To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

sachma - Czw Mar 18, 2010 00:01

zobaczymy - ostatni miot bo nie mam miejsca na kolejne samice, chciałam odpocząć od forum, ale jeśli zgłosiły by się solidne domki za którymi nie musiałabym biegać o informacje, to będę mogła mimo to odpocząć.
myślę teraz o takie Oli, która bardzo chciała burma z tej linii czy o believe, która dostała świetne rekomendacje, ale z uwagi na rygory miotu nie mogła się zapisać, a po rekomendacjach dla niej nie starczyło, czy Coli ;)
Nie zakładam że urodzi się więcej burm, zapisy były by bardziej na jakąkolwiek odmianę..

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 00:05 ]
http://forum.szczury.biz/...p=418416#418416 - zapraszam tu tych dla których zabrakło, jeśli zbiorę 10 rezerwacji miot dojdzie do skutku - tym razem nie patrze na staż na forum, ale na solidność - mile widziane rekomendacje od innych hodowców ;)

Oli - Czw Mar 18, 2010 00:06

sachma napisał/a:
myślę teraz o takie Oli
chciałam burma, owszem, nawet dalej chce, ale z tej linii chciałam szczura swoją drogą. Jeśli trafi zarezerwowany malec do mnie, to drugi raz na miot się nie zapiszę, przepraszam. :( burmiś jeśli będzie, to pewnie z innego źródła, chyba że to inne źródło nie wypali, to wtedy bardzo chętnie i tak, ale tylko na burma (i tym razem byłoby rygorystycznie ;) ).
Biała - Czw Mar 18, 2010 00:49

A ja chciałam albo burmiśkę ale syjamkę, a mam cHIMeczKĘ <lol> :mrgreen:
sachma - Czw Mar 18, 2010 14:36

no to wszystkie malce zarezerwowane :)
maris - Czw Mar 18, 2010 14:45

Cytat:
1. VANILIA Valhalla - F - standard, velveteen, black eyed himalayan seal point - rezerwacja maris


:DD Vanilka :serducho:

quagmire - Czw Mar 18, 2010 14:55

maris napisał/a:
Cytat:
1. VANILIA Valhalla - F - standard, velveteen, black eyed himalayan seal point - rezerwacja maris


:DD Vanilka :serducho:


Przepraszam, ale aż mnie serducho zabolało.
Niech się mała zdrowo chowa :)

Oli - Czw Mar 18, 2010 14:57

quagmire napisał/a:
Przepraszam, ale aż mnie serducho zabolało.
nie tylko Ciebie ścisnęło za gardło. ;)
gratis - Czw Mar 18, 2010 14:58

Voldi! Voldi! Voldi! :serducho:

mnie ściskało jak się pojawiła myśl, że będzie Vanilka, ale już przeszło... po prostu mi się zrobiło cieplutko...

sachma - Czw Mar 18, 2010 15:03

a ja się ciesze, bo kolejna biała czarnooka chmurka z tym imieniem.. a może reinkarnacja? ;)
maris - Czw Mar 18, 2010 15:08

A co się stało z poprzednią Vanilką?
sachma - Czw Mar 18, 2010 15:11

umarła.. to mama miotu M u mnie.. Mama Matrixa, Milo, Malici..
to drugi w historii SHSRP Champion polski.. ona chyba zachwycała wszystkich swoim wdziękiem :)

maris - Czw Mar 18, 2010 15:52

O jaaa... i Łososiowej Makabry. Faktycznie piękna huskulcowa chmurka.
sachma - Czw Mar 18, 2010 16:05

dokładnie :)
przypominam że cena malca to 76zł :)

Polaczka - Czw Mar 18, 2010 19:08

Maris nie wziela 2 maluchow i samiczki zostaly zarezerwowane komus innemu? Nie.. to mnie k.. w tym momencie przeroslo :zlosc: !!!!
Oli - Czw Mar 18, 2010 19:13

Polaczka, pohamuj się trochę. :roll: Po pierwsze sachma podejmuje ostateczną decyzję, a po drugie miałaś czas do jutra z zastanowieniem się. Trzeba było poczekać, nikt Cię nie ponaglał. :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group