To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot B Valhalla Rattery - NOWE FOTY STR 15

Oli - Sob Sty 10, 2009 16:16

sachma napisał/a:
Oli, moze wyśle obu chłopców razem?

To by było najlepsze wyjście. :mrgreen: Niestety obecnie nie mam wolnego transportera, a sama wybrać się nie mam jak do Ciebie. :oops:

sachma - Nie Sty 11, 2009 12:14

ok, to teraz płatności.. bo dzieciaki już wybywają a nie wszyscy uregulowali sprawę z kaską..

konto sprawdzałam dzis.

zaległości :

Wanna – II cześć za szczura – 37zl (dostałam tylko za konduktorkę i jedną część za szczura)
Ren – konduktorka – 25zl (dostałam tylko 74zł za szczura)
yes – konduktorka + druga rata – 37+25 = 62zł (tylko 37zł )
Oli – 37zl
apsik – 37zl

[ Dodano: Nie Sty 11, 2009 16:41 ]
Belfast i Betty już w pociągach ;)

wanna - Wto Sty 13, 2009 11:44

o kaskę się nie martw nie zapomnę :) na pewno wpłacę tak jak się umawiałyśmy.

Co do BRI (Betty) to jest prze kochana :D rzeczywiście na rekach jest bardzo spokojna -śpi mi w golfie, za to jak obezna się z terenem, to biega z prędkością światła... już zapomniałam jak to jest mieć maluszka...
Wczorajsze zapoznanie przebiegło bardzo spokojnie... oczywiście nie obyło się bez koziołków dominacji i tego typu zachowań, ale mała dzielnie to znosiła i robiła wszystko co staruszki :) chodziła im prawie po ogonie. Na razie boje się je wpuścić do jednej klatki, bo są okropnie drażliwe, ale wieczorem będzie jeszcze jedno spotkanie.

Aha jeszcze jedno... co maluszki dostawały do picia? Bri się nie tknie wody... dopiero wczoraj liznęła dwa razy poidełko, nawet kociego jedzonka się boi, ziarenka traktuje jak ściółkę... jedynie owoce i warzywa je :) widać dba o linie :D

Oli - Wto Sty 13, 2009 11:45

wanna napisał/a:
jedynie owoce i warzywa je :)
i dlatego zapewne nie chce jej się pić :wink:
wanna - Wto Sty 13, 2009 11:52

właśnie dlatego jej daje owoce, żeby jej dostarczyć trochę wody, bo nie chciała nic pić... nie wiem może boi się poidełka... albo mam brudna krakowską wodę i już tego nie odczuwam, a ona tak ;)
Oli - Wto Sty 13, 2009 11:54

wanna, ona mogła po podróży ze stresu nie chcieć pić. Jeśli dajesz jej mokre (w tym owoce i warzywa) to nie odczuwa mała takiego pragnienia jak przy samym suchym. Ja bym jednak spróbowała zmniejszyć to mokre. A czy mała jest już w docelowym stadzie czy jest sama?
wanna - Wto Sty 13, 2009 11:58

odpowiedź jest w poście powyżej...
Oli - Wto Sty 13, 2009 12:01

wanna napisał/a:
odpowiedź jest w poście powyżej...

wybacz, nie doczytałam :oops: Jak już będzie w nowym stadzie to pewnie też chętniej będzie pić z poidła, bo przecież wszyscy z niego piją. :wink:

sachma - Wto Sty 13, 2009 15:48

bo one piły wode z amolem albo z cebionem :oops:

Nie dziwie sie ze nie je kociego, bo nie dostawała a ono ma specyficzny zapach - za to kasze, ryz czy makaron powinna jesc.. dostawaly duzo jabłek i marchwi - a suche wymiatały razem z pszenicą :P

chłopcy upodobali sobie wywalanie poidła.. wiec podmienilam dzis poidla i dalam im ferplastowe 600ml a babeczka takie zwykle.. tego juz nie wywala :twisted:

Besy zaczely sie juz ladnie wybarwiac, ale siamka wyglada jak albinos :shock: jestem juz na 100% pewna ze bedzie golden point - czyli na bazie agouti a nie black :D

wuwuna - Wto Sty 13, 2009 16:12

sachma napisał/a:
jestem juz na 100% pewna ze bedzie golden point
Chociaż jedna istotka wdała się w mamusie :mrgreen:
wanna - Śro Sty 14, 2009 01:47

sachma napisał/a:
bo one piły wode z amolem albo z cebionem :oops:


aaa... to wszystko jasne :) dzisiaj się jednak przekonała do wody i przyssała się do poidła :)
ryż też już wcinała i nawet witaminki z karmy :) i chlebek.

A jak ona świetnie bryka... jak tygrysek :)

tylko dzisiejsze spotkanie nie było tak miłe jak wczoraj... jak się obie na nią rzuciły, to myślałam, że ją przyduszą...

Do tego trochę się martwię o Entazę, bo ona się tak stresuje, że jej aż jedno oczko wychodzi na wierzch... jutro idę z nią do kontroli, to zobaczę jakie będą instrukcje...

Mona - Pią Sty 16, 2009 00:13

Hyhy moje maleństwo postanowiło albinoskiem zostać :D
Dory - Pią Sty 16, 2009 09:25

Ekhem, a ja się stęskniłam i powiem :foty: :mrgreen:
sachma - Nie Sty 18, 2009 11:53

Mam juz transporter - mały, ale na 5h starczy..

umówcie się o kiedy wam najbardziej pasuje..

środa, czwartek albo sobota lub niedziela.
9:20 - 14:14
10:30 - 15:30

tylko w czwartek i niedziela :
11:10 - 16:00
13:25 - 18:05
15:30 - 20:01
17:30 - 22:05

Dory - Nie Sty 18, 2009 12:08

sachma napisał/a:
środa, czwartek albo sobota lub niedziela.
9:20 - 14:14
10:30 - 15:30

Mi pasują w środę, czwartek i sobotę oba. Najbardziej w sobotę, bo będę w Wawie :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group