To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Pacyfka - Pią Kwi 11, 2008 20:20

a Mohitek nic się nie zmienił, takim go pamiętam :) tylko wyrósł :mrgreen: buziaczki dla niego :serducho:
Ninek - Pią Kwi 11, 2008 23:01

Ależ on jasny :twisted:
Milka jaśnieje leniwie :lol:
Dzisiaj po raz pierwszy próbowałam łączyć ją i Femi (dziewczyny poznały sie wcześniej, od razu sie polubiły) z resztą stada :) Jestem pozytywnie zaskoczona. Milka polubiła sie z Fuksem, czyli w stadzie może czuć sie bezpieczna. Niech no tylko Soli ją w pełni zaakceptuje to pójdzie z górki :)
Troche grupowych fotek Milki z 'rodziną'
http://czarna-niunia.fotosik.pl/albumy/410419.html

mc - Sob Kwi 12, 2008 11:07

Patrze na wszytskie maluchy i dochodze do wniosku, że sajenkowy miot w całości prześliczny i bardzo udany! nic tylko pogratulować!
czarnaeve - Sob Kwi 12, 2008 12:39

No tak maluchy slodkie :) Zuriska juz dala znac o swojej szczurzej naturze ^^ Czyli pierwsze straty juz sa, heh lobuznica mala :wink: I jak reszta rodzenstwa jasnieje.
Zreszta mysle ze na zalaczonym filmiku bedzie dobrze widac :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=FYfhM_QZhUU

Ninek - Sob Kwi 12, 2008 13:09

Aaaaa, ona sie bawi zupełnie jak Milka!! Podgryza palce, chce żeby gonić ją ręką, daje sie łaskotać po brzuszku i w ogóle za chwile zabawy dałaby sie pokroić :twisted:
czarnaeve - Sob Kwi 12, 2008 15:43

hehe nom, co do podgryzania palcow to jeszcze ujdzie :mrgreen: gorzej jak mi wejdzie wieczorem lub z rana pod koldre, bo przewaznie jak sie obudze to ja juz wypuszczam :mrgreen: i mi zacznie szarpac za skarpetki albo palce od nog zacznie podgryzac, to jest masakra... a jak biore nogi do gory to juz pedzi i sie na nie rzuca, chyba mysli ze to zabawa jakas ma byc :mrgreen: heheheh ale mala jest udana :)
Sajenka - Nie Kwi 13, 2008 20:51

czarnaeve, Ninek, cieszcie się, że macie panienki - moi faceci bawią się tak samo, tylko w trakcie sikają z radości na co popadnie :-P
mc - Pon Kwi 14, 2008 18:38

A ja się pochwale moją malibu
:serducho:
reszta zdjec z cala gromada w naszym temacie :mrgreen:
http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=15

devilline - Wto Kwi 29, 2008 15:03

mc, Malibu śliczna :serducho:
No to zdjęcia braciszka, Mohita ;)

Pozdrawiamy rodzeństwo i dodajemy, coby nikt nie zapomniał, że jutro kończymy 3 miesiące! :mrgreen:

gratis - Wto Kwi 29, 2008 17:32

devilline, dzięki ślicznie, na śmierć zapomniałam o urodzinach Rafka!
devilline - Śro Kwi 30, 2008 14:10

Maluchy skończyły już 3 miesiące! Wszystkiego najlepszego!
:urodziny:

gratis - Śro Kwi 30, 2008 16:03

Dołączam się :)
Dla wszystkich sióstr i braciaków! :-*!

Tygrys - Śro Kwi 30, 2008 16:38

Hodari dziękuje i przyłącza się do życzeń dla rodzeństwa :mrgreen:
czarnaeve - Śro Kwi 30, 2008 17:23

:urodziny: :jesterjump: To ja sie rowniez dolaczam do zyczen! :mrgreen: Niech maluchy nam sie zdrowo i dobrze trzymaja :wink: a i niezapomnijcie ich tam porzadnie wymiziac! :mrgreen: :mysza:
gratis - Pon Cze 30, 2008 13:16

Uwaga! Nasi chłopcy i dziewczątka pokończyły dziś.... 5 miesięcy!

Sto lat wszystkim!
Poopisujcie jacy są, jak się zmienili :)
Powstawiajcie zdjątka ;)

Rafiki odmienił się (niestety) bardzo, pojaśniał, a do tego hormony mu buzują, że zaczynam myśleć o kastracji...
W stosunku do mnie taki jak zawsze - jestem, ale zbytnio nie potrzebna :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group