To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

Anonymous - Nie Mar 14, 2010 16:39

Niamey, między czerwonymi a czarnymi różnicę widać już w sumie od razu po urodzeniu :)
Nakasha - Nie Mar 14, 2010 18:13

Miałam jechać do Susu, ale jak na złość babcia zachorowała, a Zbyszek focił ślub i nie miałam z kim zostawić Niki. :( Postaram się jak najszybciej dogadać z Susurrement i pojechać do maluchów, albo zrobimy sesję indywidualną i popatrzymy na zbliżenia, albo może inny hodowca do niej wpadnie....

W każdym razie przed rezerwacjami na pewno będzie wiadomo co i jak. A tymczasem proszę o cierpliwość.


Oczka, sierść (standard czy rex) i płeć widać już po urodzeniu.

susurrement - Nie Mar 14, 2010 19:20

coś chyba nie wierzycie do końca w moje rozpoznanie ;)
ale w sumie nie mam co się dziwić.

Destiny od wczoraj ma troszkę gorszy okres, widać, że jest bardzo zmęczona i nie radzi sobie tak super jak wcześniej. ale wszystko jest pod kontrolą, podrzucam jej maluszki jak jakiś nie jest przy cycu, wszystkie mają mleczko w brzuszkach. tyle tylko, że staram się jej zapewnić jeszcze więcej spokoju niż wcześniej. więc z tym indywidualnym foceniem bym chwilkę poczekała, aż sytuacja się bardziej ustabilizuje.

Nakasha - Nie Mar 14, 2010 19:42

susurrement, spoko, przecież do momentu aż otworzą oczka można na spokojnie wszystko ustalać, nikomu się nie spieszy. :) Ja Ci ufam, ale i tak lepiej to potwierdzić, ale nie trzeba już teraz, natychmiast. ;)
Niamey - Pon Mar 15, 2010 08:34

susurrement, ja tam bym uwierzyła w Twoje rozpoznanie, tylko jakoś przegapiłam, że takowe było (?)
Off-Topic:
Najbardziej byłabym wdzięczna za informacje ile jest czarnookich dziewczynek :) Bo jeśli jest dla mnie maluszek BES, to chciałabym jak najszybciej zrezygnować z innej, jeszcze nie urodzonej szczurki, żeby nie blokować listy i nie być jedną z tych chętnych, co to w ostatniej chwili rezygnują :mrgreen:

Ale jeśli trzeba poczekać, to poczekam jeszcze trochę :wink:

klaraurs - Pon Mar 15, 2010 08:47

Niamey,
susurrement napisał/a:
na moje oko mamy 4 rexy (panienki) i 4 standardy (2 panienki i 2 panów)

Niamey - Pon Mar 15, 2010 14:58

klaraurs, sierść zauważyłam, ale mi tam wszystko jedno jaka sierść :mrgreen: na oczka czekam :o
klaraurs - Pon Mar 15, 2010 15:04

Oczkowej rozpiski faktycznie nie było, myślałam, że odnosisz się do poprzednich postów o rozpoznaniu płci.
susurrement - Pon Mar 15, 2010 22:30

rozpiski oczu na razie nie będzie, bo w tej kwestii jestem niestety kompletnie ślepa :oops:
postaram się kogoś w tym celu zaprosić, albo zrobię dokładnie zdjęcia i Nakasha sobie obejrzy.

mrófka - Wto Mar 16, 2010 00:19

ojej chyba przespałam takie wydarzenie :roll: Gratulacje :) cudne maluchy, wydają się takie duże i widać, że najedzone :serducho:

kciuki za całą, śliczną rodzinkę :kciuki:

Niamey - Wto Mar 16, 2010 09:34

susurrement napisał/a:
postaram się kogoś w tym celu zaprosić, albo zrobię dokładnie zdjęcia i Nakasha sobie obejrzy.
prosimy prosimy... :oops:
agacia - Śro Mar 17, 2010 19:30

Coś słabo się ten temat rozwija. Co tam słychać u maluszków? To już tydzień ich życia mija :)
klaraurs - Śro Mar 17, 2010 21:19

No właśnie! Jak tam maluszki? Może jakieś zdjęcie czy dwa udałoby się wrzucić? My tu stęsknieni czekamy na te nasze maluchy :mrgreen:
Niamey - Śro Mar 17, 2010 21:34

i o oczka prosimy bardzo, bo pisałam już, że nie chcę blokować ewentualnego miejsca w innym miocie, więc tu nie chodzi tylko o moją ciekawość :wink: nawet przeboleję brak zdjęć, byle oczka były :mrgreen:
Off-Topic:
z drugiej strony, im dłużej nie ma informacji, tym dłużej mogę się łudzić, że jest dla mnie maluch :lol:

susurrement - Śro Mar 17, 2010 21:41

myślałam, że nie jesteście stęsknieni, bo się nie upominacie :twisted: więc nie wrzucałam :p
a mam całą masę fot. z każdego dnia życia maluchów.

Niamey, ja to naprawdę rozumiem, ale cudu nie zrobię. po prostu nie jestem w stanie tych oczu odróżnić. w niedzielę ma wpaść Nakasha i powie Wam coś więcej. a przy okazji nauczy mnie rozpoznawać i następnym razem będę dawała znać szybciej :)

zatem zrzucę trochę fot, skoro jesteście stęsknieni... :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group