To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

Nakasha - Czw Cze 10, 2010 12:18

Fooooty! :serducho: :serducho: :serducho:

Ja proszę o jeszcze Miracle :D :D :D

susurrement - Czw Cze 10, 2010 12:21

Nakasha, muszę skombinować aparat.. te miałam na komputerze; a obecnie nie mam dostępu do lustrzanki :(

ale cieszę się, że się podobają :)

Niamey - Czw Cze 10, 2010 19:19

Ja chwilowo zdjęć nie mam (i internetu też nie ;) ), ale chciałam jeszcze raz napisać, że dziewuszki mają genialne charaktery - Migotka jest moją ukochaną przytulanką, która pierwsza do mnie przybiega, wspina się po nodze i daje buzi :serducho: Mimbla to żywe sreberko o cudownie głatkim futerku i olbrzymiej ilości energii. Obie są cudowne i uwielbiają wchodzić za bluzkę :mrgreen:
agacia - Czw Cze 10, 2010 21:11

W ogóle cały miot ma super charakterki z tego co czytam :)
susurrement - Czw Cze 10, 2010 21:59

Niamey napisał/a:
Obie są cudowne i uwielbiają wchodzić za bluzkę :mrgreen:

sama je tego nauczyłam :D
nie ma to jak szczur w staniku :mrgreen:

Niamey - Pią Cze 11, 2010 16:08

susurrement, no właśnie widać że z domu taką edukacje wyniosły :) Ostatnio puściłam je po koleżance, a one tylko: "gdzie jest dekolt?" i hop zanurkowały. Koleżanka była nieco zaskoczona :mrgreen:
agacia - Pią Cze 11, 2010 18:33

Misha to potfor :twisted: Właśnie porysował mi całą nogę próbując się na nią wspinać ;(
Niamey - Pon Cze 14, 2010 21:10

agacia, mam koszmarne szramy na nagach, bo Mimbla i Migotka z rozbiegu wskakują mi na nagą łydkę i się po niej wspinają :roll: :mrgreen:
agacia - Pon Cze 14, 2010 22:29

Misha i spółka robią to samo. Na szczęście pogoda zrobiła się taka, że spokojnie mogę w spodniach sobie siedzieć :)
Niamey - Pon Cze 14, 2010 22:34

taka zaleta brzydkiej pogody :mrgreen: Ja sobie zakładałam specjalną "szczurzą" zakolanówkę, jak je wypuszczałam :lol:
klaraurs - Wto Cze 15, 2010 10:27

Ja tam nawet w upał zakładam długie spodnie na wybiegi
susurrement - Pią Lip 23, 2010 01:29

babcia domaga się wieści i fot :mrgreen:
Niamey - Pią Lip 23, 2010 01:40

A proszę bardzo:

Czego się nie robi dla babci :P Maluchy to małe zbóje, wchodzą wszędzie gdzie chcą. Strasznie za nimi tęsknię 8:(

susurrement - Pią Lip 23, 2010 01:42

piękne skarby!
najlepsze było ciągłe przewracanie nam kieliszków i Migotka kradnąca czekoladowe paluszki :twisted:
[cii, spokojnie, żaden szczur alkoholu nie pił i czekolady nie jadł; dzielnie pilnowałyśmy :mrgreen: ]

Niamey - Pią Lip 23, 2010 01:50

i tylko zawartości kieliszków szkoda... :P Ale one są tak kochane, że pozwoliłabym im wylać całą butelkę :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group