To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot O SunRat's - rezerwacje str. 6

Liriel - Nie Sie 26, 2012 11:51

Omen z nowymi kumplami- Sir Puszkin z miotu S i Durian z miotu owocowego SunRat's :serducho: albo Omen mi się troszkę podtuczył, albo miałam zaburzoną perspektywę, bo porównywałam go z innymi moimi wielkoszczurami, bo teraz wydaje się niedużo mniejszy od Duriana 8)
http://www.fotosik.pl/pok...bc40e7cea8.html
http://www.fotosik.pl/pok...8d2aa17212.html

emileczka - Pon Sie 27, 2012 10:42

Liriel, a ja się bardzo cieszę, że chlopcy się tak świetnie i szybko dogadali
nezu - Śro Lis 21, 2012 23:04

Omiś ma się dobrze. Świetnie alfuje i jest dobrym wujkiem dla każdego nowego w stadzie szczurka.
Niedawno musiałam leczyć w stadzie świerzbowca (sigh, ale już dobrze) i Omi był jedynym bezobjawowcem.
Jakiś czas temu miał też mało intensywne zapalenie górnych dróg oddechowych (niedługo przed tym jak pożegnałam Casika...), ale bardzo ładnie zareagował na antybiotyk i od tamtego czasu (tfutfu) nic złego się nie dzieje.

Jest przekochany i mięciutki. ;P
Na szczęście NIE otyły. Nadal nie ma problemów z poruszaniem się, wspinaniem do sputnika i skakaniem, ani tym bardziej chodzeniem. Stateczny pan w kwiecie wieku. ;)

Pozdrawiamy rodzeństwo i resztę rodziny! :serducho:


pszczoła - Czw Lis 22, 2012 00:11

nezu, dziękuję :*

Jest przepiękny, ma spojrzenie identyczne do Ozzyego :serducho: I tak samo falowane uszka. Z ciekawości zapytam, ile waży?

nezu napisał/a:
Nadal nie ma problemów z poruszaniem się, wspinaniem do sputnika i skakaniem, ani tym bardziej chodzeniem. Stateczny pan w kwiecie wieku.

Ej, toż to jeszcze młodzież jest! Nie ma innej opcji.

nezu - Czw Lis 22, 2012 00:48

No, on jest młodzież z krzywą łapką, więc widać to po nim czy nie, jedna strona jego ciała jest mocniej obciążona i według weta może przez to wcześniej się zacząć problem z poruszaniem się.
Ale na szczęście nijak tego po nim nie widać. :)
Jest pod stałą obserwacją.
Waży 550 gramów. :)

<dopisek>
Matko, przecież oni 19 listopada skończyli półtora roku. :shock:
Ja nie wiem co z tym czasem się dzieje.
On się nie zmienia od 3 miesięcznego grzdyla. Ciągle ten sam cudowny, proludzki, zrównoważony chłopczyk :serducho:

heniok - Czw Lis 22, 2012 08:31

nezu, dziękuje za zdjęcia wnusia, śliczny jest, wymiędol od dziadka koniecznie :wink:
Zizollo - Czw Lis 22, 2012 08:37

nezu, słodziutki ten facecik Omiś :]
heniok - Pon Gru 03, 2012 14:35

Ozzy na wystawie w Warszawie otrzymał nominację do championatu :wink:
pszczoła - Nie Gru 09, 2012 16:50

Ozzy



AngelsDream - Nie Gru 09, 2012 16:51

pszczółka, F-ozzy.

:lol:

heniok - Nie Gru 09, 2012 20:46

pszczółka, Piękny, cieszę się że mogłem wymiziać, szkoda tylko że bezjajeczny :serducho:
Pyl - Pon Gru 10, 2012 00:08

Ozzik! Ty pijaku!!! :lol:
:serducho:

pszczoła - Wto Gru 11, 2012 13:00

heniok, ale ma chyba równie pięknych braci :hyhy:
heniok - Sob Sty 05, 2013 10:59

Ważna informacja.

Oxodroma miała robione RTG, ma za małe serce, dodatkowo wygląda że przyrośnięte do płuc. Mam nadzieję że uda ją się ustabilizować na lekach i będzie jeszcze długo z nami.

Proszę wszystkie domki o poinformowanie swoich lekarzy weterynarii o tym fakcie i poproszenie o dokładne osłuchanie szczurów przy najbliższej okazji, a w przypadku jakiś wątpliwości o wykonanie zdjęcia RTG.

Mama miotu ma 2 gruczolaki, będziemy wycinać, sercowo ok.

nezu - Sob Sty 05, 2013 13:55

Ech...
Omiś miał już parokrotnie badane serducho, ostatnie rtg miał przy okazji leczenia całego stada z świerzbowca (no niestety, były ale się szybko zmyły), czyli niecałe 3 miesiące temu przy tak zwanej okazji. Serducho jak dzwon, Za 3 tygodnie mam dłuższe wolne, to podjadę do mojego miasta i zrobimy USG, żeby potwierdzić, rtg mogę spokojnie powtórzyć w Warszawie, ale wątpię czy tego typu wada (w sensie mikrocardis) jest niezauważalna w młodszym wieku.
Na tę chwilę to okaz zdrowia.
Samo przyklejenie do ściany opłucnej to może być skutek stanu zapalnego, ale nie microcardis...

No i tu pytanie, czy mrófka robiła wcześniej Oxodromce badania serduszka?...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group