To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

sachma - Czw Mar 04, 2010 23:03

Klika ostatnich fot – kolejne będą w sobotę .. boje się o tego jednego malca – ciągle muszę go podrzucać do gniazda.. jest bardzo cichy.. ma mało sił..



i oczywiście jako przesądna baba co zrobiłam zanim dałam wam pierwsze foty ;)


AngelsDream - Czw Mar 04, 2010 23:17

sachma napisał/a:
ciągle muszę go podrzucać do gniazda.. jest bardzo cichy.. ma mało sił..


:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Może jeszcze ich nabierze!

baradwys - Pią Mar 05, 2010 07:21

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: no żelek nie wygłupiej się!! Ciś i "pij mleko, będziesz wielki"!!
Polaczka - Pią Mar 05, 2010 08:13

17.. Biedna mamuska :O Jest dzielna, uda sie! :kciuki: :gotmilk:
sachma - Pią Mar 05, 2010 08:24

wszystkie przeżyły noc :)

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 08:27 ]
dobra to teraz się przyznać, kto kciukał za dużą liczbę młodych? :twisted: zaraz będzie mi zapomogi płacił na wykarmienie tego tatałajstwa :P
jestem dobrej myśli, nawet ten najsłabszy klusek ma mleczko :) wszystkie mają, jedne mniej inne więcej, ale Rubella dba o każde, nawet te najsłabsze :)

baradwys - Pią Mar 05, 2010 08:27

NOOOO... i tę następną też macie przeżyć... bo jak tam zajadę, jak wyślinię...
Layla - Pią Mar 05, 2010 08:35

Gratuluję i kciukam mocno! Malcom życzę pełnych brzuszków, a mamusi wieeele siły :serducho:
Polaczka - Pią Mar 05, 2010 08:49

sachma napisał/a:

dobra to teraz się przyznać, kto kciukał za dużą liczbę młodych? :twisted:

:oops:

Cytat:
zaraz będzie mi zapomogi płacił na wykarmienie tego tatałajstwa :P

:nuci:

baradwys - Pią Mar 05, 2010 08:53

Off-Topic:
no dobra... mleko, pieluchy coś jeszcze wysłać??

sachma - Pią Mar 05, 2010 10:00

hehe :D shy jeszcze zasypke na pupy i kilka rak do pracy :P uh.. Chcialabym zeby one szybko rosly i zaczely jesc.. Dopiero wtedy bede mogla odciazyc Rubelke.. Biedna wczoraj chciala sie wyspac. Polozyla sie zdala od gniazda ale po kilku chwilach jeden maluch zaczal piskac - zerwala sie i jak poparzona poleciala do gniazda.. Musze kupic jej nutri bo takie stado wyssie ja do reszty.. No i za czas jakis trzeba skoczyc do biedrony albo makro i nakupowac kaszek gerberow i jakies warzywa w puszkach.. Och! Ciesze sie ze juz sa! I ciesze sie ze w takiej liczbie :)
baradwys - Pią Mar 05, 2010 10:07

uwierz że nie tylko Ty się cieszysz z tego ze są :P
quagmire - Pią Mar 05, 2010 10:11

Nasza dzielna siostrzyczka - jestem z niej bardzo, bardzo dumna i nieustannie kciukam :kciuki:
agacia - Pią Mar 05, 2010 12:00

Kciuki na kolejny dzień i kolejna noc dla maluszków :kciuki:
Roth - Pią Mar 05, 2010 12:45

Znowu pokciukam za maluszki :kciuki: Oby wszystkie przeżyły!

O jaa... wyobraziłam sobie właśnie robienie sesji indywidualnej takiej bandzie :shock: Sachma ale będziesz miała roboty :lol:

madzial13 - Pią Mar 05, 2010 13:26

sachma, bardzo polecam kaszki Nestle w kartonikach (wielkości soczku). To są gotowe kaszki, pakowane po dwie, o smaku bananowym i z herbatnikami. Moja córka je uwielbiała i moje szczury też. Wyjdzie Cię trochę taniej niż nutridrink, bo taki dwupak kosztuje ok. 7 złotych. W supermarketach na dziale dziecięcym :-)

A tak poza tym, z ulgą odetchnęłam, że nie mam takiego licznego miotu na początek. Twój przykład dowodzi, że jak się ma doświadczenie, można bardzo pomóc. No i pomysły masz genialne - z tą łyżeczką :-)

Za maluchy i za mamuśkę :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group