To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot F SunRat's - rezerwacje str. 11

emileczka - Czw Lip 08, 2010 21:28

babli, jak ładnie obrosła :mrgreen:

Sysa, napewno się rozkręci :wink:

babli - Śro Lip 14, 2010 12:51

Ślicznie obrosła. Jest niesamowicie pocieszna. :mrgreen: I dzieciaki pierwszy raz dostały basenik. Przez dwie godziny (nawet po zniknięciu smakołyków) Figa taplała się w wodzie, potem cieszyła się kamyczkami i muszelkami, a jak ktoś stał na brzegu, to wciągała go i tańczyła dookoła. :roll:


Bel - Śro Lip 14, 2010 12:59

Szczuronurek :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen: trzeba przyznać,że całe rodzeństwo z pysia wygląda jak miś pluszowy.. okrąglutki ryjek i paciorki zamiast oczek :D cuda małe :D
Sysa - Śro Lip 14, 2010 13:15

Aaach! Cudo! Moja Fibi skakała tylko wokół baseniku i groszek z wody musiałam jej sama wyławiać :lol:
Bel - Śro Lip 14, 2010 13:19

Frugo był lepszy.Skakał do basenu z półki.Raz na ryjek raz na plecy :] drugi Otylek ;)
emileczka - Wto Sie 03, 2010 16:30

Fifa - zrobiła się cipata wygląda jak krówka :mrgreen: , jest ślicznie kudłata i slodziutka i mega odważna, mała Balbinka i Bibuś


Jak reszta eFeczek?

vedzion - Wto Sie 03, 2010 16:55

Reszta Efeczek ( a przynajmniej tych pięciu chłopaczków u mnie) ma się świetnie. Rosną jak na drożdżach. Miałam ich poważyć, ale zajęłam się leczeniem Elmika i jakoś to ważenie się odwlekło. Może dziś mi się uda sprawdzić ile ważą. Fryderyk ma największe skłonności do rządzenia i wszystkich innych stara się położyć na łopatki. Frodo wygląda jak klon Elmika i jest tak samo miziasty i przytulasiński jak Tatuś Elmuś. Filuś strasznie włazi mi na kolana i chce tam cały czas siedzieć. Feluś to biegająca sprężynka, a Frotek też biega jak nakręcony. Wszyscy są bardzo ciekawscy i kochani. Ich przyrodni bracia : Gucio, Iktorn i Ildefix też rosną wspaniale. Panowie "I" są już całkiem podrośnięci i ze wszystkimi się zintegrowali doskonale. Gucio, chociaż najmniejszy wspaniale sobie daje radę. Też go wszędzie pełno. Jest cały "kremowy" nie wybarwił mu się nosek ani pupcia. Oprócz czarniutkich oczu ma tylko jedno ciemniejsze miejsce na ciele - jajka :lol:
Wszystkie maluchy doskonale dogadują się ze sobą wzajemnie i z Elmikiem, Dziabuniem i Franiem.

Wszyscy są obłędni i mam w domu wspaniałe Szczurowisko.

Sysa - Wto Sie 03, 2010 17:20

Fibi jest szczurem, który uwielbia się wspinać. W stadzie nie do końca jeszcze się odnajduje, bo jednak jest ciapciakiem, któremu każdy większy szczur może podokuczać.. Najchętniej ciągle biegałaby po pokoju. Uwielbia zabawy z człowiekiem, choć woli wszystko zwiedzać :)
babli - Wto Sie 03, 2010 20:19

Figa jest jak cukierek. Cudna, słodziutka. Wesoło biega, wskakuje na parapet, który znajduje się około metra nad ziemią. :shock: Daje buzi, najchętniej to by z człowiekiem siedziała non stop. W stadzie, pomimo jej obecnej wielkości rządzi. Albo raczej dostojnie alfuje, bo samą swoją obecnością sprawia, że jest cisza i spokój! Niesamowity szczur. Miziaki zdarzają się rzadko, ale mimo wszystko to najbardziej samcza samica jaką miałam :serducho:
Zdjęcia mam stosunkowo stare, teraz wygląda podobnie, ale jest duża. :D

vedzion - Wto Sie 03, 2010 20:27

babli, Twoja Figa ma to po Tatusiu Elmusiu. Elmo jest dokładnie taki sam, a mając pięciu jego synków widzę jak bardzo są do niego podobni z charakteru. Myślę, że Elmikowe córeczki też mają charakterek po Tatusiu, a urodę po pięknej Mamusi Rozi. Chociaż patrząc na Figę widzę w niej i Elmika. Cudo. :serducho:
babli - Wto Sie 03, 2010 21:29

vedzion, mogę się czuć dumna więc, że mam cudne dziecko po cudnych rodzicach.

I zauważyłam, że jak Figa się denerwuje (np. zniszczyli jej zacne gniazdo) to zwęża uszy i siedzi w kącie patrząc na mnie wzrokiem typu "mamusiu, bo one mi zepsuły, co się robi w takich sytuacjach?" :lol:

Bel - Wto Sie 03, 2010 22:01

Frugo będzie zdecydowanie alfą w stadzie krasnoludków.Na głowę sobie wejść nie da.Nie jest pierwszy do bicia,ale jak się wkurzy to nie ma przebacz :] menda straszna i niszczyciel.Klatka musi być "umeblowana" po "mojemu" :] bo jak nie to z kopa zasadzę i się skończy :]
emileczka - Śro Sie 04, 2010 13:34

babli, cieszę się, że taka słodzinka wyrosła, uwielbiam wygląd dambusiowych reksów :serducho:

believe_86, Ty pewnie też lubisz mieć własny porządek :P , może to po Tobie ma :wink:

Bel - Śro Sie 04, 2010 13:38

emileczka, wiesz... porządek porządkiem ale on wszystko poodczepiał :P
emileczka - Śro Sie 25, 2010 12:24

Jeśli ktoś jeszcze nie dostał rodowodu to proszę o kontakt na pw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group