To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Anonymous - Pią Lip 25, 2008 15:27

A jak z tymi zapłatami wygląda, bo nie dostałam potwierdzenia, że doszło? :oops:
Layla - Pią Lip 25, 2008 15:31

Ren, jak masz potwierdzenie, to co się martwisz :D
Anonymous - Pią Lip 25, 2008 15:35

Layla, bo ja tak zawsze na zapas :P Chce być w porządku i się ładnie wywiązać ze wszystkiego :wink: A jak będę po 9tej (bo np. stanę se w korku na godzinę :| ) to mnie sachma nie wpuści ;(
Layla - Pią Lip 25, 2008 15:38

Ren, to napiszesz sesemesa do sachmy jak będziesz stała w korku, iż się spóźnisz :D
sachma - Pią Lip 25, 2008 15:43

o wlasnie, a propo.. moj nr 888-249-372 jak cos to dzwonic ;) jestem zmotoryzowana wiec moge uratowac nawet jak autobus ucieknie ;)
L. - Pią Lip 25, 2008 15:48

Na wystawie obędą się następujące kategorie:

Młodzież

BIS samic
BIS samców

Dorosłe
SAMICE
uszy standard
uszy dumbo
sierść fuzz
sierść rex
sierść standard
sierść velveteen

SAMCE
uszy dumbo
sieść rex
sierść standard

BIS (wspólny dla samic i samców)

Na wystawie również odbędzie się konkurs na szczura publiczności
każdy widz, jak i wystawca będzie mógł oddać jeden głos na szczura, który mu się najbardziej podoba.

Wyżej wymienione szczegóły nie podlegają dyskusji.

Layla - Pią Lip 25, 2008 15:49

L., czyżby było za mało samców z sierścią standard, żeby był konkurs? Pytam z ciekawości :)
L. - Pią Lip 25, 2008 16:01

Layla, hmmm... fakt są dwa.
Będziemy musiały się nad tym zastanowić, bo jeśli nie robimy sierść standard to i fuzz nie będzie.

Bo velveteen u samic jest warunkowo - też są dwie, ale oby dwie mają zaświadczenie od weta, o nabytym urazie uszu - co je jednocześnie dyskwalifikuje z usznych konkurencji i chciałyśmy im dać szanse zdobyć coś jeszcze. Jeśli żadna z nich nie spełni wymogów velveteen - nagroda przepadnie. :wink:
Reszta konkurencji jest po minimum 5 i więcej szczurów, gdzie wyjątkiem są samce rex (3).

Layla - Pią Lip 25, 2008 16:31

L., to nie, że chcę coś kwestionować, tylko tak z ciekawości się pytam jako właścicielka standardowosierstnego opaka ;) Dla mnie ważne, że będziemy i że wystartuje przynajmniej "w uszach" :D

A mam głupie pytanie: ile jest ogólnie bab, a ile chłopów?

L. - Pią Lip 25, 2008 17:13

Layla, na wcześniejsze stronie masz ;d
A i dzieki, moja pomyłka w odczytaniu zgłoszenia, przy tylu szczurach można dostać oczopląsu.
W samcach bedzie standard (3) i nie bedzie fuzz (bo jest jeden). :wink:

Na wcześniejszych stronach jest rozpiiiiska :roll: litości :P
Bab jest chyba 19, a samców 5,6 ?
Poszukaj sobie :-P

Layla - Pią Lip 25, 2008 17:14

L., ups, pani dżunior admin ślepa, sorry :oops:
L. - Pią Lip 25, 2008 18:32

Mały spis treści dla tych co się zagapili i pogubili:

Słowo wstępu
Cennik
Dokumenty do pobrania
Co trzeba ze sobą zabrać ? + numer konta SHSRP
O katalogu
Lista szczurów oraz wystawców
Kategorie, w jakich szczury będą oceniane
Informacje o noclegach s. 14-15

Przypominam, że sędziują:
Zirrael - sędzia główny
Azi, Viss - asystentki (w trakcie szkolenia na sędziego SHSRP)

i nikt prócz nich oraz organizatorów wystawy nie może znajdować się przy stoliku.
Przypominam także, że sędzia główny podejmuje decyzje w konsultacji z asystentami - a ostateczna decyzja nie podlega dyskusji.


Cytat:
A transportery jest tak: 20 naszych
2 ntliee, Azi dla swoich, Nakasha dla swoich, ja dla swoich biorę, olimpia 2, 2 sachma

20+17=37 ;]

Jeśli te osoby, które się zadeklarowały wezmą to mamy wystarczającą ilość faunaboxów.


sachma napisał/a:
Wszyscy wystawcy maja sie stawic o 8:30! Jak ktos mi przyjdzie po 9 to podziekuje.. rozumiem mozliwosc spoznienia sie dlatego do 9 bede przymykac oczy ;)


Zwiedzajacych zapraszamy od 10 ;)

Wystawa jest do 18, planowo.. ale wiecie jak to jest.. jak koty zaczna sie zwijac to i my.


sachma napisał/a:
o wlasnie, a propo.. moj nr 888-249-372 jak cos to dzwonic ;) jestem zmotoryzowana wiec moge uratowac nawet jak autobus ucieknie ;)

nutaka - Sob Lip 26, 2008 15:21

ej a gdzie trzeba wysiąśc??w Gdańsku Oliwie?? :oops:
Anonymous - Sob Lip 26, 2008 15:44

nutaka, http://www.trojmiasto.pl/Hala-Olivia :wink: Obok adresu masz mapkę :wink:
Layla - Sob Lip 26, 2008 20:39

nutaka, jak jedziesz SKM to wysiadaj w Gdańsku Przymorzu - tuż obok hali.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group