To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot O SunRat's - rezerwacje str. 6

La - Pią Sie 10, 2012 14:43

Wyniki sekcji wysłałam heniokowi, sama z nich niewiele jestem w stanie wyczytac, kobitka z instytutu również nie do końca wiedziała co się stało, z badań niby nic nie wynika. Jedyne co budzi podejrzenia to wzdęte jelito ślepe. lekarz uważa że Orient mógł się czymś zestresować, lub zatęsknić mocno.. :( możliwe również, że zjadł coś nieodpowiedniego. Nie było mnie i mam straszne wyrzuty sumienia ;/ Wiadomość o jego śmierci strasznie mnie zaskoczyła, był okazem zdrowia, wesoły bardzo towarzyski, nie awanturował się o nic, szczur marzenie.. No i taki przystojniak - najpiekniejsza sierść i figurka w stadzie. Smutno tym bardziej, ze to mój pierwszy szczur który odszedł :( Starsi chłopcy mają się dobrze, Lee-Chi po 2 operacjach złośliwego nowotworu też czuje się świetnie a taki Oriencik który nawet porfiryny żadnej nie miewał odchodzi :( Przykro na maxa ! :(
mam nadzieje, że to nie z mojej winy sie stało.. Heniok powie napewno coś więcej.
Pozdrawiam!

heniok - Pią Sie 10, 2012 14:48

La, wyniki dotarły, skonsultujemy z naszą wetką we wtorek.
pszczoła - Pią Sie 10, 2012 18:41

a ja bardzo proszę o kciuki za Ozzika. Wczoraj późnym wieczorem się zakrztusił, kilka godzin próbował odkaszlnąć, pomagałam mu, nie udało się. Niestety dziś dalej jest w kiepskim stanie, rzęzi i gada noskiem, rano dostał steryd i przeciwzapalny. Wet powiedział, że siedzi mu coś w oskrzelach :( Poprawy nie ma, spadła mu temperatura i do tego śmierdzi z pyszczka ropą... Jest osłabiony i niechętnie je. Jedziemy na rtg i może uda się zajrzeć do gardła.

La, ogromnie mi przykro z powodu braciszka :glaszcze:

Kami - Pią Sie 10, 2012 20:43

pszczółka, trzymam mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
quagmire - Sob Sie 11, 2012 11:46

O kurde, trzymam mocno, mocno za niego :kciuki: :kciuki: :kciuki:
pszczoła - Sob Sie 11, 2012 13:20

Ozzik ma zapalenie płuc, prawdopodobnie po-zakrztuszeniowe, wodę w płucach, słabe krążenie. Wczoraj podczas wizyty miał już siny języczek i niską temperaturę, co wskazywało na gorsze krążenie. Na RTG, na szczęście, nie wyszło żadnego ciała obcego w oskrzelach ani płucach, co wcześniej podejrzewaliśmy. Dostał steryd, antybiotyk, furosemid i digoxin. Wczoraj cały dzień gadał, dzisiaj też ale znacznie ciszej.
Mam nadzieję, że leki pomogą, bo jest w kiepskiej kondycji... Osłabiony ale kontaktowy.
Ogromne podziękowania dla dr Rzepki za konsultacje w środku nocy oraz Pyl za bezcenną pomoc :serducho:

Anka. - Nie Sie 12, 2012 15:17

Biedny braciszek :kciuki:
La - Nie Sie 12, 2012 22:08

:kciuki: za małe biedactwo
Agusia - Wto Sie 14, 2012 13:47

Jak tam trzyma się dzisiaj?
pszczoła - Wto Sie 14, 2012 18:15

Tak średnio. Byłam z nim dzisiaj u dr Lisieckiej. W płucach czysto i serce też ładnie pracuje, tylko że dalej biedak jest osłabiony i osowiały. Nie ma ochoty na jedzenie, a jak już coś ruszy to odrobinę.
Agusia - Wto Sie 14, 2012 18:34

Dobrze, że choć odrobinę je.
Trzymamy mocno kciuki.

Liriel - Pią Sie 17, 2012 11:40

Omen :)
http://www.fotosik.pl/pok...c361fefe4f.html
i unieruchomiony do foty:
http://www.fotosik.pl/pok...c9207bcaf0.html
na zdjęciach może nie widać, ale Omisiek jest niewielki a ,,figurą" przypomina raczej tchórzofretkę niż wypasionego szczura. zrobić mu zdjęcie, to jak uchwycić piorun kulisty- ma motorek w tyłku i wszędzie go pełno. ciekawość to jego drugie imię. ze zdrowiem wszystko ok, niestety mam problem z resztą stada- po Escudzie widać już wiek, a jego rówieśnik ma dość duże problemy z sercem. Martwię się, że Omen zostanie sam.

quagmire - Pią Sie 17, 2012 11:45

Liriel, może nie zostanie :kciuki:
Piękne chłopaczysko z niego :serducho:

Liriel - Pią Sie 17, 2012 11:54

dziękuję za kciuki! mam taką nadzieję. Escudo od Nakashy to twardziel, ale już staruszek, więc nie powinien być jedynym towarzyszem dla Omena, a jeżeli chodzi o Cykora (rówieśnika Omena) nie wygląda to dobrze. W każdym razie, będąc w temacie miotu O - z Omenem wszystko ok, to najważniejsze.
pszczoła - Sob Sie 18, 2012 23:30

Omen jest obłędny :serducho: Cieszę się, że zdrowie dopisuje, bardzo.


A Ozzik nie ma kilku trzonowych zębów :shock: Ma trudności z pogryzieniem jedzenia i stąd prawdopodobnie jego zakrztuszenia. Jak te zęby stracił? Można gdybać, ja pojęcia nie mam. Wygląda na uraz mechaniczny.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group