To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku

SzczurkiOli - Śro Cze 20, 2007 23:45

mam pytanko : czy ogony bez rodowodów również muszą mieć zaświadczenie od weta o zdrowiu czy tylko w przypadku wystawianych ?
Anonymous - Śro Cze 20, 2007 23:50

SzczurkiOli, jeśli nie esteś wystawcą, to nie przychodź ze szczurem. Zwiększasz tylko ryzyko zachorowań.
apsik - Czw Cze 21, 2007 10:59

Ja przyjdę jako widz :)
Bardzo chętnie poznam Was forumowiczów.

Oli - Czw Cze 21, 2007 11:25

Chetnie bym przyjechala z moimi 3 chlopakami, ale nie wiem jak z transportem bedzie... Musze to skonsultowac z wyzsza instancja. :wink:
Anonymous - Czw Cze 21, 2007 12:35

e, nie przyjade :/ chrzesnica ma w niedziele impreze urodzinowa i by mnie rodzina chyba wyklela, gdybym powiedziala, ze jade na wystawe szczurow w tym czasie...
Yshia - Czw Cze 21, 2007 12:43

wstępnie piszę się na przyjazd :) Choc jeszcze nie wiem, na ile czas mi pozwoli, w najgorszym wypadku wpadnę na godzinę dwie, jako widz :)
sachma - Czw Cze 21, 2007 13:15

obowiązuje zakaz przychodzenia ze zwierzętami nie biorącymi udziału w wystawie.

Proszę nie przychodzić ze szczurami/myszami/psami/kotami/wiewiórkami/kurami/rybkami czy co tam jeszcze.
Jeśli zwierze nie bierze udziału w wystawie nie ma wstępu na jej teren - będziemy was WYPRASZAĆ a przecież nikt nie chce mieć nieprzyjemności, prawda?

błędy poprawione. marhef

Anonymous - Czw Cze 21, 2007 13:23

Cytat:
L., ale do pochwalenia sie i do towarzystwa jechac moze ;)
nie rozumiem. Sachmo, to szczur niewystawiany nie może jechać, ale mała L. może bo jest lubiana, SzczurkiOli nie może bo to bo tamto? Mało mi się to podoba, jeśli możesz to mi to wytłumacz proszę.
sachma - Czw Cze 21, 2007 13:35

Juni, szczur wystawowy, jedynie mlody, nie lapiacy sie w przedzialy wiekowe ;) ona bedzie miala rodowod i bedzie musiala miec zaswiadczenie. bedzie mlodziutka, ale jesli L zdecyduje sie ja zabrac to nie widze przeszkod.

szczury bez papierow nie moga byc, bo wystawa jest organizowana przez nas - ale jesli ogon ma rodowod i wlasciciel zdecyduje sie przyjechac i pokaze zaswiadczenie o stanie zdrowia, to gdzie widzisz tu cos nie uczciwego? od poczatku bylo mowione ze mala L ma rodowod - uwazniej czytaj ;)

Layla - Czw Cze 21, 2007 13:39

sachma, chodzi o to, że napisałaś:
sachma napisał/a:
Jesli zwierze nie bierze udzialu w wystawie nie ma wstępu na jej teren


Ja to zrozumiałam tak, że zwierzę nawet z papierami, ale nie biorące udziału w wystawie, nie może się na niej pojawić.

nezu - Czw Cze 21, 2007 13:42

Layla, zwierze NIE biorace udzialu w wystawie, z rodowodem czy bez, nie ma wstepu na teren wystawy BEZ zaswiadczenia o stanie zdrowia i wczesniejszego zgloszenia jako uczestnika.


Jesli ktos przyjdzie z ulicy ze szczurem, z rodowodem czy bez, ale bez zaswiadczenia i wczesniejszego ZGLOSZENIA ogona na wystawe, czy jako zwierze w konkursie, czy jako towarzyszace zwierzaka wystawianego w konkursie, co L. robi (zglasza szczura i organizuje zaswiadczenie), nie zostanie wpuszczony na teren wystawy, lub tez zostanie z miejsca wyproszony.

Co tu jest trudne do zrozumienia?

Wystawa jest dla wystawiajacych ze szczurami Z RODOWODEM i ZASWIAWDCZENIAMI oraz dla zwiedzajacych BEZ szczurow.
Wydawalo mi sie, ze wszystko zostalo dokladnie wyjasnione.

Anonymous - Czw Cze 21, 2007 13:43

i ja również tak to zrozumiałam.

to co, robimy podział na równych i równiejszych?

bo ja tam widzę sprzeczność.

/edit:
wiesz nezu, o chodzi konkretnie o to zdanie
sachma napisał/a:
obowiązuje zakaz przychodzenia ze zwierzętami nie biorącymi udziału w wystawie.


zdaje się, że mała L. nie będzie brała udziału w wystawie, bo nie mieści się w kategorii wiekowej.

Layla - Czw Cze 21, 2007 13:44

nezu, spokojnie. Widocznie wynikło nieporozumienie, a na pytanie szczurkioli wystarczyło odpowiedzieć, że należy mieć zaświadczenie.
sachma - Czw Cze 21, 2007 13:44

Layla, L nie bedzie od tak sobie, ale bedzie wystawiala - czyli moze zabrac szczura, ktory ma papiery ale jest za mlody czy za stary zeby podejsc do konkursu. ja przynajmniej nie widze w tym nic zlego, bo nie wiadomo kiedy kolejna wystawa i dobrze by bylo zeby sedzia ja tez obejzal. zreszta o wieku jeszcze bede z zirr rozmawiac - bo przy tak malej liczbie wystaw przydalo by sie obejzec jak najwiecej ogonow, ktore w pozniejszym czasie beda mogly byc rozmnazane, badz sprawdzic co wyroslo z dotychczasowych miotow.

Layla, nalezy miec zaswiadczenie i RODOWOD/METRYKE szczura, oraz zglosic sie jako wystawca i uiscic oplate.

Anonymous - Czw Cze 21, 2007 13:49

sachma, no cóż, ja widzę w tym coś złego, ale to moje prywatne odczucia. Ja osobiście widzę tu megaprywatę, ale okej. Jak będę to będzie cud, więc nie moja sprawa. Ale od siebie powiem, że ANI TROSZKĘ mi się nie podoba. Cała wystawa z miejsca straciła w moich oczach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group