To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot C of Anahata - urodzony 06.07.2009

babyduck - Pon Mar 23, 2009 22:57

No to kciukam, żeby wszystko układało się pomyślnie :kciuki:
Lara - Nie Mar 29, 2009 10:49

http://www.fotosik.pl/pok...f36945d8d5.html <-- Ona jest przepiękna!


Jestem tak nawiedzoną jej fanką że całkiem dobrze iż Wrocław leży w znacznym oddaleniu od Nakashy bo bym dziewczynie żyć nie dała :mrgreen: Niech się śliczności dobrze miewa i choć ja się nie nastawiam, nie spodziewam, to i tak me podwójne oko cieszy szalenie taka błękitna laguna :wink: Jestem pełna ciepłych myśli w kwestii tego miotu i tej pięknotki :] :sirwwt:

incantatrix - Nie Kwi 12, 2009 10:51

Ha, ja też jestem z Wrocławia i nie powstrzymało mnie to przed wysłaniem CV :oops: A co, najwyżej przejadę się przez Polskę pociągiem :D
Nakasha - Nie Kwi 12, 2009 15:56

Szczurki zostaną dowiezione do Warszawy ;)
Anonymous - Nie Kwi 12, 2009 17:18

widze ze duzo chetnych z Wroclawia. Tak sobie pomyslalam (ale to tylko takie myslenie na glos ;) ), ze gdyby krycie odbylo sie z dwa tygodnie wczesniej to maluchy na wroclawska wystawe mialy by akurat 10 tygodni (jesi dobrze obilczylam) i moglyby brac pierwszy raz udziel w wystawie.
Oczywiscie nie chce mieszac w planach hodowlanych, a nie wiem czy Aya tez nie bedzie za mloda, taka luzna propozycje tylko rzucam ;p

Nakasha - Nie Kwi 12, 2009 18:35

Będzie za młoda.

Jest z miotu kontrolnego i musi urodzić po ukończeniu 6 miesiąca życia.

Anonymous - Nie Kwi 12, 2009 18:47

aha, ok :]

Ren, dalabys jakies zdjecie tatusia :P

myaku - Pon Kwi 13, 2009 13:01

są jeszcze rezerwacje?
ogonowa - Śro Kwi 15, 2009 19:11

myaku, niee :P tyle chętnych ,że pewnie nie :]
Nakasha - Śro Kwi 15, 2009 19:14

Mogłabym przyjąć rezerwację na 1 samca. ;) To już maks. Ale przyjmę jeszcze zapisy na miot D :)
Lara - Pią Kwi 17, 2009 11:43

Nakasha, nie zapeszając, po wybitnym wierceniu wiertarą niemężowi w brzuchalcu, prawdopodobieństwo że stawiłabym się osobiście po błękitne strzałki wzrosło bardzo. Przy okazji zwiedzając Twoje miasto, jak też zrobiłam w przypadku swych nieodżałowanych panien AA. Także, ekhm, przemów swojej maleńkiej do uszka, jeśli będzie tak dobra by uszczęśliwić psycholkę blutową z Wrocka, maluchy będę podróżować pierwszą klasą, własnym czterokołowym potworem :mrgreen: ... swoją drogą oczywiście niebieskim ;P
Nakasha - Sob Kwi 25, 2009 13:18

Jutro pozbieram wszystkie CV na miot C i D i powiadomię, kto i na jakiego ogonka jest zapisany - kilka osób zrezygnowało, zapisało się kilka nowych i mam bałagan - proszę o cierpliwość ;)

Waga Ayi z wczoraj: 268 gramów :D

Lara - Sob Kwi 25, 2009 22:25

No wiem, że jeszcze za wcześnie, ale ja już.. tak profilaktycznie pościskam :wink: :kciuki:
Nakasha - Sob Kwi 25, 2009 22:34

Lara, transport to naprawdę nie problem :D wydaje mi się, że jesteś u mnie zapisana na jakiś miot, ale muszę to sprawdzić. Wysłałaś mi CV?
Lara - Sob Kwi 25, 2009 22:48

No baaa! I to kiedy ;d A myślisz że czemu jestem taka napastliwa w tym temacie? :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group