To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

devilline - Pon Mar 17, 2008 20:59

A ja sie pochwale że w piątek przyjezdza do mnie pewien maluch... :mrgreen:
Ninek - Czw Mar 20, 2008 13:03

A Milka jest u mnie na tymczasie :) Przesłodki szczur, jest na prawde wspaniała :)
Jej przyszła właścicielka nie odzywa sie od 4 dni :roll:

devilline - Pią Mar 21, 2008 22:34

Mohito już z nami!
Relacje zdam za pare dni, na razie chłopaki są troche w szoku. Mohito to straszny przystojniak i przyznam, ze jest wiekszy niż się spodziewałam :mrgreen:
Pozdrawiamy rodzeństwo

PS. Mały gratis dla babci ;) Pierwsze zdjęcie Mohitka w nowym domu :mrgreen:

Sajenka - Nie Mar 23, 2008 18:34

Ninek, do mnie też... Ostatnie info było o tym, że coś z transportem nie wyszło.

devilline, moi malcy rośli jak na drożdżach, zostawiałam ich na weekend a po moim powrocie byli zauważalnie więksi :shock: Teraz z Mohitka to już pewnie kawał szczurzego faceta jest :)

ASPAHARIAN - Pon Mar 24, 2008 16:58

[quote="devilline"]Mohito już z nami!
Relacje zdam za pare dni, na razie chłopaki są troche w szoku. Mohito to straszny przystojniak i przyznam, ze jest wiekszy niż się spodziewałam :mrgreen:




Zgadzam się w pełni dzieciaki są świetne. Mogę to potwierdzic gdyż widziałem na własne oczy . Oby się dobrze chowały. :kciuki: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

mc - Czw Mar 27, 2008 22:23

gratuluje :)
czarnaeve - Śro Kwi 02, 2008 21:18

Dla zainteresowanych kilka fotek Zuriski... juz w nowym domku :mrgreen: Zobacz Sajenka jak mala juz podrosla :)

http://www.fotosik.pl/pok...67f62328cb.html
Slodki pyszczek... no coz pozory myla :wink:


malutka pod bluza...

http://www.fotosik.pl/pok...feb41f7bac.html
wylegiwanko w pizamce ^^

http://www.fotosik.pl/pok...e61c0762de.html
nie ma to jak na misiu xD

mc - Czw Kwi 03, 2008 13:27

czarnaeve, Zuri jest śliczna :serducho: ! Choc wydaje mi sie ze jest mniejsza od mojej Malibu.
czarnaeve - Czw Kwi 03, 2008 13:36

Dzieki :) Hmm no mozliwe... chociaz jak jej ostatnio mierzylam ogonek to juz 16cm :mrgreen: Az taka duza jeszcze moze i nie jest, ale w porownaniu do tego jaka ja dostalam widac juz spora roznice :wink: :serducho:
Ninek - Czw Kwi 03, 2008 14:25

Milka została u mnie :) Paula nadal sie nie odezwała a ja sie za bardzo do małej przywiązałam, żeby ją oddawać.
Jest przecudownym dzieciakiem :) Na prawdę wspaniały szczur. Energie na hasanie ma zawsze, może godzinami biegać, zrobi sobie 5-cio minutową przerwe i biega dalej :) Rozdaje buziaki, uwielbia ganiać za moją ręką, a gdy sie nią nie interesuje, podbiega do mojej dłoni, lekko gryzie i ucieka, licząc na to, że będe ją gonić :lol: Jeśli nadal sie nie zainteresuje, zaczyna obgryzać kable :roll: Mała mądrala :) Najchętniej cały czas siedziałaby ze mną, w kapturze albo na ramieniu :)
Rodzeństwo również zaczyna jaśnieć? Milce już siwieje zadek :)




gratis - Czw Kwi 03, 2008 20:56

Ninek, gratuluję, z tego co widzę, Milka jest super przytulasta :) , a więc i zazdroszczę :)

P.S.!! Nasze pociechy 30 marca skończyły dwa miesiące! Należą im się mega przysmaczki

Rafulec i ja całujemy rodzeństwo, niech się zdrowo i bezproblemowo chowają
:-*

Tygrys - Czw Kwi 03, 2008 20:59

Hodari jest już srebrny.
mc - Pią Kwi 04, 2008 00:49

Malibu powoli jaśnieje
devilline - Pią Kwi 11, 2008 20:17

Mohito dużo się nie zmienił ;) Jest niezależny i udaje że mnie nie widzi, ale widać że go ciągnie do nieznanego :lol: :twisted:
Parę zdjęć:

Taki jest przystojny :brewka:

Naciol - Pią Kwi 11, 2008 20:20

jesu, ale on śliczny! :serducho: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group