To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot F SunRat's - rezerwacje str. 11

susurrement - Pon Cze 28, 2010 09:36

vedzion, piękne te Twoje maluchy :) łyse dupki słodkie. niecierpliwie czekam na zdjęcia :serducho:
quagmire - Pon Cze 28, 2010 10:38

vedzion, a jakby Franiowi uciąć jajka? Może chłopcom byłoby go łatwiej zaakceptować? To czasami pomaga.

Prawda, że Frodo jest naj, naj?

Bel - Pon Cze 28, 2010 10:40

quagmire, nie prawda.Naj jest Frugo :P <pac_gazetą> ;)
babli - Pon Cze 28, 2010 10:48

Nie prawda! Figarra :P

heniok, emilko, dziękuję Wam baaaaaaaaaaaaardzo! :mrgreen:

quagmire - Pon Cze 28, 2010 10:51

Off-Topic:
A ja tam swoje wiem :P

vedzion - Pon Cze 28, 2010 11:22

quagmire, prawda prawda!!! :mrgreen:
Bel - Pon Cze 28, 2010 11:22

już was nie lubię :( :P
quagmire - Pon Cze 28, 2010 11:27

Off-Topic:
believe_86, nie kłam, bo to nieładnie.

Frugo oczywiście też jest cudowny, Figara także :)

vedzion - Pon Cze 28, 2010 16:11

believe_86, no co Ty... Frugo jest prześliczny. I też go chciałam ukraść. Wszystkie Elmikowo Rozikowe maleństwa są obłędne. A Ty do tego masz jeszcze Wally'ego. :serducho: :]
babli - Wto Cze 29, 2010 23:14

Jestem zakochana w Figarze. Większość dnia spędziła na moim ramieniu/brzuchu i miziała się, jadła, potem szła kulturalnie do klatki się załatwić, przespać i znowu :serducho: Mieszka już z młodszymi dziewuszkami dwoma. Albinoska uporczywie iska jej uszy, ciągnie je, poleruje, pluje na nie.. :lol:
vedzion - Wto Cze 29, 2010 23:37

Moje maluchy są fantastyczne!!! Biegają jak szatany, nadążyć za nimi nie można. Dziś jeden z syjamków znalazł sobie doskonałą zabawę. Biegał i z rozbiegu, z impetem wskakiwał na plecy Dziabuniowi. Dziabik był zdezorientowany i nie bardzo wiedział co się dzieje. Elmo też się ślicznie bawi z dzieciakami. Nie spodziewałam się, że aż tak miło i serdecznie ich przyjmą. Franio lubi maluchy, ale jest strasznie zestresowany bieganiem po "terenie braci El" . Chcę, żeby zintegrował się z maluchami, ale on się ich boi. Szczur ważący 700 gramów boi się maluchów.
babli - Czw Lip 08, 2010 21:00

Figara to wymarzony szczur! Dokazuje pięknie, potem przybiera pozę niewiniątka i miziaj mnie po łebku.. :serducho: Iska całą twarz, dłoń, bezstresowo zachowuje się na rękach nowych ludzi :D Żaden szczur nawet na nią nie fuknął, nie położył jej na plecy. cudo :serducho:





vedzion - Czw Lip 08, 2010 21:04

Ależ Ona piękna :serducho: Podobna do Elmusia. Tatuś jest dumny !!! :serducho:
Sysa - Czw Lip 08, 2010 21:21

My dzisiaj połaczyliśmy Fibi z resztą. Jest maksymalnie uległa, nawet troszkę wycofana w stosunku do szczurów, ale dla człowieka to sama słodycz :serducho:
Myślę, ze jak się rozkręci to będzie świetnym towarzyszem zabaw dla Essie, która ja od razu pokochała :mrgreen:

vedzion - Czw Lip 08, 2010 21:26

Moje maluchy : Frodo, Frodek, Fryderyk, Filuś i Feluś są też przecudowni. Brykają aż miło. Z tatusiem Elmusiem się dogadują, chociaż za każdym razem tatuś Elmuś musi każdego synka dokładnie obwąchać. Z wujkiem Dziabuniem też się lubią a Franio się maluchów boi, taki z niego odważny Szczur. Maluchy są obłędne!!! Takie towarzyskie i miziaste, Super Szczurki. :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group