie to nie da się zapomnieć, bo on siedzi i siedzi i siedzi i daje się miziać.


Dupelek ma standardowe uszka - dobrze pamietam? :) Moja standardka (DeeDee) tez jest taka miziasta, ciapowata przylepka :serducho: Domiska miziac lubi sie tylko przez krotka chwilke - potem zaczyna sie gdzies spieszyc :mrgreen: Musze jednak przyznac ze moje D-panienki sa najgrzeczniejszymi (i najspokojniejszymi) szczurzyczkami jakie dotychczas mialam :)

Heh i "dorodne" to one tez sa ... ja bym nawet powiedziala, ze przydalaby im sie dieta ... tylko, ze one lubia doslownie wszysytko i wszystko szamia z rownym apetytem :roll:

no to jeszcze jeden raz :urodziny: dla "D"zieciaczkow!

Anonymous - Pon Wrz 28, 2009 13:03

:urodziny: zdrowia dla Dupeczek ;)
Oli - Pon Wrz 28, 2009 13:06

Lazanka napisał/a:
Dupelek ma standardowe uszka - dobrze pamietam? :)
tak :)

Lazanka napisał/a:
Heh i "dorodne" to one tez sa ... ja bym nawet powiedziala, ze przydalaby im sie dieta ...
a Dupelek nie jest gruby, jest duży i długi :mrgreen:
Lazanka - Pon Wrz 28, 2009 13:16

Oli napisał/a:
Lazanka napisał/a:
Heh i "dorodne" to one tez sa ... ja bym nawet powiedziala, ze przydalaby im sie dieta ...
a Dupelek nie jest gruby, jest duży i długi :mrgreen:


:lol: no moje tez nie sa otyle jakies - poprostu jest co wziac od reki :) jak stoja normalnie to wygladaja zupelnie OK. Niestety Domis w niektorych pozycjach widac faldeczke z boku... (dlatego wolalabym zeby byla bardziej jak DeeDee ktora jest ciut lzejsza - niestety Domis kocha jesc)

happyland - Śro Paź 07, 2009 15:56

ojej to super.ja też czekam szczególnie że teraz po śmierci moich dwóch chłopaków Agatka i Azurka tak pusto w klatce i smutno.
L. - Śro Paź 07, 2009 18:16

Off-Topic:
happyland, czy pisałaś z temacie o szczurach rodowodowych, które odeszły?
jak nie, to mogłabyś na mój adres domowy wysłać karty zgonu lub choćby na PW opisać dokładnie w jakich okolicznościach odeszły itp. ? to bardzo ważne dla nas - hodowców. zarówno ja jak i SHSRP będzie Ci wdzięczne :wink:

magnes - Śro Lis 04, 2009 16:04

Jakiś czas temu Draco miał wycinanego guzka, niestety nie mam jeszcze wyników histopatologi, ale wyglądał niegroźnie. Dziś zobaczyłam, że rośnie nowy w innym miejscu.
Obacajcie szczegółowo Wasze szczurzęta :wink:

Oli - Śro Sty 06, 2010 03:41

nowe fotki Dupelkowej rudości http://forum.szczury.biz/...1319&start=2235
magnes - Pią Lut 05, 2010 14:18

Drakuś miał nerwiako-włókniaka. Teraz ma topień i coś bliżej nieokreślonego na plecach.
A jak zdrowie naszego rodzeństwa?

Lazanka - Pią Lut 05, 2010 16:13

Magnes: dzieki za update i trzymamy kciuki za braciszka!

Dee-Dee i Domis (odpukać) zdrowe. Czasem ktoras sie rozkicha ale wtedy podanie witaminek rozgania sprawe.
DeeDee ma tendencje do lekkich alergii chyba bo jak nie udalo mi sie dostac "naszego" zwirku i kupilam zamiennie tego nowego Hiltona drewnianego to zaczela sie drapac (pasozyty to to nie byly bo byly zeskrobiny badane i czysto - no i przestala sie panna drapac jakis czas po wyrzuceniu Hiltona...)

W sumie, aktualnie martwie sie tylko troche Domisiowa waga - ona nie ma zwalkow tluszczu ale jest taka duza, zbita i ciezka. Niestety proby odchudzenia jej przynosza mikre efekty bo ona kocha jesc i chyba nie istnieje produkt ktorego by jest nie chciala :twisted: (a DeeDee odchudzania nie potrzebuje) Troche sie boje, ze choc teraz jest w dobrej kondycji to z wiekiem jej masa moze byc klopotliwa dla lapek...

magnes - Nie Lut 14, 2010 14:41

http://forum.szczury.biz/...p=405032#405032

[ Dodano: Nie Mar 28, 2010 20:11 ]
Nikt nie pamięta :(
Dziś nasz Dzieciaczki kończą dwa lata.
Wszystkim życzę jeszcze dwa razy tyle w zdrowiu i dobrej kondycji. Właścicieli proszę o urodzinowe wycałowanie z każdej strony solenizantów. :urodziny:
szkoda, że nie dotrwali w komplecie... :(

Anouk - Nie Mar 28, 2010 20:16

Hop hop! Sto lat!
Lazanka - Nie Mar 28, 2010 23:07

Panny wycalowane i wypieszczone wcinaja urodzinowy smakolyk wlasnie :) I oczywiscie zyczymy dlugiego zycia w zdrowiu wszystkim braciszkom i siostrzyczkom! :urodziny: :urodziny: :urodziny:


EDYTA:
Magnes: pamieta ktos pamieta - poprostu na neta i forum nie zaglada :) A ze wlasnie skonczyl sie nasz weekendowo dlugasny wybieg wieczorny to mozna bylo zajrzec do tematu D-dziewuszek :)

Oli - Nie Mar 28, 2010 23:08

Magnes napisał/a:
Nikt nie pamięta :(
Dziś nasz Dzieciaczki kończą dwa lata.
pamięta, pamięta, tylko niektórzy byli wyjechani i dlatego u nas biba gerberkowa dopiero teraz - właśnie się ryż gotuje. :mrgreen:
Pacyfka - Pon Mar 29, 2010 23:28

My też pamiętamy i wczoraj już świętowaliśmy urodziny Daimisia :tummykiss: ale dopiero dzisiaj na forum mogę życzyć wszystkim nieco spóźnione :urodziny: :urodziny:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group