To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "G" Rat's Troop. 2 urodziny Grubasiątek!

nezu - Śro Lut 11, 2009 22:10

Dwie są pozaforumowo.
Grotti odszedł, Ghost i Gismo mają foty, Gina jest u tess a Gaudi u wanny.
To nie był liczny miocik. 7 maluszków. No, 8, ale jednego mama przysypała w gnieździe i już nie znalazła żywego.

AngelsDream - Śro Lut 11, 2009 23:27

Gina, z tego co wiem, ma się całkiem dobrze. :)
wanna - Pią Maj 01, 2009 13:36

Gaudi pozdrawia resztę rodzinki :) Starość daje jej we znaki, nadal ma problemy z chodzeniem. Musiałam jej już ściągnąć pięterko, bo łapki jej się zahaczały przy zeskakiwaniu. Za to duchem jest jeszcze młoda. Ciągle ma ochotę do zabawy, tylko coraz częściej się wyleguje... Ostatnio dostała pochwałę od pani doktor, że bardzo dobrze się trzyma po tylu przejściach (bo i ropień i kilka razy ucho i skrzywienie) ale Gaudi bardzo dobrze wszystko znosiła. Troszkę się podłamała jak odeszła Kredka (Entaza) i zaczęła atakować blaszkę dlatego je oddzieliłam... i na razie Gaudi ma osobna klatkę. Teraz się zastanawiam czy ich nie połączyć, bo maluchy trochę podrosły i nie będą jej gnębić. Ale z drugiej strony to może być dla niej zbyt dużym stresem, bo musiałaby się podporządkować...

Jak myślicie, co będzie dla niej lepsze?

AngelsDream - Pią Maj 01, 2009 13:40

wanna, wydaje mi się, że jednak spokój - w tym wieku szczurom zwykle nowe rzeczy bardziej szkodzą.
wanna - Pią Maj 01, 2009 13:43

Dzięki, bo już zaczęłam się zastanawiać, czy nie robię jej krzywdy...
AngelsDream - Nie Cze 21, 2009 15:05

W dniu dzisiejszym został uśpiony Ghościk. :(
wanna - Nie Cze 21, 2009 17:03

[*] współczuje...


Gaudi na szczęście i wbrew temu co sądziłam, dogadała się z resztą stadka... właściwie przypadkiem, bo u weterynarza jakiś miesiąc temu... a teraz przynajmniej ma się do kogo przytulić, a co najważniejsze ma ją kto czochrać... bo nie ma czucia w palcach tylnych łapek i raczej się głaska niż drapie, a tak, koleżanki jej wyczyszczą futerko, wyliżą porfirynkę z oczek... (bo ostatnio zaczęła jej cieknąć). Ogólnie ma apetyt i czasem nawet ochotę do zwiedzania.

Zdjęcia z 20.05.09

Karena - Pon Mar 26, 2012 11:42

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group