To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - miot Muminkowy Emerald Moon

L. - Nie Gru 02, 2012 19:01

Podczas XVII OWSR w Warszawie - TOPCIA zdobyła II miejsce w kategorii najlepsza samica ze znaczeniem self :)
oraz res.CWC (nominacja do championatu) :mrgreen:

Lux - Pon Gru 10, 2012 23:35

A kto dzis skonczyl roczek? Najlepszego, Muminku i wszystkie Muminki :D Czterech latek! :serducho:
L. - Pon Gru 10, 2012 23:41

ło matko to już?! :DD
Wszystkiego najlepszego :D

Karena - Wto Gru 11, 2012 08:13

Bufka :)
natkapatka - Wto Gru 11, 2012 10:02

omg, ale zleciało..... impreza dziś będzie :) Wkrótce w moim temacie nowe zdjęcia .....
L. - Wto Gru 11, 2012 12:46

Karena, Bufka zachwyca!
natkapatka, czas najwyższy :P

L. - Pią Sty 04, 2013 18:50

Miot nadal trzyma się zdrowotnie świetnie :)

Niestety 19.12.2012 odszedł tata miotu Verin [*]
Zasnął wieczorem i już się nie obudził się. Przeżył 2 lata i ponad 7 miesięcy.

L. - Nie Lut 17, 2013 21:06

Niestety przynoszę smutne wieści.
11.02.2013 o 7:30 odszedł Paszczak, który mieszkał u Pauliny z Olsztyna.

Paszczak nie chorował, jedynie co ostatnio (08 lutego) się zakrztusił. Związku z tym, że zakrztuszenie miało uciążliwy przebieg dostał dawkę "leku przeciwzapalnego i osłonowo antybiotyku (na wypadek aspiracji karmy do płuc i możliwości rozwoju zachłystowego zapalenia płuc). [Paulina F.]"
Sekcja wykazała krwotoczne zamiany w tchawicy i krtani, które były wynikiem wcześniejszego zakrztuszenie się. Stan płuc wskazywał na zapalenie, jednak ze względu na niejednoznaczny obraz zostały pobrane punktaty do histopatologii.
Wyniki powinny być do końca tego tygodnia.

Karena - Nie Lut 17, 2013 21:15

Ohhh :( Smutne to wieści :(
natkapatka - Nie Lut 17, 2013 21:18

Szkoda :(
Dla Paszczaka [*]

AngelsDream - Nie Lut 17, 2013 21:19

L., są jakieś uwagi na temat serca samczyka? :(
L. - Nie Lut 17, 2013 21:23

AngelsDream, nic na temat serducha nie ma, a chociaż dostałam na razie tylko opis sms'em od właścicielki to był on dość szczegółowy, stąd wnioskuję, że z serduchem wszystko w porządku.

Paulina przesyła mi bardzo dokładne i obszerne opisy. Sama dąży do ustalenia tego co się stało, po mimo przykrej sytuacji, zachowuje się bardzo zdroworozsądkowo.
Wnioskuje więc, że jak dostanie już wyniki histo to prześle mi wszystkie szczegóły.





edit: Bo widać zapomniałam napisać. Topcia tak jak Porzeczka miała EKG w grudniu - wyszło bardzo ładnie.

L. - Pon Maj 13, 2013 19:33

AngelsDream, mogę już powiedzieć, że serducho było w porządku, jedyne zmiany jakie w nim zaobserwowano, jak i również w płucach były wynikiem zachłyśnięcia.

A Bobek już nie jest sam, bo dostał dwóch młodych kolegów z adopcji :) i bardzo jest z tego powodu szczęśliwy.

_______________

Ja spiszę się pochwalić, że TOPCIA zdobyła Best In Show Samic, a także już trzecią nominacje CWC i tym samym jest Championem Polski :DD

Jestem taka dumna :serducho:

Ps. Niech się jeszcze Karena pochwali sukcesem Bufki :D

Karena - Pon Maj 13, 2013 21:43

L. napisał/a:
Ps. Niech się jeszcze Karena pochwali sukcesem Bufki :D


Jestem już :D ! Jestem!

_______________________________________________________
Bufka - moja najcudowniejsza klusko-alfa za swoją cudowną sierść otrzymała tytuł 'Najlepsza samica sierść standard'
_______________________________________________________


Jestem strasznie dumna :)

majlena - Wto Maj 14, 2013 09:13

gratuluję pięknym pannom, a szczególnie mojej ulubienicy Topci :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group