To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu K Abraxas 07.10.2010 sesja i rezerwacje s.8

Wiewiora - Śro Maj 09, 2012 18:48

Parę zdjęć Ksawerego:



U Ksawcia wszystko dobrze, nie choruje :) A charakterek bez zmian, chyba już zostanie takim małym "dzikuskiem"

maris - Śro Maj 09, 2012 21:37

emileczka, no - całkiem spore dziewczę się z niej zrobiło :)

Ruude dumbo :serducho:

Kelly też długo na rękach nie chce być trzymana, na wybiegu natomiast jest odważna i włazi wszędzie, gdzie tylko można - szczególnie upodobała sobie suszarkę z praniem, trzeba uważać na guziki :D

Wiewiora - Śro Maj 09, 2012 22:44

Ksawciu nawet na wybiegu nie jest za odważny, trzyma się raczej reszty i sam nigdzie nie odchodzi. Na rękach długo też nie wysiedzi.
asia030984 - Sob Cze 30, 2012 08:44

jak się ma rodzeństwo K???
Kelmaa i Kalyani zdrowe i mam nadzieję, że tak zostanie ;)
urosło im się ostatnio :)
Kelmaa

Kalyani

i razem

Wiewiora - Sob Cze 30, 2012 22:32

U Ksawcia wszystko po staremu :) zdrowy. Charakter chyba mu już taki zostanie jaki ma :roll: próbujemy jakoś pracować nad nim ale to nic nie pomaga. Ciągle jest taki nieśmiały i jakby niepewny. Na szczęście nie bije się z innymi :)
kartofel - Wto Lip 03, 2012 15:44

U Kiri i Końciuszynki w porządku, Końciucha doszła szybko do pełni sił po usunięciu gruczolaka - znów króluje i odpiera ataki na tron. Kiri nadal betuje, spuszcza łomot pozostałym, gdy sama zostaje zdominowana przez siostrę. :mrgreen: Dziewczyny trzymają się zdrowo, a Końciuszyna po zabiegu daje się bardziej miętosić. Kiri Kiri niezależna bez zmian, ale za to jako jedyna ze stada nie chowa się z jedzeniem - jest odważna i pewna siebie. Zdjęcia z dzisiaj - kiepskie, ale zawsze. :wink:
Kiri Kiri

Końciuszynka

Wiewiora - Pon Sie 13, 2012 18:26

Ksawciu niestety męczy się z zapaleniem płuc, był już dziś u weta, dostał antybiotyki. Mam nadzieje że szybko wróci do zdrowia...
asia030984 - Śro Sie 15, 2012 18:02

Wiewiora, za braciszka :kciuki: :kciuki:
Wiewiora - Czw Sie 16, 2012 19:30

U Ksawcia niestety dziś rano się pogorszyło, dostał większą dawkę antybiotyku, ale jak na razie nie ma większej poprawy...:(
asia030984 - Pią Sie 17, 2012 09:53

Wiewiora, biedny, mam nadzieję, że z tego wyjdzie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Wiewiora - Wto Sie 21, 2012 19:18

Dzisiaj uśpiliśmy Ksawcia, bo bardzo się już męczył, a po lekach nie był żadnej poprawy... ;(
asia030984 - Śro Sie 22, 2012 10:08

Wiewiora, przykro mi... :glaszcze: :glaszcze:
myślałam, że z tego wyjdzie...
[*]

kartofel - Czw Wrz 06, 2012 18:36

Wiewiora, przykro nam z powodu śmierci brata. Kiri Kiri natomiast poszła niestety w ślady siostry i wyhodowała sobie guzka w tym samym miejscu, co ona - na lewym panelu mlecznym. We wtorek czeka ją zabieg u p. Ani Bielskiej w Gdańsku. Prosimy o kciuki! :kciuki:
Wiewiora - Nie Wrz 09, 2012 21:28

Będę trzymać kciuki :kciuki:
maris - Pon Wrz 10, 2012 14:21

Również trzymam kciuki za siostrę :kciuki:

Kelly ma prawdopodobnie zapalenie ucha. Przekrzywia głowę w lewo, ma zaburzenia równowagi i zajada się sepią. Już tydzień jest na antybiotykach (ciągniemy jeszcze do środy), w piątek dostała ostatnią dawkę sterydu. Dziś jedziemy na wizytę kontrolną, więc też możecie pokciukać, żeby się ładnie doleczyła do końca i żeby to było tylko zap. ucha a nie np. zap. mózgu czy guz przysadki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group