To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot P Rat`s Troop

Pacyfka - Sob Sty 26, 2008 19:52

ajaj :) ciesze sie nezu, że zmieniłaś decyzję ;) i to bardzo :mrgreen:
Izabela - Sob Sty 26, 2008 20:04

Nie powinnam się wypowiadać, bo nie jestem zainteresowana maluchem (ale tylko z powodu tych resztek zdrowego rozsądku, jakie mi jeszcze pozostały :roll: ), ale się wypowiem: jak dla mnie podejście jest jak najbardziej prawidłowe i chyba warto zaryzykować. Trzymam kciuki za powodzenie planów :grouphug:
Pacyfka - Nie Sty 27, 2008 08:25

I trzymam kciuki już od dzisiaj żeby miocik był zdrowy :)
LunacyFringe - Nie Sty 27, 2008 11:02

Ja się nie znam zbytnio na tych wszystkich prawdopodobieństwach wystąpienia megacolonu , ale ... jestem za .
Widać nezu , że wiesz co mówisz kochanie , masz do tego mądre podejście . A nie można ciągle się trząść , bo a nuż . Ja trzymam kciuki :D A może nawet się skuszę na malucha , w końcu jeszcze miejsce mam ^^

persefona4 - Nie Sty 27, 2008 14:56

No to wspaniale, że jednak miot nie bedzie odwołany :wink: a jak jeszcze mój ulubieniec Goffi będzie tatusiem :serducho: na avatar to sie napatrzyć nie moge :mrgreen:
Ja mam tylko pytanko co do przewidywanego rodzaju siersci i uszek? Bo musze przyznać, że perspektywa posiadania rexowego czekoladowego dumbusiowego chłopczyka kusi, i to jak!! tym bardziej, że taki mi sie już od dawna marzy :slinisie:

Dory - Nie Sty 27, 2008 15:12

Nezuś, uważam Cię za bardzo rozsądną osobę. Jeżeli Ty w ogóle zastanawiasz się nad dopuszczeniem Goofiaka do Strzygi, to myślę, że szanse na wystąpienie megacolonu są nikłe.
Aha i jakby coś... MIIIIINK :serducho: :serducho: :serducho: !!!

nezu - Nie Sty 27, 2008 17:17

Jeśli idzie o tym sierści i uszu, to nie zmieni się zupełnie nic.

100% Dumbo
No i pół na pół (stastycznie, a jak będzie, to już kwestia mamci natury) rex/standard sierść...

Tak, mink i czekolada... i black. No i moooże siam...wzdych...

Oli - Nie Sty 27, 2008 17:57

nezu, Ty wiesz... :serduszka:
persefona4 - Nie Sty 27, 2008 19:46

Ja bym pewnie była chętna na maluszka ^^ tylko problemem jest tu trochu transport :/ w Wawie mam znajomą która co jakiś czas jezdzi w me strony, więc chodziło by tu pewnie o problem transportu z Malborka?-Wawy. Chyba ze ktos z Wawy by brał maluszka i jadąc po swojego wziął też mojego :roll: to było by fajnie, bo problem by pewnie znikł :mrgreen:
Oli - Nie Sty 27, 2008 19:51

persefona, coś by się wymyśliło... :wink:
nezu - Pon Sty 28, 2008 00:47

http://shsrp.pl/forum/vie...98&p=5867#p5867
:roll:

I mam nadzieję, że wszystko jasne. :roll:

http://shsrp.pl/forum/vie...51&p=5869#p5869
Oraz to, żeby nie było, że rzucam słowa na wiatr :)

persefona4 - Pon Sty 28, 2008 17:55

To ja w takim razie sie pisze na maluszka, czekoladka zawładneła mym umysłem :mrgreen: :serducho: mam nadzieje, że z transportem wszystko sie uda :wink:

nezuś, można już wysyłać CV?

pituophis - Pon Sty 28, 2008 18:20

Zadne "a moze". Kryc! Zostawic 1 babe do dalszej hodowli.

Off-Topic:
A moze by tak Corwina przetestowac na niezblazowanym po-Gufiatku? :wink:


Strasznie mi Walda szkoda, strasznie. Z wielu powodow, takze osobistych - to moj Rat's Troopowy ulubiony samcol.

nezu - Pon Sty 28, 2008 18:41

persefona, no jasne, nie pytaj tylko ślij ;)

pituophis, mówi się trudno. Jemu to krzywdy nie zrobi, a ewentualny problem przynajmniej nie poniesie się dalej.
To ważne, dlatego płakać nie będę.

Ważne, żeby jego dzieci obecne, on sam i Teenka miały się dobrze.
Nic innego mi do szczęścia nie potrzeba.

pituophis - Pon Sty 28, 2008 18:53

Ja tez plakac nie bede. Krycie nim teraz nie mialoby sensu, no ale trudno.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group