To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "D" - Ratteria Rataty

magnes - Nie Mar 16, 2008 14:22

ślicza samiczka oby maluszki były równie ładne jak ona :roll:
Ratata - Nie Mar 16, 2008 16:33

Na pewno będą :)
Stawiam, że wszystkie standardki odziedziczą specyficzny kształt pysia po mamusi :o

magnes - Nie Mar 16, 2008 16:47

:mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Layla: Nie Mar 16, 2008 19:33 ]
Unikaj postów z samymi emotkami ;)

dimi - Nie Mar 16, 2008 17:13

uhh XD ziem wiem, zgłoszenia zablokowane, ale mimo to zaraz meila ze zgłoszeniem piszę :D musisz mi wybaczyć :D
Carmilla - Nie Mar 16, 2008 18:49

Off-Topic:
Zaczynam podejrzewać, że obaj moi chłopacy są w ciąży... Ale jakiejś super mnogiej, bo są grubsi od tej śliczności na zdjęciach...


Śliczna jest... Gdybym mogła to bym od razu napisała maila ze zgłoszeniem, ale obawiam się, że:
1. jestem zbyt mało doświadczona na rodowodowego szczurka i to jeszcze żeby go łączyć z moimi chłopakami.
2. rodzice by mnie zabili na 100%
3. umarłabym z żalu gdyby dla mnie nie starczyło już szczurka :(

No cóż... Może za rok :(

Ratata - Pon Mar 17, 2008 09:34

Carmilla, czytaj forum, dokształcaj się i się zgłoś, gdy będziesz miała chęć.
Poza tym dwa a trzy szczury to naprawdę niewielka różnica ;)

magnes - Pon Mar 17, 2008 13:41

Ratata, ilu masz chętnych na szczurki????
Jak się czuje przyszła mama????

Ratata - Pon Mar 17, 2008 14:26

Mam sporo chętnych na dziewczynki, na chłopca na razie jesteś tylko Ty ;)
Astra ma się dobrze, dużo je, dużo śpi i garnie się do człowieka.

Carmilla - Pon Mar 17, 2008 16:06

Czyli jeszcze prowadzisz zapisy na szczurki? Wyniki badań wujka już przyszły? Nie mogę się połapać w tych datach tak szczerze, już mi sie wszystko miesza... To na kiedy planowany jest poród?
Co dokładnie zrobić żeby się zapisać na szczurka? Bo czytać to czytam cały czas i o pomoc mogę brata poprosić, ale wciąż nie czuję się pewna wszystkiego co robię... Z drugiej strony zawsze lepiej być ostrożnym niż podchodzić ze zbyt dużą pewnością siebie, jak później coś nie wyjdzie...

magnes - Pon Mar 17, 2008 16:47

Ratata napisał/a:
za jakieś 3-4 tygodnie powinny być wyniki histopatologii. Do tego czasu zawieszam rezerwację maluchów. Jeżeli Astra jest w ciąży, to zapisy na będę przyjmować dopiero po otrzymaniu wyników,

urodzą się ok. 27 marca

L. - Pon Mar 17, 2008 16:57

Magnes, histopatologia to jest badanie pobranego guza, a nie ciąży..
Guz wystąpił u spokrewnionego szczura.

jesli Abra zaszła w czasie krycia, które odbyło się 6 marca to miot narodzi się za 21-23 dni.

magnes - Pon Mar 17, 2008 17:07

L. napisał/a:
histopatologia to jest badanie pobranego guza, a nie ciąży..

wiem otym ale Carmilla spytała czy przyszły wyniki wujka :wink:

Ratata - Pon Mar 17, 2008 18:18

Zapisy oficjalnie zostały zawieszone do czasu, gdy przyjdą wyniki Faraia, wtedy maluchy będą miały jakiś tydzień. Wolałabym, żeby każdy decydując się na malucha wiedział, czego może się spodziewać. Są jednak tacy, którzy zapisują się mimo to już teraz ;)
Żeby zapisać się na miot należy wysłać do hodowcy CV, zawierające podstawowe informacje, jak warunki lokalowe, doświadczenia w chowie szczurów itp. albo po prostu zgłosić się na pw po ankietę do wypełnienia :)

AngelsDream - Pon Mar 17, 2008 18:59

Jak tylko przyjdą, to powiadomię. Jest na nie za wcześnie. Operacja była 7 marca, więc wcześniej niż 21 wyników nie będzie.
Ratata - Wto Mar 18, 2008 08:54

Dzięki, Angels :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group